Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

“Zlo je kada snaga živi bez razuma, ali nije ni dobro kada razum živi bez snage.”

Maksim Gorki

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

Tko tu koga voli

U Sarajevu sam utvrdila da Bosanci ne vole Bosanske Srbe,a u Foči i na Tari sam shvatila da ovi pak ne vole njih,a bome ni Crnogorce ( da ne vole Hrvate iz pristojnosti mi nisu rekli…)

Crnogorci pak ne vole ni Srbe…Kosovari ne vole pak Bosanske Srbe,obične Srbe,Makedonce i valjda nisam još nekog zaboravila…

Kad sam došla u Ohrid shvatila sam da Makedonci pak ne vole obične Srbe,Kosovare,Crnogorce,Bugare i Grke…
Tko tu koga ne voli,najbolje vidiš po putokazima…mjesta koja su napisana na jeziku naroda koji ne voliš,jednostavno prekrižiš…

Kad sam htjela posjetiti Pećku patrijaršiju na ulazu su stajala dva Slovenska vojnika sa oružjem…pa kad smo se izljubili zaključili smo da tu svak svakog mrzi a onda još i međusobno…

Ipak,nemoguće da tu nema i ljubavi…jer onda ne bi postojala poslovica…

Tko se tuče,taj se voli…
[smiley]

“Ljudi čine pogreške – takav je život. No voljeti nikad nije pogrešno.”

Romain Rolland

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

Pet savjeta ženama:

1. Važno je pronaći čovjeka koji će ti pomagati u teškim poslovima i koji će imati dobar posao.

2. Važno je naći pametnog čovjeka, obrazovanog i duhovitog, koji će te znati nasmijati.

3. Važno je naći čovjeka na kojeg se uvijek možeš osloniti, u kojeg uvijek možeš imati povjerenje, koji ti nikada neće lagati.

4. Važno je naći čovjeka koji će biti dobar u krevetu, koji će uživati voditi ljubav s tobom.

5. Važno je da se ova četvorica ne poznaju…

…ah,griješka…mislila sam da je danas petak… [lol] [lol]

“Ja smatram da dobra žena nadahnjuje čovjeka, da ga sjajna žena interesuje, lijepa žena ga očarava, a osjećajna žena ga zadobiva.”

Frans

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

Jedino bih želio da imam onoliko da mi ne zavide,
ali ne tako malo da bih u bližnjemu budio milosrđe…

Pietro Aretino (1492 – 1556)


Pet savjeta ženama:

1. Važno je pronaći čovjeka koji će ti pomagati u teškim poslovima i koji će imati dobar posao.

2. Važno je naći pametnog čovjeka, obrazovanog i duhovitog, koji će te znati nasmijati.

3. Važno je naći čovjeka na kojeg se uvijek možeš osloniti, u kojeg uvijek možeš imati povjerenje, koji ti nikada neće lagati.

4. Važno je naći čovjeka koji će biti dobar u krevetu, koji će uživati voditi ljubav s tobom.

5. Važno je da se ova četvorica ne poznaju…

…ah,griješka…mislila sam da je danas petak… [lol] [lol]


što bi žene da nema muškaraca??
– pripitomile bi neku drugu životinju!!

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

“Biti sretan cijeli život, to nijedan čovjek ne bi mogao podnijeti, to bi bio pakao na Zemlji.”

Moliere

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.


“Biti sretan cijeli život, to nijedan čovjek ne bi mogao podnijeti, to bi bio pakao na Zemlji.”

Moliere

Moram priznati da sam se zamislila…. [sad]

Moram priznati da sam se zamislila…. [sad]
[/quote]

“I to je nesretan slučaj: kad netko padne pod kotače sreće.”

Zoščenko

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

Nešto je trulo u državi Danskoj… [wink] [thumbsup]

Bako baš ne vjerujem;

od ove vrućine meni paradajz u vrtu pretvara se u kečap….kuha se bez vatre, a bome pojedini i počeo trulit, stoga to sa Danskom…čisto sumnjam….

još 2 dana, još 2 dana…..samo biće kratko i brzo,
a kaj kad mi je sve takvo u životu….

moraću samo pripazit na gospona pofuka da ga di ne zahaklam, ak’ je i ove godine na plivačkoj ruti…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close