Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Gospon Pofuk jeste se uspjeli okladit još dok ste bili u slovenskim teritorijalnim vodama (tih nekoliko sekundi) v športnoj loteriji na hendikep Reala?

San je ono što se želi, a život je buđenje…

Meša Selimović

Ne sanjamo svi jednako
i to nikom ne smeta.

A zašto svima smetamo
kad smo drugačije budni…?

M.Antić

uhvatio se Mujo streličarstva pa je kroz vrijeme stvar prerasla u ozbiljnu zanimaciju i na kraju završila u klasičnom bowhuntingu…
I tako jednom Mujo krene u lov na medveda! Šunja se šumom, spazi jednog, odapne strijelicu, medvjed padne… ali, kad Mujo stigne na mjesto pada, medvjeda nigdje!
Zbunjeno gleda tragove, kad iznenada "tapš","tapš", netko ga potapša po ramenu…
Mujo se okrene i ugleda pomalo nadrkanog medvjeda:
Medo: -"pogodio si me strijelicom… na odabir ti dajem brzu smrt ili da mi ga dobro popušiš!"
Mujo se prepadne ali bez puno razmišljanja odabere drugu opciju. nakon obavljene "radnje", medvjed ga uistinu pusti. ali nakon što se smirio od šoka, Mujo se poćeo osječat povrijeđenim, pa se odlučio osvetit!
Idućeg se dana Mujo u šumu vrati s puškom… potraži medvjeda, opali, medvjedpadne… ali, kad Mujo stigne na mjesto pada, medvjeda opet nema! i prije neg se Mujo uspio snaći, medvjed mu već stoji iza ledja …
Medo: -"eeej… opet si me pogodio! ovaj put il gineš momentalno, il ga s ledja!?"
Mujo opet odabere manje terminalnu variantu, šutke spusti hlače i namjesti se…. i iz šume opet izađe žive glave ali pun želje za osvetom!
Tako se idućeg dana u šumu, doduše malo smiješnog koraka, vrati sa zoljom, potraži medvjeda, nanišani i opali! Još prije neg se slegla prašina od eksplozije, Mujo je već na mjestu pogodka…
ali, od medvjeda opet ni najmanjeg traga! Tren iza toga, medveđa šapa opet se pojavi na Mujinom na ramenu!
Mujo se već blago rezignirano okrene prema medvjedu mjestimice izgorjele dlake a ovaj će:
-"Ćuj bolan Mujo… ajd sad iskreno… tebe lov u biti i ne zanima, a?!"

"Istina je neotkrivena laž"

Energija uma je bit života…

Aristotel

"Pri rodjenju placemo sto smo stupili na veliku pozornicu budala!" (Sekspir)

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

“Pri rodjenju placemo sto smo stupili na veliku pozornicu budala!” (Sekspir)

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

"Život svakog čovjeka bajka je,
koju je napisala Božja ruka…"

Hans Christian Andersen

evo me….
necete verovati kaj se desilo…..bio sam na domak trsta i vratili su me opet na slovensku granicu
neznam ni sam kaj da radim ….sad cekam svoj strucni tim da vidimo kako cemo i sto cemo sa trstom i kako do njega……eto…..lezim ko bova na slovensko talijanskoj granici okruzen sa svojim obozavateljima…….nemrem verovati kakvu podršku imam……..
eto da skratim vrijeme ispričat cu Vama i njima jednu priču

SNOVI

u zagrebu igraju ljudi i evropski loto…djek pot je izmedju 10 milja i 180 milja evrica…..tako dam se i ja odlucio igrati taj loto……malo sam uso u tu skvadru i shvatio sam da su to sve amateri za loto….da veze sa vezom nemaju sa brojevima ….jedino sto ih interesira je brza lova bez po muke
kako ja nisam kao drugi ja sam studiozno prisao tom poslu……nazvo sam frendicu i zamolio ju da sanja brojeve…….prolazili su tjedni i od brojeva niš…..kak je meni hitno bio potreban novac ja sam ju nazvo i pito da sta je sa brojevima……veli ona meni…..pofuk mučim se ….nikako da sanjam brojeve…..jedino ako oces mogu ti dati neke laznjak brojeve koje nisam sanjala ali to mislim da nema smisla……i tako ja nastavio dalje cekati…..nakon nekog vremena nazove mene ta moja frendica i veli imam ti brojeve….moramo se naci…….ja vec citav kvart pocastio jer sam znao da ona nikada ne grijesi sa brojevima,kad ono ona dolsa i dala mi samo 2 broja…..jer veli da nije druge sanjala i da lose spava u zadnje vreme i ne pre dugo…..ja uplatio na ta 2 broja i dodo svoje ostale i normalno samo ta 2 broja izašla…………sad ja Vas pitam……da li bi meni vredilo da se ona nakljukala sa sedativima i da je dulje sanjala i našla 5 brojeva plus dva broja…..da li bi meni priznali taj zgoditak…jer mislim….ono….evodentno bi bilo da sam ja dobio na lotu na prevaru jer je moja frendica bila dopingirana???
pofuk

