Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

http://www.youtube.com/v/d-lUBlbJkrQ&hl=en"> src="http://www.youtube.com/v/d-lUBlbJkrQ&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">

…eto,dok se vi raspisali i raspjevali deda Jova mi stigao u posjetu… [smiley]


jhebhi….ga ..uvijek netko pukneee…zar..ne? g. POFUK?

nije mi žao


ni meni,zakon spojenih posuda zato i postoji


…eto,dok se vi raspisali i raspjevali deda Jova mi stigao u posjetu… [smiley]

to mi je najtuznija scena sta mogu vidjet na moru
uzas

…a što je tebi tužno…,što Mica nije stigla… [proud]

pa ta scena sa tim jahtasima privezanim na rivi
oni svi mora da su bili negde daleko na krstarenju kad je bog delio socijalnu osvestenost
povuk


pa ta scena sa tim jahtasima privezanim na rivi
oni svi mora da su bili negde daleko na krstarenju kad je bog delio socijalnu osvestenost
povuk

Nije im se javio ko Petru kad je bio u ribi. [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________



pa ta scena sa tim jahtasima privezanim na rivi
oni svi mora da su bili negde daleko na krstarenju kad je bog delio socijalnu osvestenost
povuk

Nije im se javio ko Petru kad je bio u ribi. [lol]
[/quote]
ha ha ha ha

zamisli kupis ili unajmis jahtu za x love i onda žderes pred ljudima koji masu od njih nemju prebijene pare a uzivas u mirisu kanalizacijskih para sta danfaju iz mora
pa to je stvarno vrhunac svega
i jos povrh toga debatiras sa svojim prijateljima koji su neobrazovaniji od tebe i nemaju nimalo smisla za humor(bar si ti tako mislis) o tome kak je lepo
za neverovat kak mastovito
pofuk

…ma ajde pofuk,..da ti samo znaš kako je deda Jova maštovit… [rolleyes]…sad jedino je Mica malo dosadna… [proud]

Ma deda Jova je skroz u redu…jedino ta Micica, šta ja znam, ne znam ni čija je i šta ona Bakicaaa uopće hoće…a ako i hoće nešto najvjerojatnije dobiće, samo joj reci neka ona to želi jako, jako…


…ma ajde pofuk,..da ti samo znaš kako je deda Jova maštovit… [rolleyes]…sad jedino je Mica malo dosadna… [proud]

hm

New Report

Close