Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

MOJ PORTFELJ
za moje objektivno loše stanje portfelja krive su loše subjektivne odluke koje sam donosio
pofuk

ouffffffffffff
al sam se nakrko
a koja galerija likova u otvorenom
bog te…..
odma me otvorilo
pa pa

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Istina je ljudskog života sigurna kao gravitacija.

Da bismo živjeli potpuno, moramo naučiti koristiti stvari i voljeti ljude,
a ne – voljeti stvari i koristiti ljude…

Maria Montessori

Istina je ljudskog života sigurna kao gravitacija.

Da bismo živjeli potpuno, moramo naučiti koristiti stvari i voljeti ljude,
a ne – voljeti stvari i koristiti ljude…

Maria Montessori


Lepo, lepo… moraću ovde da se prebacim. Mnogo je ugodnije i zanimljivije nego slušat povazdan kukavelj i lelek ovih luzera s berze. Nikako da svatim kako oni ne svaćaju da postoji vreme i nevreme za berzu. Kad je nevreme, onda se čita poezija i uživa u lepotama glazbe, vina, dobrih žena i mirisnim plodovima duše… Prijatno.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

@fotije

BAKICAAA, 22.09.2011. u 16:25
Lepo, lepo… moraću ovde da se prebacim. Mnogo je ugodnije i zanimljivije nego slušat povazdan kukavelj i lelek ovih luzera s berze. Nikako da svatim kako oni ne svaćaju da postoji vreme i nevreme za berzu. Kad je nevreme, onda se čita poezija i uživa u lepotama glazbe, vina, dobrih žena i mirisnim plodovima duše… Prijatno.

…gosn fotije,uljepšali ste mi ovaj naporan dan… [rolleyes] [smiley]

PLIVANJE
ovo je stvarno najteži zadatak u mom životu….ali eto…..nadomak sam trsta …malo mi fali
nego znate kaj se desilo……izmedju ostalog kasnim radi sljedeceg…….negde na slovensko talijanskoj granici sam vidio zastavu evropske unije…kako je ona bila na kopnu a ja u moru ..negde oko 4 kilometara udaljen činila mi se kao da je ta plava boja izbljedila……niš mi nije bilo jasno
onda sam se zaletio u šprint plivanu do kopna da je malo bolje zagledam……i fakat mi se čini da je malo izbljedila boja na zastavi……..kako nisam u mogućnosti pogledati u zg EU jer sam na službenom putu…ajte molim Vas da mi netko javi kak tam izgledaju zastave EU i da li su malo izbljedjene
unaprijed hvala
pofuk

U Zagrebu vam je boja EU zastave zagrebački plava.
Daklem, prekrasna i najljepša plava boja na svijetu i u svemiru!

samo za Vas i sve vas
vaš najdraži grad i vaša najdraža pjevačica u vašim ušima i vašim očima

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

noć je…niš ne vidim osim svjetla trsta u daljini…..auh sta bi paso jedan duvan sad dok odmaram
nemrete verovat kakva su to poucanja u mojoj glavi cijenjeni gospodine ludjak
auh sta bi paso jedan duvan……vec danima nisam …..auh sta bi paso
pofuk

i eto u istom tom EU duhu dobrosusjedskih odnosa vođeni kršćanskom etikom drugog obraza za gosn Fotija njegove mudre riječi koje svjedoče iskustvo jednog bonvivana i sve one koji nestrpljivo iščekuju sutrašnji dan….

i
http://www.youtube.com/watch?v=ROhqsO8HqV8&feature=related

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

ako nema duvana jel ima ljepila?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

shvaćam vas, napokon svatih!
nema duvana, nema ljepila, a bio je jednom naš
Trst
nostalgija i tuga
http://www.youtube.com/watch?v=Pn8MrwSz5Js&feature=results_video&playnext=1&list=PL015EB8135E39A714

al sutra nova zora rudi
sviće

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

oh, gospodine pofuk, vi sovite ovdje ko posljednji mohikanac. čak je i ludjak nasnifan otišo u krpe. tražila sam neku uspavanku za vas, al su sve tako dosadne da bi bile budnice. radije onda brojite novce, pardon, ovce…ponavljajte za mnom – jeeeedan, dvaaa, tliiiiiiii, ceeetili, petu preskočite, ova je crna, već polako tonete u san ,šeeeeeeeest tisuća eura….dvaaadeset…malo polakše, minus tlideeeset

Label

New Report

Close