Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


….jutro….
pofuk

….dobar dan….

hasenfefer

makar i nije, prije mi je Sumrak SAga.
…i tko je stavi na program…[emo_vrtimise]

Zakaj se sve crveni (nije valjda od stida) kad su svi optimistični i očekuju da će u Hrvatskoj procvasti ruže a na ZSEu miliONEri?

Ov je retorik pitanje za medvede kaj misle prespavat ovu zimu.

PRENESENO IZ STRANOG TISKA
nbakic | 13.10.2014. 11:00 u 11:00 |

Samo napomena oko nickova: ovaj ‘Dandy’ je u stvari bivši ‘dandy’, a drugi ‘Dandy’ (koji nije ovaj) je onaj iz udruge dioničara VAH
PRENESENO SA BLOGA FORUMAŠA XY
pofuk

….utorak….
pofuk

…….sutra srijeda……….

Dal je radni dan, ili samo Sabor ne radi?

hasenfefer

Samo napomena oko nickova: ovaj hasenfefer nema veze s onim drugim Hasenfeferom koji je bio mlad i uspješan.

Ovaj ne zna koji je dan, a kamoli kad je petak.[emo_vrtimise]

Nemam ljubavi, nemam love,
živim od proizvodnje SMOLE.

hasenfefer

ps. I to bez državnih poticaja. Prirodni sam talent.

….dan…
pofuk

Kao što sam bio obećao.
Kao što sam najavio.

Da će Bandić do kraja godine završiti u zatvoru.

On ili ja.

Bandić i građevinska mafija su mi ukrali 380 kvadrata zemljišta, a da ne govorim o promjenu GUP-a, pogodavanju građevinskim investitorima i prijetnje smrću.

Nadam se da će sve što su pokrali, biti im oduzeto.
Nemojte zaboraviti na Bandićeve suradnike i poslovne partnere.
Ljude u gruntovnici, katastru, u općinama, GUP-u, odvjetnike.

Svu tu mafiju treba zatvoriti.

Nadam se da će dobiti doživotni zatvor, da više se nitko ne usudi ovako krasti građane Zagreba.

Za mene je kasno, jer su mi uništili život i budućnost.

Ali nadam se da nije kasno za nove generacije mladih Zagrepčana.

S ovime prestaje razlog postojanja Žutog mačka.
Mogu otići u miru.

Srce je sada na mjestu, žuti mačak može sada u miru počivati.

Lp, od žutog mačka[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_smijesak]

ps. Podrška Uskoku i Hrvatskoj policiji. Pazite se tamo vani.

pa kaj je tebi???? kakav razlog se desio da ćeš ti prestajati postojati????
ajde pod hitno se javi da ne bi zval dečke da puste bandića van jer si nam potreban na forumu……
ti se zamaraš kaj su ti ukrali 380 kvadrata zemlje???? 380 kvadrata???
pa čovjeće božji di si ti živel od kraja 80-tih do sad??? pa ljudima su se pojedinci igrali sa sudbinama,životima,naterali ih da kopaju po kontejnerima,pojedine generacije ljudi su potpuno uništene,ostavili ih na cesti a tebe muči 380 kvadrata zemlje?????bum ti ja dal 10 puta po 380 kvadrata svoje zemlje pa tam okopavaj..ne bu ti loše došlo malo fizičke rekreacije
ajd pod hitno zaboravi tu zemlju i primi se posla…bu ti odma bilo bolje….sutra se za početak popenji na lojtru i za početak operi prozore….evo ja bum ti dal podršku tako što bum opral suđe
IDEMO DELATI
pofuk

hasenfefer di si????
si živ????
pofuk


hasenfefer di si????
si živ????
pofuk

Imam posla.
Izbacujem smeće iz Zagreba.
Ovih pacova se namnožilo, nije ni čudo kaj im mačke smetaju.

I nije 380 kvadrata zemljišta, već 2.600 kvadrata i san da imam svoju kuću s vodovodom i kanalizacijom.

Ali sad nemam vremena, možda jednom i napišem modus operandi bosanske građevinske mafije povezane s gradonačelnikom Bandićem i njegovim jatacima u uredima.

I kroz sve što sam prošao moja obitelj i ja.

Uskoku ne bi trebalo biti teško to pratiti i dokazati na koji način “građevinski poduzetnici” jeftino dolaze do zemljišta, a onda se mijenjaju uvjeti izgradnje u vremenskom TOKU.

Lp

..evo me… opet sam bil kod zubarice….majke ti na šta se meni svodi život….sve me boli a niš mi ni radila…i opet je rekla ono njezino čuveno….vidimo se pofuk….užas….čak je i bila ona baba kaj se bunila 89.
sad vam nemam snage pričat kaj je bilo sve jer me sve boli ali ……
pofuk

….evo me…
još me sve boli …tako nemoćan sam otišo i uplatio na arsenal i juventus…kvota 3,8…..dok sam uplaćivao listić sreo sam svog poznanika koji jako dobro kuži situaciju…..on mi je u povjerenju rekao da su svi nezadovoljni hapšenje gradonačelnika…i oni koji ga podržavaju i oni koji su protiv a bogami i oni kojih uopće nije briga…..kaže da je jedini zadovoljan gradonačelnikov pas RUDI jer da ga više nitko ne maltretira da mora ko mutav trčati….može bit da je taj moj prijatelj u pravu….ipak je on kinolog po struci
pofuk

New Report

Close