Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica



pofuk ovde
dajte molim Vas toliko sam ocajan jer me nitko ne primjecuje
dajte molim Vas
zakeljite mi jednu jedinicu na jedan post i jednu stotku na drugi post da vidim da sam prihvacen od zajednice
unaprijed hvala
pofuk

evo ti dvije stotke…primječujemo mi svakoga ovdje…samo budi drag i dobar i sve bu v redu [wink]
… a vidim isteklo bu vrijeme za besplatan upis na tvoju listu a još nisam dobila zahtjev za prijateljstvo….kaj to znači da ni ti mene ne primječuješ [undecid]
[/quote]
gledaj primjecujem te kako ne bi
nego reci cu ti iskreno zasto nisi dobila poziv
meni ti fali samo samopouzdanje kod kontakta sa zenama
tako da mi takorekuc fali sve
pofuk




pofuk ovde
dajte molim Vas toliko sam ocajan jer me nitko ne primjecuje
dajte molim Vas
zakeljite mi jednu jedinicu na jedan post i jednu stotku na drugi post da vidim da sam prihvacen od zajednice
unaprijed hvala
pofuk

evo ti dvije stotke…primječujemo mi svakoga ovdje…samo budi drag i dobar i sve bu v redu [wink]
… a vidim isteklo bu vrijeme za besplatan upis na tvoju listu a još nisam dobila zahtjev za prijateljstvo….kaj to znači da ni ti mene ne primječuješ [undecid]
[/quote]
gledaj primjecujem te kako ne bi
nego reci cu ti iskreno zasto nisi dobila poziv
meni ti fali samo samopouzdanje kod kontakta sa zenama
tako da mi takorekuc fali sve
pofuk
[/quote]

…ako trebaš kakav majčinski savjet ti se samo bez straha obrati na mene [lol] …ovi kaj sam ih ja odgajala su ti tak samouvjereni da ih se i ja već pomalo bojim [undecid]

Karla i maremar: hvala na zbilja lijepim zeljama [thumbsup]. Ne da se ovaj lav sam tako [smiley]


Karla i maremar: hvala na zbilja lijepim zeljama [thumbsup]. Ne da se ovaj lav sam tako [smiley]

da,da ta lavovska ćud mi je tak poznata [smiley]
..sad sam se sjetila ovog moga kak nas je u svoj nevolji još znal i zabavljati kak se je sad dogovoril s doktoricom da bi mu trebale dve dvadesetogodišnjakinje da ga vrate u život ali s obzirom da ne zna kolko bu mu takva rehabilitacija trebala….bilo bi dobro ako bi mu ona to mogla nekak prek recepta pak da to fond plati…eto…vedar duh …pozitivan stav…pomaže kak i kod svega … a svime time ti zračiš..drž se lave [smiley]

Lagano umire

Lagano umire onaj koji ne putuje, onaj koji ne čita, onaj koji ne sluša muziku, onaj koji ne nalazi zadovoljstvo u sebi.
Lagno umire onaj koji uništava vlastitu ljubav, onaj koji ne prihvaća pomoć.
Lagano umire onaj koji se pretvara u roba navika, postavljajući si svaki dan ista ograničenja,onaj koji ne mijenja rutinu, onaj koji se ne usudjuje odjenuti u novu boju,onaj koji ne priča sa ljudima koje ne poznaje.
Lagano umire onaj koji bježi od strasti i njenog vrela emocija;
onih koje daju sjaj u očima i napuštenim srcima.
Lagano umire onaj koji ne mijenja svoj život kada nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavi, onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti radi nesigurnosti, i koji ne ide za svojim snovima; onaj koji si neće dozvoliti, niti jednom u svom životu, da pobjegne od smislenih savjeta…

Pablo Neruda


Lagano umire onaj koji ne putuje

Grunf bi to pojednostavnio:
Tko putuje vrijedi
Tko ne putuje ne vrijedi
Ne vrijedi tko ne putuje

Stoga ruta mi je spremna [smiley]. Trebam samo izdrzat nestrpljenje jos mjesec dana. Btw Karla ocito dobro znas lavove i njihov smisao za zajebanciju i onda kad je grdo. Ja velim je..s zivot bez zajebancije i smijeha. Primjerice, prekjucer jucer sam "markirao" obaveznu setnju jer mi se fakat nije dalo po ovoj pasjoj vrucini. Pocela me fizijatrica grditi zbog toga no ja rekoh "ali cekajte, zena mi je bila tu u utorak navecer i cijelu srijedu. Bilo je napora vecih neg je ta setnja to se onda broji kaj ne?" [smiley]


Karla i maremar: hvala na zbilja lijepim zeljama [thumbsup]. Ne da se ovaj lav sam tako [smiley]

mi lavovi smo inace posebna vrsta…nema sanse da nas slome [thumbsup]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Karla i maremar: hvala na zbilja lijepim zeljama [thumbsup]. Ne da se ovaj lav sam tako [smiley]

kolega, ja ne vidim nikakvog lava , samo nekakvog cucka , izgleda da ste se ulogirali pod krivim nickom
[huh]

Vaš zastavnik Djemo
čelična krila naše armije

Ako novac zaista ne donosi sreću, onda mi ga vratite

@ Alijen ,pa jasno…dva put je dva put… [wink]

…sad mi nešto pada na pamet…mogla bi i deda Jovu da pošaljem na rehabilitaciju..,nešto mi šteka u zadnje vrijeme…a i Mici bi odgovaralo… [wink]


Ja velim je..s zivot bez zajebancije i smijeha.

Ne mogu da se ne složim sa ovim riječima [proud]

[emo_cool]


…sad mi nešto pada na pamet…mogla bi i deda Jovu da pošaljem na rehabilitaciju..,nešto mi šteka u zadnje vrijeme…a i Mici bi odgovaralo… [wink]

..vidiš ja to nebih ućinila…ja svog dedu redovito sama održavam i servisiram..nekako imam osjećaj da je u mojim rukama najsigurniji,a i jeftinije je.. [proud]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close