nipošto, nipošto dragi….
rezultat je, bio bi, potpuno drukčiji
jer vi bi ste njenim sedativiziranjem direktno sudjelovali u radnji te kao takvi promijenili ulazne parametre koji bi kao takvi nužno izmijenili izlazne parametre, rezultate
nema tu govora o priznavanju zgoditka ili ne, do toga ne bi ni došlo
opet bi točna bila samo prva dva broja koja bi dosanjala do trenutka kad bi potpala pod utjecaj opijata
nakon tog tenutka vi i sedativi ulazite u njenu jednadžbu snova i isti više nisu njeni i brojevi su krivi dakle bilo bi baš kao i kad ste sami dodali brojeve samo bi sad još dodatno potrošili lovu na sedative i time uvećali gubitak
vi ste ustvari sad i za sad na jednom svojevrsnom dobitku
pustite frendicu neka slobodno sama šeta livadama, cijepa drva i guta moju sudbinu
tek tada možete se nadati zgoditku

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

evo me
jos uvijek sam na slovensko talijanskoj granici….razradjujem strategiju kako sto prije doci pod svaku cijenu do trst…..i malo si razmisljam o svemu i svačemu….doso sam do zaključka koji je moj najveci propust u zivotu……pa eto…ako me to pitate reci cu Vam…..ono sto si nikako ne mogu oprostiti je sljedece: kroz čitav svoj radni vijek sam htio pribliziti kako glazbu tako i da ne kazem glazbenu kulturu ljudima svih vrsta pasmina…….i mogu reci uspjevao sam u tome……sve dok nisam došao na ovaj forum
i shvatio da ovdje ljude glazba uopšte ne interesira………dobro…mozda ne bas tako grubo ali sam steko dojam da im glazba ne dopire do zelejnog mjesta……..PRIZNAJEM PORAZ I PREDAJEM SE
VISE TU NIKADA NECU PISATI O GLAZBI JER VIDIM DA NEMA SMISLA……ČAK SAM POKUSAVAO I RUBRIKOM SJECANJA I STA SE DESILO NA POJEDINI DATUM…..ALI VI NE…..VI SAMO BULJITE U BID I ASK ZASLJEPLJENI lopininim IDEJAMA O KONZUMACIJI MEDA I MLIJEKA
pofuk
p.s. za rastanak Vas podsjecam ,buducu da Vas glazba ne interesira, da se na danasnji dan rodio jedan od najvecih menadjera 20 stoljeca……..rodio se Brian Epstein………..znam …znam…..sad cete reci da je on nista prema buffetu…… e pa gospodo……..taj moj Epstein Vam je zasigurno promjenio vise žena nego taj Vas buffet dionica………Epstein Vam je bio menadjer beatlesa……..toliko o glazbi

pofuk
p.s. za rastanak Vas podsjecam ,buducu da Vas glazba ne interesira, da se na danasnji dan rodio jedan od najvecih menadjera 20 stoljeca……..rodio se Brian Epstein………..znam …znam…..sad cete reci da je on nista prema buffetu…… e pa gospodo……..taj moj Epstein Vam je zasigurno promjenio vise žena nego taj Vas buffet dionica………Epstein Vam je bio menadjer beatlesa……..toliko o glazbi
[/quote]
poštovani gospodine, želim vas uputiti, jer, oprostite mi, širite krivu informaciju. vi ste veoma romantična, dapače, poetična duša. brian epstein nije promijenio puno žena, što je, očito, vaš glupi san. on je glavom i dupetom bio peder… što naravno, nije utjecalo na njegovu profesionalnost i na činjenicu da je i nama ženama privlačan, onako virtualno, i nakon svoje smrti
srdačno labelle

Label

New Report

Close