Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


konačno da je netko spomenuo i tu love
ajte lovu na sunce pa ni zubarici nemorate ići
ja ću sve rješiti
pofuk

Aha!

Pa da me zubarica dojde doma tražiti!

a sunca nema od prošle godine…

Love malo duže[emo_vrtimise]

joj…i ti moj dragi hasenfefer non stop kukaš…te ti je loše…muči te tvoj odnos sa gradonačelnikom,pare,muči te kak je hladno…bla…bla…bla….
gle šta se ovom čoveku desilo
ŽRTVA PJEŠAKA
https://www.youtube.com/watch?v=DLNY4cMl-Gc
GLE I TO NIJE SVE…OĆEŠ DA NASTAVIM….ČITAV TJEDAN SAM ZGUBIL PO ZUBARIMA…DANAS SAM GA IŠO VADITI ALI SAM ONDA ODLUČIO IPAK POKUŠATI SPASITI ZUB….ZUBARICA ME NARUČILA TEK ZA 3 TJEDAN….NEMES VEROBVAT….A NAOTEKNUT SAM BOLI GLAVA..TEMPERATURU SAM DOBIO…CISTU…BOLI ME UHO OD ZUBA…I TO NIJE SVE….JOŠ ME SAD NAZVO PRIJATELJ DA JE NJEMU LOŠE….NEMREŠ VEROVAT…BUM TI DRUGOM PRILIKOM PRIČO O TOM PRIJATELJU…PA TO NEMREŠ VEROVAT…ČOVEKU JE SVAKI DAN LOŠE….ZNAM GA 10 GODINA I SVAKI PUTA KAD SMO SE ČULI ILI VIDJELI JE REKO DA JE TAK LOŠE DA JE TO STVARNO KRAJ………bum ti sljedeći put nastavil priču o njemu jer mi stvarno ni dobro
pofuk

29-ti
pofuk

dobro je još mi ide…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

…prvi…
pofuk


joj…i ti moj dragi hasenfefer non stop kukaš…te ti je loše…muči te tvoj odnos sa gradonačelnikom,pare,muči te kak je hladno…bla…bla…bla….
gle šta se ovom čoveku desilo
ŽRTVA PJEŠAKA
https://www.youtube.com/watch?v=DLNY4cMl-Gc
GLE I TO NIJE SVE…OĆEŠ DA NASTAVIM….ČITAV TJEDAN SAM ZGUBIL PO ZUBARIMA…DANAS SAM GA IŠO VADITI ALI SAM ONDA ODLUČIO IPAK POKUŠATI SPASITI ZUB….ZUBARICA ME NARUČILA TEK ZA 3 TJEDAN….NEMES VEROBVAT….A NAOTEKNUT SAM BOLI GLAVA..TEMPERATURU SAM DOBIO…CISTU…BOLI ME UHO OD ZUBA…I TO NIJE SVE….JOŠ ME SAD NAZVO PRIJATELJ DA JE NJEMU LOŠE….NEMREŠ VEROVAT…BUM TI DRUGOM PRILIKOM PRIČO O TOM PRIJATELJU…PA TO NEMREŠ VEROVAT…ČOVEKU JE SVAKI DAN LOŠE….ZNAM GA 10 GODINA I SVAKI PUTA KAD SMO SE ČULI ILI VIDJELI JE REKO DA JE TAK LOŠE DA JE TO STVARNO KRAJ………bum ti sljedeći put nastavil priču o njemu jer mi stvarno ni dobro
pofuk

Hmmmmmmmmmm…………

Nemam sada vremena odgovoriti na ove objede….

Ali, ako Vas to veseli neću više ovdje širiti istinu.

Inače, da se pohvalim, i ja sam prošli tjedan bio kod zubara (da kod zubara).

I vratio sam se živ i zdrav.

lp

ps. Dva zuba se nisu vratila.

