Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

GIZMO 06.06.2012.-06.06.2014.

R.I.P.

Volim te mali.
Cijeli Rudeš je pun malih žutih.
Tako da legenda živi dalje.

Zadnji upis.

KRAJ.

[b]black magic[/b]

Bolest dolazi na konju a odlazi na puzu
pofuk


Bolest dolazi na konju a odlazi na puzu
pofuk

G. pofuk,

lako meni za bolest,
nego dajte recite Vi meni

KAK DA SE RIJEŠIM CRVENIH PUŽOVA IZ POVRTNJAKA???

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

…….hm…kad se tu i tamo najdem negde u uglednom društvu,vrlo često mi ljudi kažu: pofuk šteta za Vas…..ne osvrćem se uopće više na to….međutim šta se juče desilo….nakon dugo vremena sam ušao u neki period di se nađem u ne baš uglednom društvu….i tako..sjedim ja sjedim…ćutim i sjedim….ljudi baljezgaju kojekakve gluposti,veze sa vezom nemaju da ne kažem uopće o životu…toliko baljezgaju da su me čak u nekim trenucima podsjetili na mene u mojim spektakularnim izdanjima lutanja, kako bi tuđman reko,nekakvim bespućima…..nego da se vratim na temu jer sam se totalno pogubio u ovom postu ….i tako ja juče sjedim i sjedim i u jednom trenutku kažem sam sebi….pofuk šteta za tebe…….MA ŠTA ŠTETA ZA MENE???? PA JESAM LI JA PRI SEBI???? ŠTA ŠTETA ZA MENE??????…….AKO JE ZA IKOGA ŠTETA ONDA JE ZA OVOG VRLO DRAGOG MOMKA…..slušajte i uživajte i pomislite koliko bi još samo dobrih stvari napravio da se nije pogubio

pofuk
p.s. bako si živa il da krenem pisati…u dubokoj boli javljam….?????

Neka nama tebe pofuk

BAKICAAA, 12.06.2014. u 06:11
p.s. bako si živa il da krenem pisati…u dubokoj boli javljam….?????

…jesam,čekam petak i to 13-ti pa da se javim…[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

dajte recite Vi meni
KAK DA SE RIJEŠIM CRVENIH PUŽOVA IZ POVRTNJAKA???

To je bar lako:
1.Jesu li jestivi ?
2.Krema za njegu od puževa
http://bioproduct.hr/index.php/proizvodi-za-njegu/puzev-gel-novo
lp

.

Vaš link …

@ silvestre

Puž, muž odi Van,

da te staroj babi ne prodam.[emo_namigusa]

[b]black magic[/b]

UĆI U EU ILI NE
zval me sad jedan prijatelj iz beograda…sav unezvjeren …u prvi mah mi nije bilo jasno kaj oće……veli on meni…pofuk : daj mi reci kak je kod vas kad ste ušli u EU,jer ovi naši političari nas isto furaju tamo…..
naprosto nisam znal kaj da mu odgovorim,a kako ste valda do sad primjetili ja neznam da lažem…….stao sam na sekund dva i počeo se derati na njega…..KAJ ME BUDIŠ??? PA KAJ NE VIDIŠ KOLKO IMA SATI??? I JOS ME ZEKAŠ SA NEKAKVOM EU I ŠTO JA ZNAM ČIME??? I TI MENE PITAŠ ZA SAVJET????
najbolje glede ulaska u EU da se držite one stare narodne: BOLJE JE DA TE TURČIN MAČEM NATERAVA NEGO NEMAC OLOVKOM
pofuk

Objektivno:greška sudije
Subjektivno:bravo sudija
pofuk
p.s. Neka lova je kapnula a sutra pišem ozbiljan osvrt na utakmicu i najavljujem pitanje svih pitanja zašto Dudu nije igro


Objektivno:greška sudije
Subjektivno:bravo sudija
pofuk
p.s. Neka lova je kapnula a sutra pišem ozbiljan osvrt na utakmicu i najavljujem pitanje svih pitanja zašto Dudu nije igro

Dudu nije igrao jer bi se japanski sudac mogao zabuniti, pa mu dosuditi jedanesterac.

A to bi bio škandal.

[b]black magic[/b]


Vaš link …

@ silvestre

Puž, muž odi Van,

da te staroj babi ne prodam.[emo_namigusa]

@ silvestar

Ak stara baba nije pomogla…

Probaj sa pivom, može i hrvatskom.

kod puževa svih boja pomaže, a navodno i kod starih baba

To ti je moj zadnji savjet.

mislim da je OK da se na petak 13. oprostim

Lp,žuti mačak

[b]black magic[/b]

New Report

Close