Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

OBAVIJEST
uskoro su nekakvi izbori
za te kao i bilo koje sljedece izbore dajem pravo glasa tj. da osoba koja uzme pravo glasa umjesto mene glasa kako hoće a zauzvrat ne trba dati našta jer kako bi rekla vlatka pokos ja ne tražim ništa a dala bi sve
pofuk

ALMAZ
svojedobno je neka etiopska izbjeglica došla svojoj susedi Rendi Kreford i pitala da li bi napisala pjesmu o njegovoj ženi imenom Almaz što na Amharičkom jeziku znači dijamant…..Rendi je kratko razmišljala i napisal jednu od najjačih balada na klaviru….uživaje

pofuk

DRAGI SILVESTRE
e….silvestre ….bok…pofuk ovde….
sretan ti imendan
pofuk

Neka vas u Novoj godini svaki izlazak sunca probudi vedra lica, neka vam smijeh i radost donose zdravlje!

Neka vam novogodišnje jutro donese blagoslove mira,ljubavi i sreće,i toplinom nek vam ispuni vaša srca…

Vjerujte u ljubav, pronalazite vječnost u svakom trenutku, a sve što će vam nedostajati u ruci nadomijestite iz srca!

Sretna Nova 2015. godina!

nemore gore,
stoga želim Vam bolje…

pofuk,

hvala…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

REZIME 2014.
rješio se dionica…neki mali minus na kladionici….izveo jedan fantasičan dribling na fudbalu…izvadio jedan zub..drugi je na putu da izbude vađen jer se izgleda ne da spasiti…..6 puta se napio(jedanput jako a ovih osralih 5 puta standard), do savršenstva doveo svoju izvedbu MITRO BEKRIJO NA KLAVIRU…glas mi ošo u onu stvar tako da više nemrem smuvat komada pevajući TI SI ŽENA MOG ŽIVOTA AL ZAHTEVNA UBI BOŽE,TVOJE ŽELJE DA ISPUNI ŠVARCENEGER SAMO MOŽE….svog doktora internistu na trenutak stabilizirao i doveo u kratkotrajno uredno zdravstveno stanje koje je trajalo sve do sljedećeg njegovog pijanstva….na gitari više nemrem niš odsvirati pa je nisam ni uzeo u ruke čitavu godinu…..koljena me čitavu godinu bole a kičmu bolje ni da spminjem ………pokušao našem dragom hasenfeferu pomoći…danima tražio bakicu po forumu jer se totalno pogubila…čestito silvestru imendan….psihić me zval na badnjak da mi kaže da mu ni dobro…prošli tjedan sam na nogometu branio i tip mi je sa nogom razbio prst….zvao danas dilera da su kupim panj bilo čega kako bi se nakon dugo vremena zdrogirao ,frajer je pal u nesvest kad me čuo na telefon i mrtav ladan mi reko da mu se nisam javio preko 20 godina i da koju božju mater očem od njega….sad sam gledo 5 min novogodišnji program na hrt-u…sve neki netalentirani ljudi nastupaju izuzev MASIMA SAVIĆA…puko mi film i razbio televizor,pa sad nemogu okrenuti na RTS……sva sreća da mi deda ostavio stari blaupunkt radio,valda bum do ponoći uspio na njemu naći RTS pa da čujem u ponoć ko i svake godine onu breginu:NEMA VIŠE SUNCA ,NEMA VIŠE MESECAAAA….pa odoh spat…………………sve u svemu imao sam i lošijih godina….
pofuk
p.s. SVE NAJBOLJE U 2015


….EVO ME…
čuj hasenfefer…sorrry kaj sam bil odsutan neko vrijeme…..imal sam posla…gledal sam vesterne i razmišljal gle kak je to čudno…gledam ove ljude na tv i nemrem vjerovat….vjerojatno su svi mrtvi….a ipak mi ih je drago vidjeti…tak sam se suživil sa njihovim ulogama da toliko uživam u njima ko da smo si prijatelji bili,a ko bog ih nikada nisam ni upoznao….vjerojatno se pitaš zakaj ti to pričam…pa iskreno dal sam si truda (imal sam viška vremena jer iskorištavam tjedan dana godišnjeg kaj mi je ostalo od prije 10 godina neiskorišteno) pa sam pročito sve tvoje postove…ima ih jako dobrih ,ima ih odličnih a BOGAMI i vrhunskih….tu i tamo imaš padova ali rijetko….stoga te molim da pogigneš nivo kontinuiteta tvojih postova kako bi ljudi koji će ih čitati za 50,60 i više godina kad te više ne bude uživali u njima kao što ja uživam u vesternima
unaprijed hvala
pofuk

Super.

