Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Oduvijek me zanimalo zašto se dešava da,
kad god mi je u životu zatrebala pomoć,
pomogli su mi ljudi
na koje nikad ne bih računao…

William Feather

jutro
http://www.youtube.com/watch?v=g5w63cyNOYY&feature=related
pofuk

DOLAZAK KRUPNOG KAPITALA NA ZSE
kako burza nikako ne izgleda pošo sam u potragu za ulagačima
prvo sam krenuo sa sekretaricom na kafu……..kad odjedanput zaustavi me neki tip sa ženom i pita me
AR JU pofuk…..KUD JU GIV AS A FEJVR….KUD JU TEJK A PIKČR OF AS……pitam ja njega….ZEMO OD KUD SI…..veli on meni iz beograda…..pitam ja njega…pa koju bozju mater se onda praviš englez……veli on meni…..pa nije zgodno da pričam na ekavici…….velim ja njemu……ma ti stvarno nisi normalna……
i tako se on opusti….sav sretan sto moze bez straha na materinjom jeziku i pozove me na kafu…….pa pocne kako obozava hrvatsku…nasu repku…dudua i vladu kalembera……..prljava krila i srebrno kazaliste……..plati on to sto smo popili……vidim ja …covek voli nasu zemlju….solventan je pa mu predlozim poso…….DA SKRATIM PRICU….TAJ INVESTITOR IZ INOZEMSTVA ME UPRAVO ZVAO I REKO JE DA JE ODLUCIO SPASITI CROBEX…..DA CE SAM PODIGNUTI DO KRAJA TRECEG TISUCLJECA CROBEX……NISAM ZNAO KAKO DA GA ODVRATIM I REKO SAM MU ZA NASU IVANU7…DA CEKA SAMO TAKVE OVCE DA IH OŠIŠA……..frajer je reko da je i to sazno i da je to presudilo jer nema veze sto ce izginut na crobexu……reko je da je u njihovoj istoriji bitno da muskarac izgine tako da ga žena ne samo primjeti nego i zapamti……..NIS MI VISE NIJE BILO JASNO
ZIVI BILI PA VIDJELI…….CAK JE REKO AKO NAJDE VREMENA DA CE SE I JAVIT NA FORUM……I TO DA CE GA IVANA7 ODMA PRIMJETITI….VELI DA BU SE ULOGIRAL KO JOVAN7
uzas……samo nam je jos i taj falio……koju bozju mater mu nisam reko da neznam sa fotoaparatom slikat….da samo slikam ulje na platnu
pofuk

KONCERTNA DOGADJANJA

KAO STO ZASIGURNO ZNATE ..VRLO ČESTO SAM POZVAN NA KONCERTNA DOGADJANJA KAKO BI DAO SUD O NJIMA
ZAO MI JE STO OVO U ZIVO NISAM VIDIO
http://www.youtube.com/watch?v=Z8F3fFNBez4&feature=player_embedded
ovo je vrh ne samo kao koncert,nego je prevazislo sve mamiceve konceptalne dosege u konceptualnoj umjetnosti……..
da ne zaboravimo…..prinos na ajax u zagrebu je bio 280 posto a na ajax u amsterdamu 5 posto
PLAVI PLAAAVI………..stvarno su šampioni
pofuk

Naše ja nije nepromjenjivo.
Svaki dan treba ga stvarati, i braniti,
izvjesne osobine odbacivati, druge stvarati…

M. Barres

…ovo mi je 7007-a poruka…

…bome ću ako ovako nastavim i prava bakaaa postati… [wink]

Remember Remember
the Fifth of November… [cool]

Budi prijatelj istine do mučeništva,
ali ne budi njen zaštitnik do netrpeljivosti…

Jean-Paul Sartre

Kao prah sa voćke koja ide od ruke do ruke,
sa čovjeka spadne najprije ono što je najfinije na njemu…

Ivo Andrić

Destiny

Destiny is not a matter of chance,
it is a matter of choice;
it is not a thing to be waited for,
it is a thing to be achieved.

William Jennings Bryan

marcello

…noć….
http://www.youtube.com/watch?v=637s5W0i02k&feature=related
pofuk

“Buncaju ljudi i postaju umorni od života
kad nemaju pred sobom neki cilj
prema kome bi upravili svaki svoj napor
i svaku svoju misao…”

Marko Aurelije

New Report

Close