Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Ko jede, ne boji se gladi.

No respect

Nemoj biti spavalica nego uvijek budan! Jer ako si spavalica, onda si slijep i nijem a ako si budan, onda vdiš sve i svemu kažeš što je. A to je um i vladavina svijetom!

George Wilhelm Friedrich Hegel

[emo_cool]


Ko jede, ne boji se gladi.

hm


Nemoj biti spavalica nego uvijek budan! Jer ako si spavalica, onda si slijep i nijem a ako si budan, onda vdiš sve i svemu kažeš što je. A to je um i vladavina svijetom!

George Wilhelm Friedrich Hegel


hm hm

i najbolji plivači se znaju nagutati vode
G.KOZULJ


Nemoj biti spavalica nego uvijek budan! Jer ako si spavalica, onda si slijep i nijem a ako si budan, onda vdiš sve i svemu kažeš što je. A to je um i vladavina svijetom!

George Wilhelm Friedrich Hegel


da nije patio čiča hegel od insomije?????


Ko jede, ne boji se gladi.

U svijetu izobilja, iskorjenjivanje gladi nam je nadohvat ruke. Neuspeh u postizanju tog cilja sve bi nas trebao ispuniti sramom!

Kofi Annan

[emo_cool]

hm



Ko jede, ne boji se gladi.

U svijetu izobilja, iskorjenjivanje gladi nam je nadohvat ruke. Neuspeh u postizanju tog cilja sve bi nas trebao ispuniti sramom!

Kofi Annan
[/quote]
kad se sjetim sa kime je kofianan sve dijelio stol dok je jeo dojde mi da se zbljujem
pofuk




Ko jede, ne boji se gladi.

U svijetu izobilja, iskorjenjivanje gladi nam je nadohvat ruke. Neuspeh u postizanju tog cilja sve bi nas trebao ispuniti sramom!

Kofi Annan
[/quote]
kad se sjetim sa kime je kofianan sve dijelio stol dok je jeo dojde mi da se zbljujem
pofuk
[/quote]
To sigurno da je tako….ali ipak misao je važna i mislim da na žalost tu ima puno istine [sad]

[emo_cool]





Ko jede, ne boji se gladi.

U svijetu izobilja, iskorjenjivanje gladi nam je nadohvat ruke. Neuspeh u postizanju tog cilja sve bi nas trebao ispuniti sramom!

Kofi Annan
[/quote]
kad se sjetim sa kime je kofianan sve dijelio stol dok je jeo dojde mi da se zbljujem
pofuk
[/quote]
To sigurno da je tako….ali ipak misao je važna i mislim da na žalost tu ima puno istine [sad]
[/quote]
do sad sam mislio da su samo muskarci naivni ali vidim da sam opet bio u krivu
pofuk

Gluposti, za kojima najviše žalimo, su one koje nikad nismo učinili.

Hrvatska poslovica [smiley]

[emo_cool]

New Report

Close