Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Ljepo sroceno pofuk,samo umjesto da plivas prema Trstu okreni prema Krstu…

hmhmmm…..
http://www.youtube.com/watch?v=mfdidJUPAlQ

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Ne dirajte mi Trst! Vežu me lijepe uspomene za taj grad: Tko se od današnjih gimnazijalaca više tako veseli beneton krpici kao što smo se mi veselili?! Još i danas mogu opipati taj osjećaj sreće i zadovoljstva….bilo pa prošlo…Trst je sad grad duhova i da nema pofuka …ah, ne smijem ni promisliti…. [rolleyes]

Judita :

Ne dirajte mi Trst!

________________

"Život damo , Trst ne damo !"

"Trst je naš !"

.

Gospon pofuk ,

pa kakav vam je to odmor ?
Samo plivate i plivate .
Jel vam neko to plivanje plati ?
I nositi računaljku na odmor ?
Pa to ljudi koji drže do sebe na rade .

.


Judita :

Ne dirajte mi Trst!

________________

"Život damo , Trst ne damo !"

"Trst je naš !"

Bravo Pero! Dobro se sjećaš kako su te učili! [lol]

Gospon pofuk ,

pa kakav vam je to odmor ?
Samo plivate i plivate .
Jel vam neko to plivanje plati ?
I nositi računaljku na odmor ?
Pa to ljudi koji drže do sebe na rade .


A STA DA RADIM DRAGI MOJ PERO7
shvatio sam da se u guzvi dobo ne osecam pa sam odlucio na jedan miran ,doduse mozda ne nenametljiv način povuči iz javnog zivota i doći do cilja….a cilj mi je trst….jos malo pa sam tu…..malo je zastalo jer su me struje htele otpelati nazad prema GRČKOJ,tocnije otok leizbos,ali sam se ja uspiooduprijeti u piranskom zaljevu tako da dalje idem prema trstu……
bez obzira sto svi znamo da ja ni najmanje ne drzim do sebe ,shvatite da to radim za opće dobro
evo…..vec mi sekretarica javlja da se masu ljudi javilo preko ambasade HDZ-a i daju mi podršku
iz sredisnjice sdp-a takodje……čak mi se javila intendantica rijeckog HNK i rekla mi da je SUVENIRA trudna pa ako bi ja mogao nastupati u ovoj sezoni umesto nje jer da je to sto ja radim i vise od umjetnosti….cak mi je ovaj gospodin http://www.youtube.com/watch?v=2fg6t1wPUA8&feature=related poslao mejl u kojem piše da do sad nije na citavom svjetu mogao naci partnera za ples ali da bi pleso samnom….eto…..ljudi mi ipak daju podršku……pa šta Vam imam dalje nabrajati……..
mogu unedogled ali nema smisla……..idem dalje plivati kako bi stigao do trsta
pofuk

Gospon pofuk ,
odmah sam vas prepoznao .Šta vi sve morate izdržati da bi došli do Trsta .

http://www.youtube.com/wa…wPUA8&feature=related

Možda bi vam bilo bolje da se vratite u Grčku na otok Leizbos .

Da ste učili povjest znali bi kako je najlakše doći u Trst .
Kao Dalmatinci i Ličani 1945.
Na tenkovima .

.

Život je kao vožnja biciklom:
treba neprestano ići naprijed,
bez zaustavljanja – da se ne izgubi ravnotežu…

Albert Einstein

SVE SAM BLIŽE TRSTU
evo me……jos uvijek sam u slovenskim teritorijalnim vodama
prišla mi je neka obozavateljica……nesto je promrmljala….neznam da li je govorila o svojim prsima ili o mom prsnom načinu plivanja…….
SVA SRECA DA SAM SE SJETIO KAKO MI JE SVOJEDOBNO JEDAN ISKUSNI ČIČA REKAO DA JE ŽIVOT SPOLNO PRENOSIVA BOLEST SA SMRTNIM POSLJEDICAMA…….nastavio sam u ritmu dalje plivati
pofuk


SVE SAM BLIŽE TRSTU
evo me……jos uvijek sam u slovenskim teritorijalnim vodama
prišla mi je neka obozavateljica……nesto je promrmljala….neznam da li je govorila o svojim prsima ili o mom prsnom načinu plivanja…….
SVA SRECA DA SAM SE SJETIO KAKO MI JE SVOJEDOBNO JEDAN ISKUSNI ČIČA REKAO DA JE ŽIVOT SPOLNO PRENOSIVA BOLEST SA SMRTNIM POSLJEDICAMA…….nastavio sam u ritmu dalje plivati
pofuk


ne znam tko je čiča, ali za ovu genijalnu izreku, dala sam vam stotku…no pitam se gdje skupite takve priče za koje mi ostali smrtnici ne znamo.
ponudite dami sa prsima – prsne bombone (to je naziv za jedne fine bomončiće koji se cuclaju)
p.s. molim vas, kupite mi u trstu nešto za uspomenu. ako vas usput posjeti zlatna ribica, uputite ju svakako k meni. trebam joj nešto veoma važno reći…

Label

New Report

Close