Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Osim ak nisi u Opatiji [sad]

…ma ima toga još..,a i nitko nije otok… [rolleyes]


Osim ak nisi u Opatiji [sad]

zašto ne u Opatiji?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Osim ak nisi u Opatiji [sad]

zašto ne u Opatiji?
[/quote]
…dapače…poslije toga kavica s pogledom na Kvarner i otoke…



Osim ak nisi u Opatiji [sad]

zašto ne u Opatiji?
[/quote]

Zato kaj je cistoca mora ispod mojih kriterija. A s plavom zastavicom na plazi nek si obrisu …

Meni je Opatija prekrasna ,čak imam neke planove preseljenja i baš zato i pitam…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Meni je Opatija prekrasna ,čak imam neke planove preseljenja i baš zato i pitam…

Cuj ko grad je krasna, no more joj je srot ak mene pitas. Samo ja mozda nisam mjerodavan jer sam naviknul na turbocisto more (Vis, Lastovo, Korcula itd da ne nabrajam). U Opatiji ono definitivno nije takvo.



Meni je Opatija prekrasna ,čak imam neke planove preseljenja i baš zato i pitam…

Cuj ko grad je krasna, no more joj je srot ak mene pitas. Samo ja mozda nisam mjerodavan jer sam naviknul na turbocisto more (Vis, Lastovo, Korcula itd da ne nabrajam). U Opatiji ono definitivno nije takvo.
[/quote]

je..š more, kakve su Opatijke reci ti nama?
[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

…pa Opatijke su lepe,kako i Matujke… [smiley]

Ima ok komada mada ipak prevladava gerijatrija.



Meni je Opatija prekrasna ,čak imam neke planove preseljenja i baš zato i pitam…

Cuj ko grad je krasna, no more joj je srot ak mene pitas. Samo ja mozda nisam mjerodavan jer sam naviknul na turbocisto more (Vis, Lastovo, Korcula itd da ne nabrajam). U Opatiji ono definitivno nije takvo.
[/quote]

..ee da, ne može se čistoća mora sa otoka mjeriti sa onim uz kopno…vi ste tamo "razmaženi"..
ja bih rekla da i mi ovdje imamo poprilično čisto more..mislim na južni dio Istre.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

I moje je Panonsko more čisto. Sve se zeleni, valjda od planktona.

No respect


I moje je Panonsko more čisto. Sve se zeleni, valjda od planktona.

…kod nas se to zove cvjetanje mora… [smiley]

New Report

Close