Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Bakicaaa,svaka časta na ovim poučnim pripovjetkama…svako toliko zavirim ovdje upravo zbog njih [thumbsup]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



BAKICAAA:
…Mica mu svako toliko pripapri... pofuk: … UOPA UOPA UOPA … šangajac: juuuhu ihhuuuu huuu..upss slabo mi ide…idem i ja po pivu pa ću vam ja onda pokazat…

…a kome to,valjda Mici…vidim ja da si ti ozbiljno prihvatio zadatak… [wink]
[/quote]
Pa Micici zaboga miloga… ta nije valjda tebi…popija sam dvije…UOPPPAA UOPAAA…IHUUU HUUU…a šta sad kažeš.. idem ja po još…ihuuuu juuuuhuuu huuu, oopa opaa…………

…Šangajac,daj malo tiše…taj juhu..ijujuhu…probudićeš deda Jovu…bolje tiše hhh…..,Mica će svejedno uživat… [wink]

Forumaši i forumašice ne odite spavat… večeras je naše fešta…ja i moja MICICA ihuuu huuu uopaa oopaaa…večeras će bit: "Konje ubijaju zar ne"…..opaaa opaaa opaaa……………………itd……




BAKICAAA:
…Mica mu svako toliko pripapri... pofuk: … UOPA UOPA UOPA … šangajac: juuuhu ihhuuuu huuu..upss slabo mi ide…idem i ja po pivu pa ću vam ja onda pokazat…

…a kome to,valjda Mici…vidim ja da si ti ozbiljno prihvatio zadatak… [wink]
[/quote]
Pa Micici zaboga miloga… ta nije valjda tebi…popija sam dvije…UOPPPAA UOPAAA…IHUUU HUUU…a šta sad kažeš.. idem ja po još…ihuuuu juuuuhuuu huuu, oopa opaa…………
[/quote]

pofuk to drugačije radi..on se uvijek lijepo odjavi [ oprašta od nas] kad ide po biru.. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Forumaši i forumašice ne odite spavat… večeras je naše fešta…ja i moja MICICA ihuuu huuu uopaa oopaaa…večeras će bit: "Konje ubijaju zar ne"…..opaaa opaaa opaaa……………………itd……

…bože,Šangajac,ovo bi bilo previše i meni,a kamoli Mici…pa što nije prevruće… [rolleyes]

Mare kako to on radi a……profuk javi se..ili su te savladale…Mare lipa Mare volija bi i ja ali ne znam…poduči me, samo tiho deda jovo spava…..



Forumaši i forumašice ne odite spavat… večeras je naše fešta…ja i moja MICICA ihuuu huuu uopaa oopaaa…večeras će bit: "Konje ubijaju zar ne"…..opaaa opaaa opaaa……………………itd……

…bože,Šangajac,ovo bi bilo previše i meni,a kamoli Mici…pa što nije prevruće… [rolleyes]
[/quote]
BAKICAAAAAAA šta ti znaš o Mici…Micica to obožava…opaa opaaa opaa…cupaa opaaa cuupaa……


Mare kako to on radi a……profuk javi se..ili su te savladale…Mare lipa Mare volija bi i ja ali ne znam…poduči me, samo tiho deda jovo spava…..

pssssssssssssssstttttttttttttttttttt..i moj deda je u blizini, samo se pravi da spava.. [lol] ..a pitaj kolegu,neznam ja njegove metode [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Upsss oprosti deda jova spava…mogu ja to tiho…

….a pitaj kolegu,ne znam ja njegove metode wink… ma hebeš ti kolegu…

…dobro Šangajac..,to što Mica voli…,opaa opaaa opaa…cupaa opaaa cuupaa……jel to drmeš,bećarac,makedonsko oro ili nešto meni nepoznato… [smiley]

New Report

Close