Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica



Kam ideš?


ma joj bolje da ti ne velim……ne bi nikada došao na ideju di sam išel…..čekaj sec…..čini mi se da me prate….moram prekinuti…..javim se posle
pofuk
[/quote]

@ pofuk

Pa naravno da te prate.[emo_smijesak]

Zubarica ti je ugradila bubu (uređaj za praćenje) u ZuB.

Pa kaj ti ne gledaš DŽejms Bonda?

Misliš da je on slučajno tako dugo živ?

LP

Ps. Kaj misliš kak Vjeko stalno zna di si na FORUmu da te moderira?

…jutro…nemrete verovat kaj se desilo….sad sam izvadio zub ali izgleda da mi je krivi zub izvađen…ja nisam ni osjetio zbog anestezije ali me sad zvala zubarica i rekla da se vratim da joj se čini da mi je krivi zub izvadila….stvarno nemrem verovat….i sad pored svih tih pehova tek sad vidim da je danas petak 12….UŽAS……
hasenfefer uživaj dok si mlad….gle šta je meni starost donjela
pofuk

neverovatno….fakat sve prate…sad sam ti dal glas i odma su mi javili…VAŠ GLAS JE ZABILJEŽEN…..
nemrem verovat
pofuk

…jutro…
pofuk

jutro, pofuk,

eto i mene snašlo,
nije zub, al’ je okulist…

a ona gica jučer na kolinju,
tak je imala lijepe plave oči…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


neverovatno….fakat sve prate…sad sam ti dal glas i odma su mi javili…VAŠ GLAS JE ZABILJEŽEN…..
nemrem verovat
pofuk

Ne prate samo tebe.

Jučer na radiju sam čul da prate i mene.[emo_vrtimise]
i opet nisu ništ shvatili.

Kako sam stvarno trenutno u BADu, a ne želim Vam pokvariti blagdansku atmosferu, odlučih prestati pisati neko vrijeme.

Bar dok blagdani ne prođu.

Svim forumašima, odnosi se i na moje LOkalne kramPUSE, želim sretan Božić i Novu godinu.

Gdje god bili neka Vam mali isusek ispuni sve vaše želje i snove.

Do nekog novog snoviđenja….

@ pofuk

Nakon dugotrajne analize i gledanja filmova s James Bondom shvatil sam zakaj je čovjek još živ.

Razlog je taj što nijedna žena od Džejmsa Bonda, nakon što ga upozna ne živi duže od 24 sata, maksimalno mjesec dana.

Analizom statističkih podataka zaključio sam da dugotrajna izloženost muškarca ženama povećava njihovu smrtnost.

Drugim riječima BOND, JAMES BOND, svoju dugovječnost zahvaljuje manjku izloženosti ženama.

Lp

U takvoj sam depresiji da sam počel razmišljati da si najdem neku da mi skrati muke.

odoh u sjenu

…napil sam se….
…nije mi dobro…
pofuk

juče sam se napil i završil sam sa nekim u krevetu…jel moguće da sam završil sa forumašom super u krevetu????…sad sam gledo i skužil da sam onak pijan dobar dio večeri čavrljo na temi hajdaš dončić monetizira ceste sa tim forumašem super…čak smo si i nekako tepati počeli
pofuk

pa čujte pofuk,
to je fantastično,
oću reć, super….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

…jutro…
pofuk

Jučer sam se kupal u kadi.

ono kaj sam shvatil, da stvarno počinjem ekološki živjeti.

Koristim 30 % manje vode za pranje od prije godinu dana.

I to sa štapom.

Katasrofa[emo_vrtimise]

Moram na vježbanje, dok se još mogu dignuti iz kade bez štapa.

New Report

Close