Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

OBAVIJEST
kao što već svi zasiguno znate juče sam doživio tešku saobračajku za delfinom
posle sam se zakačio na jahtu da me ona malo povuče…..nije da sam htio varati ali sam bio totalno što fizički što psihički puko….i sad sta se desilo…..ja sam racuno da jahta ide prema sjeveru jer mi je zadnja luka trst pa sam se malo opustio…..i sad sam se probudio u opatiji….nemrem verovati….pa to je za poludjet….neznam da li cu uopce stici na vrijeme……sad sam zavezan za bovu i odlucio sam čekati asterixovog druida da mi donese čarobni napitak kako bi nadoknadio izgubljeno vrijeme
sad znam da ce me čitava nacija napasti da se dopingiram ali vjerujte mi……u djepu imam spisak olimpijskog odbora na kojem pise sta su zabranjena sredstva i sta se smatra dopingom……
idem sad malo otpočinuti a Vi za to vrijeme slobodno proćitajte sta mi je stiglo od mojeg fun klaba…..da….da ….ovo je istina……ljudi ne samo da su jalni nego su me i počeli kopirati
osto sam u šoku kad sam ovo pročito….dobro mi je reko moj odvjetnik kad sam krenuo u ovaj podvig da zaštitim autorska prava……moj stučni tim je isšo provjeriti da li je to jedan od nasih pofuka i vele da se ne poklapa sa nicijiom rutom……daklem ovo je uljez koji se koristi kradjom intelektualnog vlasništva
http://www.jutarnji.hr/mladic–21–preplivao-od-vira-do-paga-jer-mu-se-nije-dalo-cekati-prijevoz/969668/
pofuk

ovo me sad malo zagolicalo;

MOLBA

ima li koja forumašica, a da je instruktorica plivanja,
volio bih naučit kako se to radi???

prvo bih malo na suho, a kad svladam osnove onda i na mokro…

još bih volio pofuku praviti društvo u tom nesvakidašnjem pothvatu i BTW pošto vidim da se slabo snalazi u geografiji, totalno je fulao skretanje za Trst uzeo bi GPS da kojim slučajem ne završimo u Tunisu…

usput bi mogli i bacit spiku o dionicama, onak al’ baš usput…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

BREAKING NEWS
kao sto znate plutam zavezan na bovi u opatiji
sad me je jedan doktor iz masačutesa pregledo……pregledo je moje ozljede
rekao je da sam ranjen i da nikako ne nastavim sa plivanjem prema trstu……onda je dosao neki čika koji se predstavio kao putnik namjernik……krenuo me bez pitanja krpati…..na kraju se ispostavilo da je to bivši doktor od majkla djeksona….kako smo to skuzili??? pa frajer me je jako dobro zakrpo ali nekako blijed izgledam…..nikada nisam bio tako blijed……nisam uopce u stanju plivati…..medjutim…..dosla je velika skupina ljudi na rivu i daju mi podrsku da nastavim dalje…..čak je došla i podrška od pobunjenika iz libije putem skajpa……..oni su mi predlozili da ako nemogu plivati neka ronim……i eto….sad krecem……prvu rutu ronim od opatije do matulja……to mi produzava put ali moram biti blizu obale jer vidite sta se desava kad otidjem dalje od obale
pofuk
p.s. ova podrska kaj je dosla od pobunjenika iz libije mi nije jasna…..kako nisam pratio sta se desava u svijetu jer sam plivao nije mi jasno da li je to poruka podrske od pobunjenika izvornih ili od gadafijevaca jer sam nacuo da su pobunjenici sada vlast pa su mozda ovi od gadafija sad pobunjenici??

pustite sad pobunjenike pri miru, UPS vladajuće;

obratite pozornost na TK ak je ko s barkom u blizini i ima laptop…
samo kaj nije počelo crvenit, zato brzo mi dajte ovlasti da Vas riješim dionica dok je još imalo zeleno..
nadam ste da ste kupovali na dnu i da ste u solidnom plusu…

evo ak imate kaj atraktivno u portfelju, možda i ja čak uzmem…

za ove rane zadobivene od dupina, moja sućut, ovaj doktor kaj vas krpa čak mi se čini da i nije doktor…znam jednog mnogo boljeg , čini mi se da danas živi u Argentini ili Brazilu, navodno morao je tamo otić zbog problema s disanjem, ali iako drhtavih ruku i dan danas je voljan pomoć pacijentima…

jel tko pregledao delfina????

