Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…ili na naslovnici MENS HEALTH-a [lol]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


…ili na naslovnici MENS HEALTH-a [lol]

ha ha ha ha ha
pa ovo je za popišat od smeha
sad sam se nakon 20 godina gledo u špiglu da vidim kako bi lopina izgledo na mojim prsima
osto sam u šoku…….pa fenomenalno mi cice izgledaju…….moze i neko iz lopinine sekte MED I MLIJEKO skup sa lopinom na moja prsa……svaki po jednu ciku…..
pofuk

najnovije izdanje knjige od kolege Barmena koje izlazi za par dana,nadam se da ne prati ovu temu
jer je to protuzakonito,,,,nadam se kolege da će vam pomoć u investiciskim odlukama….

ha ha ha
posalji mu to na privat da vidi kaj je literatura
pofuk

lako je se tebi zahebavat,dođe li do ustavnog suda gotov sam…..pa vidiš li ti da je danas ustavni sud ukinuo dvostruko pravo glasanja srbima a kamoli vodit spor BARMEN-DOMOBRAN…tu nemam šanse


lako je se tebi zahebavat,dođe li do ustavnog suda gotov sam…..pa vidiš li ti da je danas ustavni sud ukinuo dvostruko pravo glasanja srbima a kamoli vodit spor BARMEN-DOMOBRAN…tu nemam šanse

pa mislim da nije nis pogresio ustavni sud ukinuvsi srbima pravo glasa…..jos sad da ukinu i hrvatima
i to je to…….onda se mogu posvetiti sporu barmen domobran…..samo pazi se….opasan je taj barmen…ko angela merkel…..navijam za tebe u tom sporu mada mi je taj barmen jako simpa…cak sam se jedanput sa njime i nacugal ko prasac u centru
pofuk
p.s. odo ja levitirati jer sutra radim politicki manifest za svoju stranku.. koju organiziram….sad sam prebrojo pol svojih prijatelja kaj imam na forumu i to mi garantira da prelazim izborni prag…..nije bitno čak i ako je koji multinick na listi prijatelja jer kaj to ima veze ak mrtvi mogu glasati

fuuuuuuuuuuuuuuuuj ono sa lopinom i muškim sisama. ima jedno bolje sisanje, najčuvenije u povijesti filma

http://www.youtube.com/watch?v=CpjicLJwVDs&feature=related

Label

dražesno, dražesno…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

ŠUŠKA SE ŠUŠKA
http://www.youtube.com/watch?v=VPLn_5czplQ&feature=related
pofuk

aufidrzen

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

odo ja čistit i uljit

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

…auuu,pa kako sam mogla zaboraviti…što danas nije petak… [rolleyes] [lol] [lol]

New Report

Close