Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

@ pofuk

Vidim da ću morati posegnuti za pričom iz javnog života.
I tako Vam ja slušam one s Antene (kak su mi se Totalke raspale (ne od godina), počel sam švrljati) ranojutarnje i tema bijaše veza djevojke 20 godina i muški + 50 godina.

Uglavnom, bijaše puno djevojaka koji su se javljale za vezu s starim konjima od +50. Valjda im bar zube pogledaju prije veze.
Moram priznati da me to zaprepastilo, jer sam mislil da bum nakon 50 godina napokon bil na miru.
Ali dosta moje kuknjave.

U stvari glavna fora je bila Barbara i njezina izjava da razme ove mlađe cure jer je i ona do sada bila zaljubljena samo u starije od sebe.

Ali da mora početi razmišljati o mlađima od sebe, jer stariji su već svi mrtvi.

Znači žena ne kuka, već se prilagodila.

Prilagodite se i Vi.

lp

ps. Za Barbaru:

Kak sam sad u 40-ima za 6-7 godina imati ću oko 47 godina.
Pa ću biti dovoljno star za Barbaru, pa neka mi se javi.
Za tih 6 godina trebao bi se oporaviti od one DJice.

Ako će ići po planu, do tada više zuba imati neću.


…evo me…tek se sad stižem javiti jer sam odma odjurio kod zubarice kad sam čuo da ste vi bili kod zubara i izgubili dva zuba….pital sam za zubaricu da li je to čula….rekla je da joj to nešto zvoni ali da bu se raspitala u svojim krugovima ….enivej …danas je bila jako dobra prema meni pa je trajalo samo 5 min…..rezultat posjeta je da me sada boli uho….da dobro ste čuli UHO….
pofuk

Ne bu Vam mogla ništ reći.

Tam di sam sad, na 1.000 km postoji samo jedan zubar.

A i on nije zubar već veterinar, ali to je druga priča.

ps. I kaj furt mijenjate vatu.

Kaj Vaša zubarica nije čula za sisaljku, ili slinolovca.

…smirite se i nemojte slušati raznorazne barbare…poslušajte mene…svojedobno za doba juge je bil neki srpski .neznam dal je bil krimos ili što već….frajer je radil ko bodyguard u francuskoj…onda je u nekom intervjuu na pitanje kako mu je na poslu i kako je sa tim svim slavnim ljudima raditi odgovorio: uspješniji sam sa ženama od ALAN DELONA….novinar mu je rekao..pa kako …pa vi neznate riječ francuskog…on mu je ,pokazavši na svoj spolni organ odgovorio :uzmem tumač u ruke i to je to….moj savjet je…kaj gubite vreme slušajuči radi…izajdite navece van…tumač u ruke i bolje ćete se osećati pogotovo nakon što tumač herojski nanok obavljenog čina padne
pofuk

..opet sam promjenio vatu u zubu
pofuk


…smirite se i nemojte slušati raznorazne barbare…poslušajte mene…svojedobno za doba juge je bil neki srpski .neznam dal je bil krimos ili što već….frajer je radil ko bodyguard u francuskoj…onda je u nekom intervjuu na pitanje kako mu je na poslu i kako je sa tim svim slavnim ljudima raditi odgovorio: uspješniji sam sa ženama od ALAN DELONA….novinar mu je rekao..pa kako …pa vi neznate riječ francuskog…on mu je ,pokazavši na svoj spolni organ odgovorio :uzmem tumač u ruke i to je to….moj savjet je…kaj gubite vreme slušajuči radi…izajdite navece van…tumač u ruke i bolje ćete se osećati pogotovo nakon što tumač herojski nanok obavljenog čina padne
pofuk

ALAN DELON??????

Pa kad je taj glumil James BOND još nije bio živ.

Mislite stvarno da će savjeti za udvaranje (BAREnje), iz tog vremena, funkcionirati u Hrvatskoj Anno Domini 2014.

[emo_zacudjen][emo_ooooo][emo_beztona]

…jutro…..ispričavam se sec…idem izvaditi vatu,oprati zubiće i opet staviti novu vatu u zub pa se javim
pofuk

…emti…pukao mi je drugi zub dok sam prao zube….
ispričavam se ….molim vas da me shvaite…javim se
pofuk

g. pofuk;

kakve vi to zube imate????
zubi se peru da se izvade van,
a navečer u šalicu…
mislim ne vade se samo da se operu,
nego i jezik tada postaje komotniji,
stoga što prije se treba riješiti istih,

navest ću samo neke primjere kako to učinit:

1. zubar
2. kvaka
3. bicikl
4. kamatar

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Evo me….nemogu sad pričati ….sa mobitela se javljam u gužvi sam javim se
pofuk

…evo me…pustili su me…nemrete verovati kaj se desilo…ostao sam bez još jednog zuba….bil sam kod zubarice i rekla mi je da je bezveze gnjavim i nasrnula je na mene….krenuo sam u obranu davši petama vjetra kolko me noge nose….ali kako sam već nagrižen svim bolestima nisam bio dovoljno brz i uhvatila me na štengama bacivši se sa obje ruke ne moje noge( napravio sam grešku jer sam zaboravio da sam se zdebljo ko bik tako da sam trebao bežati prema gore a ne prema dolje)….kako me oborila na pod,zašamarala me i za kraj pogodila jednim direktom….kad sam reko službeniku da sam ostao bez zuba,on mi je rekao da sam dobro prošao jer zna da ta zubarica ima tešku ruku i da je sva sreća da me nije počela gušiti jer da sigurno ne bi to preživio…da bud estvar bolja razbila mi je i arkadu kad me gurnula niz štenge valda…..za neverovat
pofuk

……pofuk……..

A da ti ja dam broj od onog svog veterinara?


……pofuk……..

A da ti ja dam broj od onog svog veterinara?

ha,

to mu ja mogu dati od svog,
koji mi je kastrirao sve mačke,

ups, ispričavam se,
bila je to veterinarka…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close