Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

APSOLUTNO STE U PRAVU CIJENJENA LABELLE

PA NORMALNO DA JE BIO PEDER…….sjecam se svojedobno kad sam bio na jednom koncertu u HNK
povela se diskusija o pederima….u to je naisao nAjdrazi izbornik ćiro …….pito sam ga ….onako indiskretno…buduci da se znamo iz travnika…..na to je on meni odgovorio……nemam problema sa time sto mi viču…….pa svi veliki ljudi su pederi…………ALI PUSTIMO MI SAD NASEG NAJDRAZEG IZBORNIKA…..NJEGA SAM TU STAVIO KAO STILSKU FIGURU I TO NE RADI PEDERLUKA NEGO SAM SE ZAŽELIO FUDBALA……daklem vratimo se BRAJANU EPŠTAJNU I NJEGOVOM PEDERLUKU……..NJEGOVO SKLONOST PEDERLUKU JE DOSLA KAO NUS POJAVA PREVELIKE KONZUMACIJE I UZIVANJA ŽENA…..IDENTIČNO KAO I KOD FREDY MERKURIJA……..DOK JE KOD OVOG BUFFETA ŠTO GA RAZNO RAZNI FORUMAŠI CITIRAJU SVE PEDERLUK POČEV OD KAD JE DAO PRVU SVOJU IZJAVU ZA BLOOMBERG
pofuk
p.s. idem sad malo zaroniti da se zagrijem jer sutra ujutro krecem za trst a ionako je počela i kiša ovdje padati pa ne bi bilo zgodno da pokisnem


APSOLUTNO STE U PRAVU CIJENJENA LABELLE

PA NORMALNO DA JE BIO PEDER…….sjecam se svojedobno kad sam bio na jednom koncertu u HNK
povela se diskusija o pederima….u to je naisao nAjdrazi izbornik ćiro …….pito sam ga ….onako indiskretno…buduci da se znamo iz travnika…..na to je on meni odgovorio……nemam problema sa time sto mi viču…….pa svi veliki ljudi su pederi…………ALI PUSTIMO MI SAD NASEG NAJDRAZEG IZBORNIKA…..NJEGA SAM TU STAVIO KAO STILSKU FIGURU I TO NE RADI PEDERLUKA NEGO SAM SE ZAŽELIO FUDBALA……daklem vratimo se BRAJANU EPŠTAJNU I NJEGOVOM PEDERLUKU……..NJEGOVO SKLONOST PEDERLUKU JE DOSLA KAO NUS POJAVA PREVELIKE KONZUMACIJE I UZIVANJA ŽENA…..IDENTIČNO KAO I KOD FREDY MERKURIJA……..DOK JE KOD OVOG BUFFETA ŠTO GA RAZNO RAZNI FORUMAŠI CITIRAJU SVE PEDERLUK POČEV OD KAD JE DAO PRVU SVOJU IZJAVU ZA BLOOMBERG
pofuk
p.s. idem sad malo zaroniti da se zagrijem jer sutra ujutro krecem za trst a ionako je počela i kiša ovdje padati pa ne bi bilo zgodno da pokisnem


e sad me već ljutite gospodine pofuk! postao, kažete, peder zbog prevelike konzumacije i uživanja žena. to je nesmotrena i uvredljiva izjava s vaše strane, jer to znači da je nakon duge upotrebe žena prešao na nešto bolje. ako je tako kako vi kažete, onda je pederčina u glavi. kako to da pikasu ili sličnima, nisu dognjavile žene. osim toga, svejedno je jedna žena ili stotine, vi muškarci samo svoju jednu stvar možete staviti u jedno mjesto… nemojte me, molim vas, krivo shvatiti. želim napomenuti da nemam ništa protiv bilo kakve seksualne orijentacije i po meni, ako netko želi, može spavati i sa žirafom. osobno, bila sam zaljubljena u magarca… ali, slon nam je stajao na putu.

