Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

"U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu."
Alfred Hitchcock

stotka za Hitchcock-a [smiley]



Asko nemoj se sramotit Vaš link


A i ti si stručnjak za ubit zajebanciju… [sad]
[/quote]

Soooooooooooooooooooooooooooooooooory [img]http://msp109.photobucket.com/albums/n76/teoiago/smile.jpg[/img]



Lagano umire onaj koji ne putuje

Grunf bi to pojednostavnio:
Tko putuje vrijedi
Tko ne putuje ne vrijedi
Ne vrijedi tko ne putuje

Stoga ruta mi je spremna [smiley]. Trebam samo izdrzat nestrpljenje jos mjesec dana. Btw Karla ocito dobro znas lavove i njihov smisao za zajebanciju i onda kad je grdo. Ja velim je..s zivot bez zajebancije i smijeha. Primjerice, prekjucer jucer sam "markirao" obaveznu setnju jer mi se fakat nije dalo po ovoj pasjoj vrucini. Pocela me fizijatrica grditi zbog toga no ja rekoh "ali cekajte, zena mi je bila tu u utorak navecer i cijelu srijedu. Bilo je napora vecih neg je ta setnja to se onda broji kaj ne?" [smiley]
[/quote]

Alien….. kak i ja imam poteškoća s visokim tlakom veli moja doktorica koja je i moja kuma…”čuj stara,hodaj,bicikliraj,kosi travu,trči po stepenicama….svaki put kad se zapušeš i oznojiš…krv ti procirkulira…posljedica je smanjenje napetosti u krvnim žilama i naravno tlaka”……..a o ovome kaj ti preporučaš niš……….eto kolko možeš vjerovati najboljoj prijateljici [lol]

dan


KAMEN I PIJESAK

Dva su stara prijatelja zajedno putovala. U jednom su se trenutku tako žestoko posvadili da jedan udari drugoga u lice. Povrijeđeni čovjek se sagne i šutke u pijesku napiše: «Danas me udario moj najbolji prijatelj!». Tada nastave svoje putovanje. U jednom trenutku prijatelj koji je primio udarac stane tonuti u živi pijesak. Njegov ga prijatelj uz nevjerojatnu požrtvovnost i nadljudske napore u zadnji tren spasi od sigurne smrti. Ne htjevši ga pustiti, a da ga ne spasi, riskirao je i svoj život. Kada se malo oporavio, spašeni prijatelj, uzme kamen i u njemu ureže rečenicu:»Danas mi je najbolji prijatelj spasio život!». Tada ga drugi zapita: «Kada sam te udario, pisao si u pijesku, a sada pišeš u kamen. Zašto to činiš?». Prijatelj mu odgovori: «Istina, uvrede svojih prijatelja pišem u pijesku kako bi ih vjetar promjena mogao izbrisati, a njihove zasluge klešem u kamenu da ih vjetar zaborava ne bi mogao uništiti.»

nepoznat autor


hm,znaci moras biti pismen da bi imo prijatelje
pofuk

Ništa nije tako opasno kao prijatelj neznalica…više bi vrijedio pametan neprijatelj.

Jean de La Fontaine

[emo_cool]

Nauči koliko je mnogo znanja potrebno, prije nego što shvatiš kolika si neznalica.

Perzijska poslovica

No respect


Ništa nije tako opasno kao prijatelj neznalica…više bi vrijedio pametan neprijatelj.

Jean de La Fontaine


hm

ako si sam sebi prijatelj,onda ti ne trebaju prijatelji
A.T.M.
pofuk


Nauči koliko je mnogo znanja potrebno, prije nego što shvatiš kolika si neznalica.

Perzijska poslovica


hm


ako si sam sebi prijatelj,onda ti ne trebaju prijatelji
A.T.M.
pofuk

[smiley]

No respect

tko se dobro skrije ,dugo živi
A.T.M.
pofuk

New Report

Close