Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

“Voliš li život? Onda nemoj tratiti vrijeme jer je od vremena sastavljen život.”

Benjamin Franklin

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

Prevoditelj
Sa jezika: engleski
Na jezik: hrvatski
engleskihrvatskinjemačkiOtkrij jezik

hrvatskiengleskinjemački

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa
Novo! Kliknite gornje riječi da biste uređivali i vidjeli druge prijevode. Ukloni
Google Prevoditelj za tvrtke:Translator ToolkitPrevoditelj web-lokacijaGlobalna tražilica tržišta

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Šum valova,
uglazbljena staza do žala.
***
Procvala lavanda.
Ispod neba još jedno nebo…

Rajka Anđelić Maslovarić
haiku poezija

Nakon što je dovršila svoje dane Marija je uznesena na nebo ne samo svojom bezgrešnom dušom
nego i svojim tijelom preobraženim sjajem besmrtnosti.

To je sigurnost koja nadahnjuje i opravdava današnju radost naših srdaca.

U stvarnosti Marijina tjelesnog uznesenja učvršćuje se i potvrđuje naša nada u budućnost koja nas čeka nakon smrti kao i nada u našu sadašnjost koja nas smućuje…

dr. Marin Srakića

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

HMN odmor,

HMN noćna mora,

Evo imam samo dva upozorenja za Cijenjene forumaše, a koji misle ronit i obavljat veliku nuždu….

1. vidite li veliku školjku…..nikad ali baš NIKAD je ne stavljajte di sam je ja stavio….pogotovo ako je živa…..

2. sjedite li i pritom pušite na školjci (opet ona)….nikad ali baš NIKAD ne tresite pepeo u nju….

ovo su samo dva primjera, a mnogo opasnija od planinarenja ili dehidracije ili nedo Bog susreta oči u oči s poskokom…..

tolko sam sad već "fiju briju", da ću propustit i ovaj petak….
Iskusni forumaši znaju o čemu je rijeć….

dobro da sam bar jednu živu glavu izvukao….

LP

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

“Rad zaslađuje život, ali ne vole svi slatkiše…”

Kestner

Poštovani i Pošteni;

više ni sam neznam kako, pa se odlučih i ovako u eter iznijet molbu….
naime na relaciji Metković – Bakar izgubio sam negdje novčanik!?!?

zbog piromana morao sam skrenut i kroz Bosniu, a tam mi crko auto…

šlepom su me prebacili za ZG, a potom kak i napisah piknuo sam do Bakra…tek tamo sam osjetio da ga nema….

stoga Poštenog koji mi ga ima volje vratiti, najljepše bi molio da to i učini,
zauzvrat ga darujem predivnom školjkom….

samo mala napomena….novčanik je ionako prazan, radi se o poklonu od meni JAKO DRAGE OSOBE!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

“Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.”

Blaise Pascal

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

New Report

Close