Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

OBAVIJEST
hvala Vam svima na podršci u mojem plivanju prema trstu……na moju i Vasu žalost objavljeujem da u svojoj namjeri nisam uspio…..odbili su me,što struje morske ,što ljudi,što nemogućnost adekvatne prehrane koja je izazvala manjak energije u mene,što zavist pojedinih(doduše rijetkih) meni ne naklonjenih ljudi…….više nisam ni u slovenskim teritorijalnim vodama….odbili su me do rovinja
sad cu se skoncentrirati,smiriti i levitirajuci se prebaciti u zagreb……kroz nekih mesec dana opet startam plivanjem prema trstu ali ovaj puta ne iz dubrovnika nego iz rovinja…….sve to radim ne zbog samog sebe nego izbog ljudi(čitaj Vas forumaša) kako bi mogao reci TRST JE NAŠ
SRDAČNO vAS POZDRAVLJAM I NAPUŠTAM ROVINJ NA SVOM PREVOZNOM SREDTSTVU JER NEMOGU PLIVATI OD ROVINJA DO ZAGREBA A DA IDEM PJEŠKE NE PADA MI NA PAMET

uvijek Vas DJONI VAJSMILER……..ovaj htio sam reci pofuk
pofuk

gospodine pofuk, dopuštate li mi da vam se obratim jednim pitanjem

Label


gospodine pofuk, dopuštate li mi da vam se obratim jednim pitanjem

uvijek…..recite..
pofuk

Pitam se, kroz cijelo ovo vrijeme dok plivate simo, tamo, koji vam je cilj. ili je to tek besmislena radnja, kao neki umjetnički čin. doduše, istina je, možemo sve u životu shvatiti kao besmislenu radnju od ustajanja ujutro, pa nadalje. imate li pritom neku poruku svijetu poput poruke za mir ili da se ne ubijaju bijeli zečevi i tome slično. znate, fidel kastro je rekao da neće obrijati svoju bradu dok ne nastane mir u cijelome svijetu. pošto je znao da neće nikada biti mira u svijetu, on se time, pod izgovorom, lišio besmislene radnje poput brijanja, jer mu se, naprosto, nije dalo. mene, zapravo, zanima, kaj se to vama ne da činiti u životu, pa onda činite radnju plivanja. ne zamjerite mi, molim vas, na indiskreciji
srdačno
labelle

Label

..da….svakako interesantno pitanje…..makar bi bilo mozda bolje da ste mi ga postavili kad sam krenuo plivati prema trstu…….jer se i ja sad pitam zašto sam plivao…..daklem…….imao sam dojam da moj rad na forumu nije dovoljno vrednovan do kraja od strane pojedinih forumasa a da ne spominjem moderatore……onda sam se obratio kolegi forumašu barmenu na privat……vjerojatno Vam je poznatiji kao NOVINAR TOMISLAV BIRTIĆ……..obratio sam mu se na privat ne iz razloga da bi skrenuo paznju na sebe nego da napravim profesionalni kontakt sa njime…….doduše imo sam svojedobno kontak sa njime za šankom……bili smo i on i ja cuguš ali je bio jako kvalitetan razgovor…..sečam se da smo razgovarali o fudbalu……DAKLEM…..JA SAM NJEMU NA PRIVAT NAPISAO PORUKU ,MOZE SE RECI KAO KOLEGA KOLEGI( JA PISEM O MUZICI A GOSPODIN BIRTIĆ O DIONICAMA….DA NE KAZEM…OBOJICA PISEMO KRITIKE O STVARIMA KOJE MOUDA NE IZGLEDAJU BLISKE ALI IMAJU DODIRNE TOCKE…..KAO NPR….UMJETNOST JE NAPRAVITI DOBRU STVAR U MUZICI U BILO KOJEM VIDU GLAZBE ISTO KAO I STO JE POSTALA UMJETNOST ZARADITI IM JEDNU KUNU NA BURZI)
kako sam njemu poslao poruku na privat( u njoj je bilo napisano dosta ozbiljih stvari glede dionica i vrlo zgodnih podataka) ISPOSTAVILO SE DA JE GOSPODIN BIRTIĆ MENE STAVIO NA IGNORE TAKO DA NIJE DOBIO PORUKU NA KOJU BI SE ZASIGURNO GOSPODIN BIRTIC RADO ODAZVAO
BUDUCI DA SAM IMAO JAKO DOBRO MISLJENJE O GOSPODINU TOMISLAVU B. ( UOSTALOM KAO I STO I SAD IMAM) JA SAM OSTAO ŠOKIRAN TOM ČINJENICOM DA ME JE STAVIO NA IGNORE I POSLO SAM BURZU KVRAGU I OTISAO PLIVATI……….sad sam kopao po svojim privat porukama i gledao da li mi se mozda javio te nastojao njemu poslati poruku….opet sam na ignore……tako da se bojim da cu sad krenuti LEVITIRATI dok mi se barmen ne javi na privat………ZAŠTO????? vjerojatno se pitate zasto????? e pa zato sto mi ovdjhe na forumu ipak provodimo neko vrijeme svi zajedno i bilo bi lijepo kad bi barem malo jedni na druge obratili paznju i kad se radi o ozbiljnim stvarima poput dionica( CITAJ KAD NIJE MOJA ZAHEBANCIJA U PITANJU op.a.) da se ipak jedan drugome javimo i razmjenimo misljenja
A GOSPODINU BARMENU SAM SE OBRATIO NA PRIVAT NE SAMO ZATO STO SAM JEDANPUT CUGO SA NJIME DA NISAM NI ZNAO KO JE ON A BOGAMI NI ON DA SAM JA JA…DODUSE JA SAM BIO NACUGAN DA NI JA SAM NISAM ZNAO DA SAM JA JA…..NEGO SAM MU SE OBRATIO MA KOLIKO GOD TO NEKIMA CUDNO ZVUCALO SA RAZLOGOM…….
pofuk
evo jedna numera jer mi ni dobro