…evo me…tek se sad stižem javiti jer sam odma odjurio kod zubarice kad sam čuo da ste vi bili kod zubara i izgubili dva zuba….pital sam za zubaricu da li je to čula….rekla je da joj to nešto zvoni ali da bu se raspitala u svojim krugovima ….enivej …danas je bila jako dobra prema meni pa je trajalo samo 5 min…..rezultat posjeta je da me sada boli uho….da dobro ste čuli UHO….
pofuk

je i kaj bi mi sad trebali,

fućkat,

al’ se žalite,

evo mene boli lakat, od pada niz stepenice,
pa ne kukam,

tak je kak je,
kak bi reko racak iz bunara,

“plavat znam, a van nemrem”…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


joj…i ti moj dragi hasenfefer non stop kukaš…te ti je loše…muči te tvoj odnos sa gradonačelnikom,pare,muči te kak je hladno…bla…bla…bla….

pofuk

a pro po KUKAnja.

Ja ne bi rekao da kukam, ja iznosim činjenice, fakte.

To što Sunca neće biti do 5. mjeseca, što nam je gradonačelnik optužen da je lo.pov, što mi je dobro, što nemam para, nisam ja kriv.

Pa se nemam zakaj žaliti.
Dobro što se para tiče, objektivno sam kriv.

Ali gdje ja to kukam?

Za razliku od nekog kaj stalno kuka kak je moderiran od 1. stoljeća prije Krista, kak mu netko stalno daje kuljake…..bla..bla..bla…

Kak stalno mora kod zubarice, kak mu je lošije kad se vrati od zubarice, a sad ga boli i UHO.

Pa tražite povrat novca dok Vas ne počne boliti NOS.

…sec molim….
idem promjeniti vatu u zubu i odmah se vraćam …
pofuk

evo me…daklem gdje smo stali…???? dragi moj hasenfeferu…
Vi kažete da iznosite fakte….ok…ja Vam vjerujem…ali i sami morate priznati da u vašem pisanju ima ipak i kukanja…to nisam samo ja primjetio…ja Vam čak dajem i podršku u Vašem kukanju jer samo plemeniti i veliki ljudi kukaju…
što se mene tiče kod mene je druga situacija….ja kad sam dolazio na ovaj forum nisam očekivao da će me se sustavno cenzurirati i kočiti glede mog djelovanja na forumu….nakon nekog vremena sam shvatio da je ovaj forum ustrojen po principu matrijahata kao u hijena i da je glavna ivana7…sa time sam se pomirio….ali nemožete reći da previše tražim što žicam da me tu i tamo puste sa lanca i na trenutak odmemoriraju kako bi narod ipak vidio da postojim….pa vjerojatno ste učili u osnovnoj školi iz predmeta priroda i društvo da osim što svaka životinjska jedinka ima naogn za preživljavanjem i razmnožavanjem da želi da bude socijalizirana i tu i tamo primjećena i društveno prihvatljiva ako joj je takvo ponašanje….ja mislim da stvarno nisam nikoga uvrijedio svojim postovima da ne bi recimo mogao napisati jedan post npr. o igh ili dalekovod i da mi se to objavi….mislim da ne tražim previše a kao što ste i sami primjetili dao bih sve…da Vam ni ne pominjem da su od početka moderatori u talu sa stranim službama radili sve kako bi mi onemogućili slobodno djelovanje na forumu….gledajte šta su sad napravili…zadnja 4 mjeseca su angažirali 3 strana plaćčenika koji mi sustavno dijele kuljake…samo kako bi srušili moj nikada ukaljani imiđ….znate šta su neki dan moderatori napravili….napisao sam jedan fantastičan post na jednoj dionici ,taj post bi pomogao svim forumašima,pa čak i stranim investitorima(a znamo koliko naša zemlja čezne za svježim stranim ulaganjima i kapitalom)….oni su taj post koji sam napisao isti čas izbrisali( čak ga nisu stavili ni na promatranja da li ćče ga objaviti….znači ista sekunde su ga izbrisali)….vjerujte mi….ne govorim ja to tek tako…imam i ja svoje ljude na forumu od povjerenja….
čekajte…ispričavam se…idem samo vatu u zubu opet promjeniti pa se vratim,ali ne za sec. jer moram i uho očistiti
pofuk

…da i prije nego što počnem menjati vatu u zubu i čisti uho,samo da Vam kažem…..šta mislite kak je tek zadnje vreme meni od kad ni bakicaaa više ne stoji iza mene….znam da me ona nikada ne bi napustila ali su i na nju izvršili pritisak kako više ne bi pisala i djelovala na forumu….još ste jedini Vi ostali uz mene
pofuk

New Report

Close