Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Četrdeset mi je godina, ružno doba: čovjek još mlad da bi imao želja a već star da ih ostvaruje. Tada se u svakome gase nemiri, da bi postao jak navikom stečenom sigurnošću u nemoći što dolazi. A ja tek činim što je trebalo učiniti davno, u bijnom cvjetanju tijela, kad su svi bezbrojni putevi dobri, a sve zablude korisne koliko i istine. Šteta što nemam deset godina više pa bi me starost čuvala od pobuna, ili deset godina manje pa bi mi bilo svejedno. Jer trideset godina je mladost, to sad mislim, kad sam se nepovratno udaljio od nje, mladost koja se ničega ne boji, pa ni sebe…

Meša Selimović


Četrdeset mi je godina, ružno doba: čovjek još mlad da bi imao želja a već star da ih ostvaruje. Tada se u svakome gase nemiri, da bi postao jak navikom stečenom sigurnošću u nemoći što dolazi. A ja tek činim što je trebalo učiniti davno, u bijnom cvjetanju tijela, kad su svi bezbrojni putevi dobri, a sve zablude korisne koliko i istine. Šteta što nemam deset godina više pa bi me starost čuvala od pobuna, ili deset godina manje pa bi mi bilo svejedno. Jer trideset godina je mladost, to sad mislim, kad sam se nepovratno udaljio od nje, mladost koja se ničega ne boji, pa ni sebe…

Meša Selimović

uvijek sam ga voljela čitati…iako ga je sad lakše razumijeti [wink]

E kako mi ove stotke danas dobro idu …

[img]http://www.33smiley.com/smiley/humor/21.gif[/img]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


E kako mi ove stotke danas dobro idu …

[img]http://www.33smiley.com/smiley/humor/21.gif[/img]

volimo mi i jedinice…ionak ih u školi nismo dobivale [cool]


volimo mi i jedinice…ionak ih u školi nismo dobivale [cool]

Ne znam za Aska, ali ja više volim "četvorke" i "petice". [cool]

No respect



volimo mi i jedinice…ionak ih u školi nismo dobivale [cool]

Ne znam za Aska, ali ja više volim "četvorke" i "petice". [cool]
[/quote]

45[lol] …samo što nisam stigla do tog broja [undecid] [lol]


45[lol] …samo što nisam stigla do tog broja [undecid] [lol]

Čuj, to ti je ipak malo. Razmisli da nabaciš koju kilu, barem 55… [cool]

No respect

…ja vidim da si ti kod računala,a ne kod dude… [rolleyes]

Lijep pozdrav svima !!! I odmah da upitam kako ste preživjeli ovaj toplotni udar?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Lijep pozdrav svima !!! I odmah da upitam kako ste preživjeli ovaj toplotni udar?

…jutarnjem kupanjem u moru,prije posla…gdje to ima… [smiley]



Lijep pozdrav svima !!! I odmah da upitam kako ste preživjeli ovaj toplotni udar?

…jutarnjem kupanjem u moru,prije posla…gdje to ima… [smiley]
[/quote]

samo u Lijepoj Nasoj…. [smiley]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Osim ak nisi u Opatiji [sad]

New Report

Close