Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica




@ Alien
…neće grom u koprive... [smiley]..,a i sreća prati hrabre…

Je to sam i ja govorio dok me nije prasnuo. Sad to vise ne govorim [smiley]
[/quote]

što te…grom opalio?
[/quote]

Da. 25.8.1989. To si pamtim kao jedan od sad vec preko nekoliko rodjendana [wink]



jutro

kako..kome…
[/quote]
cekaj nisam vidio u prvi mah dobro kroz krmelje
pa svima
da jutro SVIMA a ne
samo NJIMA





@ Alien
…neće grom u koprive... [smiley]..,a i sreća prati hrabre…

Je to sam i ja govorio dok me nije prasnuo. Sad to vise ne govorim [smiley]
[/quote]

što te…grom opalio?
[/quote]

Da. 25.8.1989. To si pamtim kao jedan od sad vec preko nekoliko rodjendana [wink]
[/quote]

hmmmm…imao si neviđenu sreću….baš direktno ili samo …što si u tom trenutko pomislio, kako je to izgledalo……

samo što nije...





Uuuu nemoj si to ni u snu zeliti jer ces morati proci sranja o kakvima ni ne sanjas.

hm hm
pa jedino sto mogu reci je da sam dresiran za sve
[/quote]

Si siguran? Npr. jesi siguran da bi prezivio da te 2x pokupi auto s motora, pogodi grom, 2 srcana i 1 mozdani udar? A ima toga jos. Zato uvijek jako jako pazi sto si zelis.
[wink]
[/quote]
hm pa vidis da sam u pravu kad sam htio biti ti
zamisli kaj bi ja sad uzivo da sam to sve prozivio i ne bi uopce dozvoljavo da ljudi to na jedvite jade izvlace iz mene nego bi podijelio sa svima do kraja sta sam sve prozivio,auhhhh sta bi sad ja uzivo
[/quote]

Pripazi da ti se ovo cinicno podje… ne bi zaista pretvorilo u ostvarenje zelja. Ako mislis da uzivam (a trenutno sam na rehabilitaciji u Opatiji) evo zelim ti da i ti ovak uzivas ko ja




jutro

kako..kome…
[/quote]
cekaj nisam vidio u prvi mah dobro kroz krmelje
pa svima
da jutro SVIMA a ne
samo NJIMA
[/quote]

nekima je odavno dan!
ali svejedno dobro jutro

Muke ti ježove !





@ Alien
…neće grom u koprive... [smiley]..,a i sreća prati hrabre…

Je to sam i ja govorio dok me nije prasnuo. Sad to vise ne govorim [smiley]
[/quote]

što te…grom opalio?
[/quote]

Da. 25.8.1989. To si pamtim kao jedan od sad vec preko nekoliko rodjendana [wink]
[/quote]

hmmmm…imao si neviđenu sreću….baš direktno ili samo …što si u tom trenutko pomislio, kako je to izgledalo……




jutro

kako..kome…
[/quote]
cekaj nisam vidio u prvi mah dobro kroz krmelje
pa svima
da jutro SVIMA a ne
samo NJIMA
[/quote]

ali…što nije..skoro podne?

samo što nije...





@ Alien
…neće grom u koprive... [smiley]..,a i sreća prati hrabre…

Je to sam i ja govorio dok me nije prasnuo. Sad to vise ne govorim [smiley]
[/quote]

što te…grom opalio?
[/quote]

Da. 25.8.1989. To si pamtim kao jedan od sad vec preko nekoliko rodjendana [wink]
[/quote]

di? kako? zašto? …
daj baš me zanima

Muke ti ježove !






Uuuu nemoj si to ni u snu zeliti jer ces morati proci sranja o kakvima ni ne sanjas.

hm hm
pa jedino sto mogu reci je da sam dresiran za sve
[/quote]

Si siguran? Npr. jesi siguran da bi prezivio da te 2x pokupi auto s motora, pogodi grom, 2 srcana i 1 mozdani udar? A ima toga jos. Zato uvijek jako jako pazi sto si zelis.
[wink]
[/quote]
hm pa vidis da sam u pravu kad sam htio biti ti
zamisli kaj bi ja sad uzivo da sam to sve prozivio i ne bi uopce dozvoljavo da ljudi to na jedvite jade izvlace iz mene nego bi podijelio sa svima do kraja sta sam sve prozivio,auhhhh sta bi sad ja uzivo
[/quote]

Pripazi da ti se ovo cinicno podje… ne bi zaista pretvorilo u ostvarenje zelja. Ako mislis da uzivam (a trenutno sam na rehabilitaciji u Opatiji) evo zelim ti da i ti ovak uzivas ko ja
[/quote]

nismo znali g. alien,…želimo brz oporavak

samo što nije...






Uuuu nemoj si to ni u snu zeliti jer ces morati proci sranja o kakvima ni ne sanjas.

hm hm
pa jedino sto mogu reci je da sam dresiran za sve
[/quote]

Si siguran? Npr. jesi siguran da bi prezivio da te 2x pokupi auto s motora, pogodi grom, 2 srcana i 1 mozdani udar? A ima toga jos. Zato uvijek jako jako pazi sto si zelis.
[wink]
[/quote]
hm pa vidis da sam u pravu kad sam htio biti ti
zamisli kaj bi ja sad uzivo da sam to sve prozivio i ne bi uopce dozvoljavo da ljudi to na jedvite jade izvlace iz mene nego bi podijelio sa svima do kraja sta sam sve prozivio,auhhhh sta bi sad ja uzivo
[/quote]

Pripazi da ti se ovo cinicno podje… ne bi zaista pretvorilo u ostvarenje zelja. Ako mislis da uzivam (a trenutno sam na rehabilitaciji u Opatiji) evo zelim ti da i ti ovak uzivas ko ja
[/quote]
nemoj molim te shvatiti to kao cinicno podj……jer je bilo i vise od toga jer nisam bio upucen u tvoju stvarnu situaciju buduci da smo u virtualnoj zajednici ali znaj da ti ja zelim da se najbrze i najbolje rehabilitiras
pofuk

i ja se pridružujen željama za brz i potpuni oporavak!!!

Muke ti ježove !

jehbem…., vruće je i kad će kraj..radnog vremena…. da zbrišem na more…nikako dočekati….sreća da je petak, …sva sreća

samo što nije...

g. pego, znate li što se radi kad vam je susjed primitivac i nema kulture, a ni…bogami pameti..?

samo što nije...

New Report

Close