Label

ispricavam se ako sam nekog uvrijedio…..nego da malo pojasnim…..naravno,ako smem uz Vase dopustenje…..daklem……neznam kako da Vam objasnim……npr. mozda riječnikom forumaša
recimo …imali ste 100 dionica igh po 8 iljada kunica…..dobro ste se osecali i uzivali jer ste vidjeli da to ide na 12 iljada kunica…….niste sve prodali na vrijeme i necemo reci da ste u minusu nego ste se zasitili i presli na drugu dionicu…….kao neki drugi spol u zivotu…..ne …to nije dobro objašnjenje……mozda d aVam ovako objasnim
daklem……ja kad sam imao 8 godina….dolazili su mi doma i pitali me stariji…cuj pofuk ..kad si imo prvu djevojku…mene je to onda uvijek čudilo jer šta me ne pitaju za ljubavnicu…….evo…..ja sam Vam u to doba bio zaljubljen u curu kaj mi je sjedila na koljenu( kao i svi znate da u jugoslaviji nije bilo dosta mjesta u klupama u školi)……medjutim imao sam djevojku koja mi je bila razrednica a drugarica iz tjelesnog mi je bila ljubavnica………i umjesto da sam šurovo sa sve 3..totalno sam podbacio ali ne zato sto sam bio zaljubljen u magarca a slon nam je stajao na putu nego zato sto sam bio magarac a ljen ko slon
pofuk
p.s. autor ovog teksta ne iskazuje svoje misljenje o dionici igh i njenoj vrijednosti te je nema u portfelju….autor ovog teksta je samo vrsio poredbu dionice igh jer je dionica igh svojedobno unutar jednog vrmenea i intervala bida i aska ponasala se kao zenska jedinka u snošaju sa muškom jedinom obrnuto proporcionalno od misionarskog polozaja……..ovo je sve od mene sta se tice objasnjenja dionica za ovu godinu…….od sad cu pisati o drugim temama……….ako Vas dionice interesiraju onda otidjite na temu best buy gde se razno-razni lopine,spliće i ivaneae7 napjevavaju ko ona 3 tenora…..mislim da su bili TOZOVAC,CUNE I ILIĆ…….ako vise volite solo arije onda čitajte sta forumas xy piše……….zasto Vam to pisem???? neznam ni sam
jos jednom moja iskrena isprika glede svih vrsta pederluka

sve ste slikovito i lijepo rekli, da bi riječ rekla…no nemojte mi, za boga miloga, dirati slona. od njegovog se najmanjeg koraka zemlja trese, a to je za poštovati

Label


sve ste slikovito i lijepo rekli, da bi riječ rekla…no nemojte mi, za boga miloga, dirati slona. od njegovog se najmanjeg koraka zemlja trese, a to je za poštovati

istina……..ali svojedbono sam ja negde u prošlom stolječu upozno jednog imnog čoveka imenom ZIMZELEN…kako su se onda svi predstavljali kao zimzelen ja sam mislio da je oept fejk…medjutim čovek je meni ovako reko…….kad krne slon preko mosta onda se zatrese….krenu miševi i onda se tak zatrese da ni slonovi nemogu vise preci preko mosta jer se most sruši……tako da uvijek di je slon tu su i miševi………
pofuk

priča vam je vredna pražnje…to su vam, mili naš gospodine pofuk, beli miševi

Label

"Eto, u životu je, na žalost, tako:
trnje dobijaju živi, a ruže mrtvi…"

Anatole France

MORE Josip Pupačić

I gledam more gdje se k meni penje
i slušam more dobrojutro veli
i ono sluša mene i ja mu šapćem
o dobrojutro more kažem tiho
pa opet tiše ponovim mu pozdrav
a more sluša pa se smije
pa šuti pa se smije pa se penje
i gledam more i gledam more zlato
i gledam more gdje se k meni penje
i dobrojutro kažem more zlato
i dobrojutro more more kaže
i zagrli me more oko vrata
i more i ja i ja s morem zlatom
sjedimo skupa na žalu vrh brijega
i smijemo se i smijemo se moru

http://www.vibox.ru/view/17746/

Label

a može i obrnutim putem

http://www.vibox.ru/view/17746/

MORE Josip Pupačić

I gledam more gdje se k meni penje
i slušam more dobrojutro veli
i ono sluša mene i ja mu šapćem
o dobrojutro more kažem tiho
pa opet tiše ponovim mu pozdrav
a more sluša pa se smije
pa šuti pa se smije pa se penje
i gledam more i gledam more zlato
i gledam more gdje se k meni penje
i dobrojutro kažem more zlato
i dobrojutro more more kaže
i zagrli me more oko vrata
i more i ja i ja s morem zlatom
sjedimo skupa na žalu vrh brijega
i smijemo se i smijemo se moru

Label

ajte molim Vas neku o kopnu jer sam vec preko mesec dana u moru…..zazelio sam se kopna vec polako
imam strasnih problema u tršćanskom kanalu jer mi se cini da se bura počela pojavljivati ali nema veze…..stici cu do trsta milom ili silom
pofuk


ajte molim Vas neku o kopnu jer sam vec preko mesec dana u moru…..zazelio sam se kopna vec polako
imam strasnih problema u tršćanskom kanalu jer mi se cini da se bura počela pojavljivati ali nema veze…..stici cu do trsta milom ili silom
pofuk

Građanska inicijativa MORE JE KOPNO osnovana je 5. studenoga 2009., samo deset dana prije početka potpisivanja Zahtjeva Hrvatskom saboru za raspisivanje referenduma o hrvatsko-slovenskom razgraničenju. Potpisivanje je trajalo od 15.-29. studenoga…

Label

"Zrnca pijeska čine planine,
trenuci čine godine, a sitnice cio život…"

Jean-Baptiste Poquelin Molière

New Report

Close