Sad znam, zašto si nemrem naći ženu.

Zsnimljiv sam kao stari vestern, a znamo koliko žene vole westerne.[emo_vrtimise]



….EVO ME…
čuj hasenfefer…sorrry kaj sam bil odsutan neko vrijeme…..imal sam posla…gledal sam vesterne i razmišljal gle kak je to čudno…gledam ove ljude na tv i nemrem vjerovat….vjerojatno su svi mrtvi….a ipak mi ih je drago vidjeti…tak sam se suživil sa njihovim ulogama da toliko uživam u njima ko da smo si prijatelji bili,a ko bog ih nikada nisam ni upoznao….vjerojatno se pitaš zakaj ti to pričam…pa iskreno dal sam si truda (imal sam viška vremena jer iskorištavam tjedan dana godišnjeg kaj mi je ostalo od prije 10 godina neiskorišteno) pa sam pročito sve tvoje postove…ima ih jako dobrih ,ima ih odličnih a BOGAMI i vrhunskih….tu i tamo imaš padova ali rijetko….stoga te molim da pogigneš nivo kontinuiteta tvojih postova kako bi ljudi koji će ih čitati za 50,60 i više godina kad te više ne bude uživali u njima kao što ja uživam u vesternima
unaprijed hvala
pofuk

Super.

Sad znam, zakaj si nemrem naći ženu.

Zanimljiv sam kao stari vestern, a znamo koliko žene vole westerne.[emo_vrtimise]
[/quote]

@ pofuk

Ti bi pomagao drugima, a gledaš HRT-ov novogodišnji program.

Tko će pomoći tebi?

Da i ja zaključim ovu godinu.

Ove godine sam vratio 80.000 kuna kredita, što je za 10.000 kn više od 2013. godine.

Još pet godina i vratio sam sav kredit bankama.

Tko kaže da se rad ne isplati.
Žao mi je samo što država ne oporezuje i kredite, pa da država nešto zaradi, a ne samo banke.
Ako se pitate gdje su novci, izgubljeni su u ulaganjima u hrvatske tvrtke, čitaj gospodarstvo, tj dionice na ZSE.

Kako sam se razočarao u ljubavi, definitivno sam od toga odustao.
Novogodišnja odluka.

Kako neću imati privatnog života razmišljam da si nađem još jedan posao.

Ako HRT-u trebaju ljudi koji znaju nasmijati ljude, preporučam se.
Čak nisam ni skup.

Tarik je mogel bar jednom pasti sa stolca da se nasmijem.

Lp

ps. Inače program na drugim programima je bio još gori, tak da sam zaspal već u 10 sati. prvi put v životu za novu.

Super.

Sad znam, zakaj si nemrem naći ženu.

Zanimljiv sam kao stari vestern, a znamo koliko žene vole westerne.Vrti mi se

Još uvijek sam u šoku. Nisam znal da sam toliko dosadan.

Istina, mama mi je pričala da ju je tata vodio na vesterne u kino.
Tada nije bilo TV, a novi film je u kina dolazio svaki tjedan.

Njoj nisu baš bili najjasniji.
Kauboji, indijanci….

Pa Sjever i Jug….

Pa mali žuti koji stalno napadaju…
To sam shvatil da ju je tata vodio i na ratne filmove.

S druge strane to je ljubav, preko 40 godina su u braku.

Uglavnom, neću više tu ljudima dosađivati.

Ove godine slušam samo blues.

A možda i prosviram.

New Report

Close