Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Posrćem, padam, ustajem…Teškom mukom nastavljam dalje, ali idem naprijed…
Sve sam željnija i sve više i više se penjem. Nazirem sve širi horizont.
Svaka je borba – pobjeda.

Helen Keller

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa


aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

U potpunosti se slažem s Tarzanom! Baš je sve aaaAAAAaaaaa….Možda bi kolega Khmm mogao dati i grafički prikaz tog stanja…..

“Poznavati druge je inteligencija; poznavati sebe je prava mudrost. Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog je prava moć.”

Lao Tse

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

"Teže je prikrivati osjećaje koje imamo
nego glumiti osjećaje koje nemamo…"

François de La Rochefoucauld

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

Čovjek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti…

Tesla

“Život je nalik na Olimpijske igre: jedni trguju, drugi gledaju, treći se bore.”

Pitagora

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

If You can dream it, You can do it.

Walt Disney

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Pozdrav s juga,nego pitanjce….

Kad pustaju vodu u more???

Cekam vec predugo i sve si mislim da se vratim, jel preznojavat se mogu i doma…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

Hit ljeta!

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

New Report

Close