Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

jutro;

ja sam…..samo da provjerim…

je ipak jesam!!!!

oćemo danas crvenit od sunca il od burze, il oboje!?

odo ja malo nacijepat drva, pa ukuhavat paradajz….
moja topla preporuka za danas…obratite pažnju na cijene dionica paradajza…mislim da će poput zlata, up i samo up….

naime ovo nije nikakav inside, već outside…kuhat ću ga vani u kotlu….

ak se slučajno tko bavi TA od forumaša, molio bih ga da izbaci za isti…

o krompirima, malo kasnije, al vjerujem da će isto samo UP….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

silvestre ,

nikad nisam čuo da mačak jede paradajz .
Nema veze .
Dobar tek .

Htel sam vas nešto pitati , šta velite na ovaj dialog iz JL ?

Kornjača :"Bok Mišo !"
Mišo:"Bok,šta je nova?"
Kornjača:"Čujem da se 90% štakora izjasnilo kao katolici?"
Mišo:"Ma ,jesmo…ali samo zato što su se i mačke tako izjasnile."
Kornjača:" I ? Jeli pomoglo što ?"
Mišo: "Ma kakvi ! Žderu nas kao i prije !"

[yawn]

.

he, he

zabavno i poučno…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

OSVRT NA TRZISTE KAPITALA
evo me…..plivam malo iznad zadra prema sjeveru
ne bi Vam se ni mogao javiti ali danas plivam ledjnim stilom….taman kad sam uhvatio ritam prosla je jedna pedalina pored mene….ljudi su se sa nje počeli derati….gle…to je pofuk…..ja se,naviknut vec na moju popularnost u ovom akvatoriju,nisam ni obazirao,ali su mi hitili laptop na prsa i rekli mi daj molim te napisi osvrt na dogadjanja na burzi…….naglo sam prekinuo plivati i počeo plutati kako bi mogao prouciti sta se sve zbiva na burzi dok sam ja odsutan……daklem
prošla 2 tjedna na burzi me podsjecaju na rat…..sad ce me opet neki dusebriznici napasti da kako mogu koristiti tako teške riječi
pa pogledajte molim Vas koliko ima samo izbjeglica i povratnika u pojedine dionice…..pogledajte taj omjer……daklem ….čista koljaža je na burzi uz napomenu da je više izbjeglice nego povratnika….koliko ce se takav omjer zadrzati pitanje je……
sec.. molim……ALO BRALE…..DODAJ MI MALO VODE,ŽEDAN SAM I KRPU DA SI OBRIŠEM RUKE DA TI NE SMOČIM KOMP……..
GLJUC,GUC….GUC……
ispricavam se……
nego…gde sam stao…….tenks
leva,desna, leva ,desna………
pofuk

pofuk;

čisto za info….

ako boga znate, zaobiđite Rab s desne strane, na zapadnoj strani uoćene su morske mačke, pa čisto onak za info…da nebi bi bio napad iz dubina…

info drugi….

na stijenama Golog otoka zamijećene su sirene kako se sunčaju, pa možda da i to zaobiđete u tišini ili ćete onak ko gliser uz buku i mnogo valova, da bi ostali zamijećeni….

samo čisto sumnjan, ak’ pristanete da ćete uspjet u namjeri…stići do Trsta….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

silvestre :

na stijenama Golog otoka zamijećene su sirene kako se sunčaju, pa možda da i to zaobiđete u tišini ili ćete onak ko gliser uz buku i mnogo valova, da bi ostali zamijećeni….

silvestre

kad je već riječ o sirenama , živo me interesira , ako znate , kako ljudi opće sa sirenama ?

To će interesirati , vjerojatno i gospona pofuka , kad prođe pored Golok otoka .

.

Oralno, biseru [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Svaka čast na poduci iz općenja sa sirenama .
Nadam se da će to koristiti gosponu pofuku .

[yawn]

.

Dobro jutro !

Nakon onih postova o g.pofuku i sirenama na Golom otoku nitko nema više komentara .
Jesmo li pretjerali ?
Pa i općenje sa sirenama (oralno) je za ljude .
A i žene .

.

Jutro Pero7 & co…

nismo pretjerali, ja se bojim da ja nebih pretjerao ako počnem komentirati,
a onda eto ti belaja, oš od moderatora, oš od ukućana….

ova predzadnja i zadnja Vaša rečenica, ima jako djelovanje na mene, a vjerujem i na ostale virtualce…

nego pustimo sad to malo pri miru….

malo sam (čuj mene), PUNO sam zabrinut za pofuka…
ćovjek pliva li ga pliva, a neznam dok pliva može li i čitat tiskana izdanja???

zadnji put su mu digići bacili laptop na prsa, pa se javio, ja sam ga lijepo upozorio kojom rutom treba krenut, nemam pojma jel mu tko bacio 24h od 23.8. da barem pogleda naslovnicu….

ne radi se o tuni ni velikoj jakobovoj kapici, već o nekoj kito psini….

najradije mu bi poslao novu turu za plivanje, al poznavajuć ga sumnjam da će me poslušat, inače ne sluša me nitko ni doma….

žao bi mi bilo da uđe sprijeda, a izađe straga, a ako već misli koristit novine u moru, ondak je bolje da ih on iskoristi nego ova ribica od cca 4m…..

da sam u blizini, dobacio bih mu štap, da ga gurne u ralje….

nego di sam stao????

ah da te sirene….

nemrem više, ubija me ovo čekanje do 10….sad idem potjerat budilicu i napravit par transakcija dok nema nikoga…ono jučer me dotuklo, takvom brzino prolazili nalozi da nisam stigao pratit, ah da moram malo i crijepove presložit na kući…baš dva nakrivo stoje iz donjeg reda…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

A kako didica ?

A kako dite ?

Jel unuk ili dite ?

.

hvala na pitanju….

Dite je, a dida je OK…još bi mogo i maraton…

sve je prošlo dobro, malo smo ružili tih dana, ali da smo bili pristojni-jesmo….

prijetili su nam perjem, starim autima i neznam čime sve ne, al kad su vidli bakin i moj poklon i ti hahari su se upristojili….

slika u prilogu….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close