Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


g. pego, znate li što se radi kad vam je susjed primitivac i nema kulture, a ni…bogami pameti..?

nebi zna

Muke ti ježove !


hmmmm…imao si neviđenu sreću….baš direktno ili samo …što si u tom trenutko pomislio, kako je to izgledalo……

Ljudi koji su stajali blizu mene vele da sam "zasvijetio". Ja sam samo vidio odjednom snazan bljesak i utrcao sam u terenac i tocno osjetio kako se otpusta grc na srcu. Poceo se tresti ko stap na vodi i zapalio pljugu i samo svima koji se ustrcase oko mene vikao "pustite me na miru sve je ok". Dogodilo mi se to u vojsci pa su htjeli helikopter zvati da me fura u bolnicu posto smo bili na terenu. Kaj sam mislio? Nis. Usral sam se umalo od straha haha

Alien,i onda da čujemo…,kakav je to osjećaj kad te pogodi grom…i uopće,kako si živ ostao…opiši nam malo… [rolleyes]

dan



hmmmm…imao si neviđenu sreću….baš direktno ili samo …što si u tom trenutko pomislio, kako je to izgledalo……

Ljudi koji su stajali blizu mene vele da sam "zasvijetio". Ja sam samo vidio odjednom snazan bljesak i utrcao sam u terenac i tocno osjetio kako se otpusta grc na srcu. Poceo se tresti ko stap na vodi i zapalio pljugu i samo svima koji se ustrcase oko mene vikao "pustite me na miru sve je ok". Dogodilo mi se to u vojsci pa su htjeli helikopter zvati da me fura u bolnicu posto smo bili na terenu. Kaj sam mislio? Nis. Usral sam se umalo od straha haha
[/quote]

…..imaš sreće …u nesreći..

samo što nije...

hm..,sad sam se i ja prisjetila jedne moje nesreće…mama mi je dolazila u posjetu,ja sam imala posla i stalno sam odgađala njezin dolazak,a sjetila sam se da sam ostavila prljavo suđe od večere i da će me sigurno ružiti da sam neuredna…zato sam stalno odgađala i govorila joj strpi se doći ću…još pet minuta samo…pojurila službenim autom…i na jednoj zavojitoj cesti preticala kamion…uglavnom izgubila kontrolu i auto je udario u stijene i prevrnuo se…ja znam da sam u tom trenutku pomislila ajme razbit ću auto,druga misao je bila ajme razbit ću ga jako,a treća Bože,pa što ćeš me već uzeti…sve se spušilo..,a ja sam mislila da ako se samo malo pomaknem da ću sigurno umrijeti…uglavnom iznad glave sam ugledala nekog muškarca čije oči su bile uplašenije od mojih… sve je prošlo dobro…,sa dva šava na licu,dobro sa još nekim mislima,a mama nije znala da je sve to bilo zbog par neopranih tanjura…

eto da se i ja izjadam
necu ici daleko u povijest
moja zadnja nesreca je dan kada sam ulozio pare na burzu,ali kako u svakoj nesreci ima i srece,naletio sam na vas
pofuk


eto da se i ja izjadam
necu ici daleko u povijest
moja zadnja nesreca je dan kada sam ulozio pare na burzu,ali kako u svakoj nesreci ima i srece,naletio sam na vas
pofuk

opet..sreća u nesreći…

samo što nije...

tako je to g. POFUK, ….nikad kraja…stalno kupujem te dionice, kupujem…pa opet…kupujem…..pitam se…kad ću ih prodati i još više kako ću ih prodati….a vjeruj mi ..nije mi bio cilj … sakpuljanja dionica..koji će mi klinac

samo što nije...

da se malo i ja javin.
ja se iskreno nemogu sitit nijedne priče slične vašoj
meni osobno najveća tragedija se dogodili 30. 08. 2007 kad san izgubija 12 šta prijatlja šta poznanika

ružno je reć, ali bila je tu srića jer mi je tada najbolji prijatelj a danas najbolji prijatelji i vinčani kum triba bit u toj grupi, ali spleton okolnosti je otiša sa prvon grupon.
a već je bija određen za ostanak u helikopteru

to mi je bila najduža noć. nisan ga moga dobit na mob. niko nije zna ko je strada.
jedino se znalo ko je otiša na otok

kraj priče znate!

Muke ti ježove !


da se malo i ja javin.
ja se iskreno nemogu sitit nijedne priče slične vašoj
meni osobno najveća tragedija se dogodili 30. 08. 2007 kad san izgubija 12 šta prijatlja šta poznanika

ružno je reć, ali bila je tu srića jer mi je tada najbolji prijatelj a danas najbolji prijatelji i vinčani kum triba bit u toj grupi, ali spleton okolnosti je otiša sa prvon grupon.
a već je bija određen za ostanak u helikopteru

to mi je bila najduža noć. nisan ga moga dobit na mob. niko nije zna ko je strada.
jedino se znalo ko je otiša na otok

kraj priče znate!

jebhemu…..znaš što…muči me ta …priča…iz uvale Vrulje …bio sam tamo, …gazio tu travu…znam i ono brdo gdje se jedino mobitelom može dobiti veza,…ali nije mi nikako jasno, nikako jasno…da je to od trave…nikako i ne vjerujem…jednostavno…ne… u prvi momenat sam mislio da je to od onih rezervoara gdje ribari i mještani drže gorivo ….., mislim da nije nikome jasno!

samo što nije...



da se malo i ja javin.
ja se iskreno nemogu sitit nijedne priče slične vašoj
meni osobno najveća tragedija se dogodili 30. 08. 2007 kad san izgubija 12 šta prijatlja šta poznanika

ružno je reć, ali bila je tu srića jer mi je tada najbolji prijatelj a danas najbolji prijatelji i vinčani kum triba bit u toj grupi, ali spleton okolnosti je otiša sa prvon grupon.
a već je bija određen za ostanak u helikopteru

to mi je bila najduža noć. nisan ga moga dobit na mob. niko nije zna ko je strada.
jedino se znalo ko je otiša na otok

kraj priče znate!

jebhemu…..znaš što…muči me ta …priča…iz uvale Vrulje …bio sam tamo, …gazio tu travu…znam i ono brdo gdje se jedino mobitelom može dobiti veza,…ali nije mi nikako jasno, nikako jasno…da je to od trave…nikako i ne vjerujem…jednostavno…ne… u prvi momenat sam mislio da je to od onih rezervoara gdje ribari i mještani drže gorivo ….., mislim da nije nikome jasno!
[/quote]

nisan tija o tome otvarat raspravu, iako je i meni to sve nejasno

Muke ti ježove !

New Report

Close