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

pofuk, čuvajte se ‘morskih’ pasa…
http://www.24sata.hr/zivotinje/svi-ga-vole-turisti-ne-zele-ici-na-brod-ako-nema-otta-176321

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

PEH ZA PEHOM
kao sto znate krenu0 sam sav ranjen i izubijan te napola pokrpan roniti od opatije ka matuljima i to uz obalu……totalno sam se pogubio i otišo prema cresu…..znam da cete mi sad svi u glas reci da sam dobro napravio jer si skracujem put prema trstu……ali kaj se desilo……znate…ja sam Vam inače čisti plivač po laokaciji a ronjenje mi je samo nuzni hobi….kako dugo nisam ronio onako sav krmeljavih očiju sam se zaletio u tanker…..strašno……do sad sam mislio da se tankeri mogu najti samo u sueskom kanalu
neznas ko se vise ukakko od straha…ja ili kapetan tankera…frajer je proso traume u somaliji i veli da sad samo plovi oko opatije jer da je tu jedino mirno na svjetu i da je u prvi mah mislio da su ga opet napali gusari……ostecenja nisu velika…..tankeru je pukla kobilica a ja imam dvije kvrge na čelu i razbijenu arkadu…..nastavio bih dalje ali su me upozorili da bi krv mogla privuci morske cucke tako da me sad opet šlepaju za opatiju na šivanje( poslali su čak 2 remorkera za mene i jedan za tanker)
neznam da li ima smisla nastaviti…..a moram…..moram stici do 01.10. najkasnije do trsta kako bi do kraja 10. meseca bio na jednoj lokaciji u ciljnoj ravnini
pofuk
p.s. javili su mi da se onaj drugi pofuk kaj ide pram jugu nasuko na zlatnom ratu jer nije pazio na plimu i oseku tako da ce taj verovatno prekinuti putovanje…….navodno da ce i grinpis reagirati za njega

MOLBA
opet sam u opatiji…jedva su me doteglili…..kako ce moj remont potrajati lagano cu se prebaciti malo na dionice da se zagrijem za 10 mesec
ajte mi molim Vas posaljite onaj link za knjigu koja pobjedjuje sama trziste da se malo podsjetim na osnove dionicarstva dok mi krpaju glavu
ako netko ima viska tu knjigu molio bih da je posalje na
pofuk …opatija …3.bova ,prvi red,2 muring,preko puta setalista marsala tita i morske sirene….34 metara zracne linije od terase ambasador hotela…oko 150 kilometara cestom od zracne luke trst,384000km od mjeseca
unaprijed hvala
pofuk


MOLBA
opet sam u opatiji…jedva su me doteglili…..kako ce moj remont potrajati lagano cu se prebaciti malo na dionice da se zagrijem za 10 mesec
ajte mi molim Vas posaljite onaj link za knjigu koja pobjedjuje sama trziste da se malo podsjetim na osnove dionicarstva dok mi krpaju glavu
ako netko ima viska tu knjigu molio bih da je posalje na
pofuk …opatija …3.bova ,prvi red,2 muring,preko puta setalista marsala tita i morske sirene….34 metara zracne linije od terase ambasador hotela…oko 150 kilometara cestom od zracne luke trst,384000km od mjeseca
unaprijed hvala
pofuk

posalji mail adresu u inbox [thumbsup] naravno, i ostali koji zele [cool]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

može i meni jedan link,
baš mi ih je nešto nestalo…

jutro…..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

U tebi su tri čovjeka:
Jedan, kakav bi želio biti.

Drugi, kakav misliš da jesi.
I treći, kakav si zaista.

Tog jedino ne poznaješ…

a.n.

Evo [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

EVO ME
izronio sam u Puli jer mi je bilo sila na wc
nemrete verovat kaj mi se desilo
čim sa izronio prišlo mi je mnoštvo ljudi i počelo se derati to je pofuk
nis mi nije bilo jasno…..ja velim njima kak ste me prepoznali
na to će jedna zenska…..pa ja sam Vas odma prepoznala…ISTI STE FIBUNAČI……
kak nemam baš iskustva za ženama mislil sam si da sam sljedeci u NIZU……ali……
pofuk

New Report

Close