Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


EVO ME….
stigao mi je pasoš…..čak sam ga i juce vec imao ali sam odlucio produziti boravak u umagu jer mi je to jucerasnji datum nalagao….kao sto zasigurno znate …juce je bio najseksi datum u godina(06.09.op.a)……kao sto ste vec pretpostavili opet mi se debakl desio(nista novo op.a.)…..ponukan tom cinjenicom otisao sam u kladionicu i barem tamo dobio po onoj stvari(čitaj popušio op.a.)…..
enivej…vracam se onom sto mi najbolje ide i skacem u more…..nastavljam plivati prema trstu
pofuk
p.s. javim se ako prezivim

plivajte, plivajte, možda ćete plivati u gomili para, pa onda se sjetite i nas malih

Label
Label

Zlato provjeravamo vatrom,
ženu zlatom, a muškarca ženom…

Pitagora

http://www.24sata.hr/nik-titanik/dnevni/1793

evo..me….
rekoh na brzinu da se javimž
momentalno sam na slovenskoj carini,…..izvukli su me iz mora i priveli jer sem preplivavo granicu ,kako su mi objasnili na krivom ulazu,……iso sam kroz stazu za gradjane EU…a trebo sam ici pod stazu ostalo….decki su fini prema meni i ja to ne zloupotrebljavam,jedino sta sam maznuo ovom jednom cariniku sifru za kompjutor kako bi Vas na vrijeme izvjestio sta se desava samnom
pofuk

OBAVIJEST
evo….nakon sto sam prinudno morao na granici izaci iz mora jer sam u krivoj stazi uplivao u sloveniju,moji novi slovenski prijatelji se oprastaju samnom i lagano skacem u more kako bi stigao do trsta
vrijeme sa novim prijateljima sam proveo o svemu i svacemu…..tako samo dotakli i politiku i sljedece izbore…….slozili smo se da svakako treba pratiti sljedeceg kandidata

odo ja sad prema trstu
pofuk

Ko nije nista pretrpio,
ne smije me savjetovati…

Sofoklo

POGLEDAJTE KAKO PEYO STOPA FORUM NA BELJU A USPUT DIJELI I KOMADE!!!!!

MA SVAKA CAST!!!!!!ZIVILA CENZURIRANA ISTINA ILI TI GA LAŽ!!!!JADNO!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=IZHW9g0Y1Ws

IZVJESTAJ SA PLIVANJA PREMA TRSTU
oh mili boze…uzmi konačno očale i vidi da sam jos uvijek moderiran
pa ljudi nemogu pratiti live streaming mog plivanja
pofuk

New Report

Close