Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

BAKICAAA ,

kakav vam je to odmor s računalom (i mobitelom) ?

Uf, dosta se stvar promjenilo od mog zadnjeg posta [lol] Uzivajte mi, svi se dobro odmorite i veliki poydrav svima iz NY [thumbsup]

p.s. Na Karibima je bilo super [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

…e,blago si ga vama,mene je mujazin već dva put probudio,a probavne smetnje su me ubile ko da sam bila u bitci na Galipolju…

[sealed]

…a i Ramazan je pa i Mustafu moram čekati do zalaska sunca,a dan dug ljetni… [wink] [smiley]

BAKICAAA ,

tako Vam je kad tražite kruha povrh pogače .

Zar Vam nije bilo dobro naše lijepo , toplo , čisto more i domaća mediteranska spiza uz vrhunska dalmatinska vina ?

ttttomo je na sistematskom pregledu već 26 sati…
mamamojemame(ilitate) u dimlijama planinari…
pofuk vjerojatno prati događanja u sjevernom Londonu…
mačak je negdje u mišjoj rupi…
zagreb stock axchange nam roni s bocama u dubine…

veseliti se treba – druge nam nema [smiley] [kiss]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


ttttomo je na sistematskom pregledu već 26 sati…
mamamojemame(ilitate) u dimlijama planinari…
pofuk vjerojatno prati događanja u sjevernom Londonu…
mačak je negdje u mišjoj rupi…
zagreb stock axchange nam roni s bocama u dubine…

veseliti se treba – druge nam nema [smiley] [kiss]

Samo jednom se živi…ili da parafraziram Stavrosa- svega će bit, samo nas neće…
[wink]


Zaboravila sam komentirati kako je Peri najveći gušt istaknuti kako je SDP smanjio porodiljne naknade- zar se po tome mjeri kvaliteta života?! Svatko neka planira svoj život- i svoju obitelj- tko želi imati mnogo djece, nek izvoli, tko ne želi imati djecu- njegova stvar! Treba omogućiti svakome da pošteno živi od svoga rada a ne navikavati ljude na milostinju- na to da je netko drugi dužan izdržavati njihovu obitelj i hraniti im djecu! Gade mi se razno-razni paraziti koji javno kukaju i traže da država ili društvo riješe njihove probleme: a još mi se više gade političari koji takvima podilaze za glasove! I zanimljivo kako Pero 7 u istom dahu govori o važnosti rada i o važnosti milostinje…odluči se Pero 7- kakvu državu želiš: onu u kojoj se živi od rada ili u kojoj radno sposobno stanovništvo krade bogu dane čekajući milostinju…

Judita , pomješala si babe i žabe .

Svima srezati socijalu ali dati majkama i djeci .

Da si majka nebi tako pisala o porodiljnim naknadama .

[cry]

.

Ajmo SVI!!!

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

KAJ SMO DANAS TRŽILI!!!!

donji veš i par štaka…..

malo ću noćas spavat s jednim okom, pa s drugim da me moji ne smaknu….
il’ kak kolega kaže…sad mi je vrijeme da se uvučem u mišju rupu….mislim da bih bio dobrodošao s obzirom da je ostalo još samo za par kila sira, i to na akciji….

baš si nekaj vrtim prijatelje i vidim da ih mnogo nedostaje….
naime ljudi rade i samoubojstva, pa ih vjerojatno iz tog razloga nema….

trenutni nisam previše zabrinut za razvoj na burzi, jel ionako previše žderem čokolade, a kakti ona umiruje…sve će proći, pa tak i ova kriza, a forumaši koji su na "vagi" nek mi se slobodno obrate prije suicida….mislim da im olakšam….

LP…ode se sakrit na andromedu…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



pozz


??????????????????????
pa di ste Vi????
steko sam dojam da ste si nove prijatelje našli i zaboravili na nas
pofuk
[/quote]

ma tu sam ja stalno u dionicama ponekad i po pola godine ne gledam portfelj

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Pero 7, gdje li sam to već čula?
Ako kritiziraš lopove koji drže desnu ruku na srcu dok svira himna- nisi rodoljub.
Ako smatraš da je svaki život jednako vrijedan bez obzira na nacionalnost, rasu i vjeru- onda si mason, veliko-nešto- bilo-što i komunist naravno.
Ako se usudiš kritički progovoriti o crkvi- nisi katolik nego neki crveni-žuti-zeleni vrag – tko bi ga znao…
Ako takneš u porodiljne naknade- nisi majka- jer da jesi znala bi kako je u majčinstvu najvažnije da ti netko godinu dana daje milostinju jer u tvom svijetu ženama je to valjda najviši domet…

Očito ne znaš ništa o majčinstvu….ni o ženama…ni o životu… [cool]

Judita ,

to si sve saznala na sastanku SKOJ a od druga sekretara ?

A jel drug sekretar rekao da su djece naše najveće blago ?

Zato sam i stavio copy tvoj post da još jednom vidiš šta si napisala .

Djece nemaš , to sam siguran , a imaš li mačku ili pasa bar ?

Evo pusa

[kiss]

.

New Report

Close