u pisanju nisam toliko spretna kao vi, gospodine pofuk, da bi mogla izraziti svoje misli i osjećaje koje ste u meni uzburkali ovim vašim napisom. iz svega ovoga što ste tako lijepo napisali, izlučno se može shvatiti da vi, zapravo, plivate iz TUGE. ne zbog toga, što vas je dotični stavio na ignore, već što nije ozbiljno shvatio vaše zajedničko vrijeme provedeno za šankom. On tada, zbog svoga stanja vjerojatno nije uspio detektirati vaše razloge zbog kojih ste mu se obratili. pošto on nije znao da je on, on, a vi niste znali da ste vi, vi. možda je zabunom pomislio da ste vi on, a on vi. no, tu nešto ne štima…da malo sredimo misli, birtić je, zapravo, samoga sebe stavio na ignore. razloga za tugu ima isključivo on. stoga bi na njemu bila dužnost da pliva. …krivo ste shvatili, jer plivate umjesto njega, misleći da pliva on. uputili ste me na tešku mentalnu gimnastiku, ali sam došla do rješenja. uspješno levitiranje vam želim
srdačno
labelle

Label

Padovi su ključevi uspjeha;
svaka nova pogreška uči nas nečemu…

Morihei Ueshiba

@pofuk
od kud si Nitra isčupao…nikad čuo, ali sjajna svirka!

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Evo kaj je gospon Pofuk delal u Trstu

Provod u Trstu

Djedu je 18-godišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom počeo pošteno ići na živce pa mu priđe i reče:
– Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga deda upita:
– Kog si vraga radio?
– Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došla su iz stražnje sobe trojica gorila i ubili boga u nama!
– Pa dobro, s kim si to išao u Trst?
– S Generalturistom, a ti?
– S partizanima!

Anonimno, 02.10.2011. u 18:41

Ma kakav bio moj rodni prag ,

on mi je ipak mio i drag .

Prost je i skroman , ali je moj ,

tu sam slobodan i gazda svoj .

Vrijedan sam , radim , bavim se lovom

i mirno živim pod svojim krovom .

To samo hulje ,

nosi ih vrag,

za ručak daju svoj rodni prag !

Anonimno, 02.10.2011. u 18:41

[thumbsup]

.

"Uljudnost je nalik na zračni jastuk.
U njoj možda i nema ničega, ali ona ublažava udarce života…"

Schopenhauer

nije savršeno ali je bome iz duše…[thumbsup]
http://www.youtube.com/watch?v=7f95-0x21hw

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

New Report

Close