Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


također….baš je dobro….a čini mi se da je i danas dan počeo…

jutrom….

hmn, u poslu sam nekom….hmn….


…sad mi se desilo nekaj neverovatno…pito me je jedan forumas na privat….kojim sam se dobrom pojavio danas na forumu
pa recimo da mi je bog podario još jedan dan
pofuk

meni bolje da nije….od rana jutra pere me kičma,
a ni na pola posla nisam….gle sad i gosti….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

RAZMIŠLJANJA

nekaj sam čul da bumo igrali protiv srbije u kvalifikacijama sa svetko prvenstvo u fudbalu u brazilu
RAZMISLJANJAnekak mi se ne cini bas dobra ždrijeb osim ako ne izajdemo u sljedecem sastavu na marakani
daklem sastav bi trebao ovako izgledati

golmani
SILVESTAR(GERONIMO)
obrana
FORUMAŠXY(LYNX),DOMOBRAN(VIDRA),DELUX(ALABAMA),MACHETTE(SPLIT,SPLITJR.DENIRO)DEVET69(BARMEN)
vezni red
IVANA7(ivana7)PLAVI(VJEKO)DR.OEKTER(VERDI) BENEDIKTXVI(DUSKOLOKIN)
napad
ELTURBINO(SHEFSALE),ZIMZELEN(PLEYBOJ)

trener
pofuk

pofuk


RAZMIŠLJANJA

nekaj sam čul da bumo igrali protiv srbije u kvalifikacijama sa svetko prvenstvo u fudbalu u brazilu
RAZMISLJANJAnekak mi se ne cini bas dobra ždrijeb osim ako ne izajdemo u sljedecem sastavu na marakani
daklem sastav bi trebao ovako izgledati

golmani
SILVESTAR(GERONIMO)
obrana
FORUMAŠXY(LYNX),DOMOBRAN(VIDRA),DELUX(ALABAMA),MACHETTE(SPLIT,SPLITJR.DENIRO)DEVET69(BARMEN)
vezni red
IVANA7(ivana7)PLAVI(VJEKO)DR.OEKTER(VERDI) BENEDIKTXVI(DUSKOLOKIN)
napad
ELTURBINO(SHEFSALE),ZIMZELEN(PLEYBOJ)

trener
pofuk

pofuk

Cek kaj ja ne istrcavam na Marakani?

Vi ste zaduženi za tapkarenje karata….trebamo i neku lovu drmnut jer fudbal se vise ne igra samo iz ljubavi
pofuk

a jeste li predvidjeli b***** i mene? predlažem da nas dvije bumo drukerice, samo nas trebate uputiti za koga. hodale bumo okolo golih nogu sa transparentima prije utakmice, a za vrijeme tekme bumo nosile svoj mali dućan koji bu nam visil oko vrata i prodavale lsd, travu. bijelo, sve legalne stvari… da osokolimo protivnike da navijaju za nas.

Label


Vi ste zaduženi za tapkarenje karata….trebamo i neku lovu drmnut jer fudbal se vise ne igra samo iz ljubavi
pofuk

za tapkarenje zaduzite "najveceg" pokerasa medju odvjetnicima, odnosno "najveceg" odvjetnika medju pokerasima


Vi ste zaduženi za tapkarenje karata….trebamo i neku lovu drmnut jer fudbal se vise ne igra samo iz ljubavi
pofuk

znate kako kazu Grobari….za druge se navija samo se Partizan VOLI!


RAZMIŠLJANJA

nekaj sam čul da bumo igrali protiv srbije u kvalifikacijama sa svetko prvenstvo u fudbalu u brazilu
RAZMISLJANJAnekak mi se ne cini bas dobra ždrijeb osim ako ne izajdemo u sljedecem sastavu na marakani
daklem sastav bi trebao ovako izgledati

golmani
SILVESTAR(GERONIMO)
obrana
FORUMAŠXY(LYNX),DOMOBRAN(VIDRA),DELUX(ALABAMA),MACHETTE(SPLIT,SPLITJR.DENIRO)DEVET69(BARMEN)
vezni red
IVANA7(ivana7)PLAVI(VJEKO)DR.OEKTER(VERDI) BENEDIKTXVI(DUSKOLOKIN)
napad
ELTURBINO(SHEFSALE),ZIMZELEN(PLEYBOJ)

trener
pofuk

pofuk

gosp.trener…sastav je nepobjediv i na većoj distanci…ali gdje je rezerva…predlažem kolegu spliću,odnosno mače…ahha izvorno machete…jako je aktivan ne forumu pa mislim da je tako i na terenu

ups….ostarilo se..vidim da je kolega ipak u prvom sastavu,moguće da će razradit neki graf po kojemu ćemo igrati


ups….ostarilo se..vidim da je kolega ipak u prvom sastavu,moguće da će razradit neki graf po kojemu ćemo igrati

njega sam i zato stavio…reko je da cemo igrati u formaciji trokut
pofuk


a jeste li predvidjeli b***** i mene? predlažem da nas dvije bumo drukerice, samo nas trebate uputiti za koga. hodale bumo okolo golih nogu sa transparentima prije utakmice, a za vrijeme tekme bumo nosile svoj mali dućan koji bu nam visil oko vrata i prodavale lsd, travu. bijelo, sve legalne stvari… da osokolimo protivnike da navijaju za nas.

vi ste čillidersice [lol]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

New Report

Close