Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

jutro bako….svaka čast na poslovici….
stvarno je osštra
pofuk

PITANJE
da li se kome iod vas cini da su počeli teze matematicke zadatke postavljati kad se ide na skkd gledati top 10——pa kaj nije samo plus i minus prije bilo??????
pofuk

odo ja na kafu u ritmu jedan levo desno dva
http://www.youtube.com/watch?v=BFS82E5QY9Q
pofuk

Ne sijeci istinom kao nožem, nego je govori s ljubavlju…

Paramahamsa Swami Mahesvaranan

Bakice, ova je zaista sjajna.

Virtulci najbolji ste [thumbsup].

Ne sijeci istinom kao nožem, nego je govori s ljubavlju…

Paramahamsa Swami Mahesvaranan

de lepo kaj de to pahramasmasamam salami mahabati??????

de zasto da ja budem moderisan???

de necu da vise da pesem kada me moderisate [angry] [bye]



Evo i od mene nešto…

de kako da bilo v Ljondonu
[/quote]

Odlično, skupo je ali bilo super, vidim se kao stanovnik tog grada jednog dana, samo od cijelog Londona nisam vidio niti jednog domaćina, sve pakistanci, indijci, ovi-oni… Pakistanke su jako lijepe, ono, niti crna niti bijela čokolada, neki miks, bas atraktivno…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

KAKO SAM PROVEO DAN
sekretarica me pozvala na kafu
gde??? u zagorje ..negde podno slemena
osto sam šokiran…..dočekala me u nakakvoj ladanskoj kući
kuća i pozicija se zove druze tito ljubičice bijela
nemrete verovat kak to zgleda…..bolje nego karadjordjevo a vjetrić pirka ko na brijunima
za neverovat…….još joj samo dve bijele pudlice fale i to je to
pofuk

odo ja
vidimo se
pofuk

EVO ME….JEDVA SAM STIGO ŽIV DOMA
bio sam na jednoj večeri u jednom društvu
jedan vrlo simpatičan čovek koji je ujedno( tako se ispostavilo na kraju) moj obožavatelj mi je prišao i pričali smo o glazbi……kako je priča išla sve dalje čovek mi se počeo jadati….
bolje da ne velim koji je to biznismen ….i priča on meni kakva je situacija u ekonomskom pogled
kaze on meni…..zamislite moj dragi gospodine pofuk….toliko je losa situacija u gospodarstvu da sam isao zvati juce svog prijatelja iz beograda da vidim kakva je tamo situacija….kuko mi je ko ovca iz pink pantera sat vremena …kad sam ga pito od čeg ljudi tamo žive odgovorio mi je od penzija bake i dede……..na to sam mu rekao samo kratko……ja živim po potrebama a trošim po mogućnostima…takva je kod nas ekonomska sitiuacija

nisam znao sta da kazem tom nadasve simpatičnom gospodinu(shvatio sam po njegovoj priči da je obojici teško) jer sam se sjetio kak je kod mene
naprosto sam mu rekao da su se dobro snašli…..da je u ljudskoj prirodi da se covek snadje……
naveo sam mu primjer mog nikada prezaljenog prijatelja MORIS RAVELA…..i njegove nesebičnosti spram njegovog prijatelja…..njegov prijatelj je osto bez desne ruke u prvom svetskom ratu a htio je svirati i dalje jer je bio dobar pijanist…….RAVEL mu je napiso stvar za jednu ruku i reko mu je nek se snadje…..sa tom stvari Vas pozdravljam i zelim laku noć

pofuk

SLUŽBENA OBAVIJEST
OBJAVA POLUGODIŠNJIH KONSOLIDIRANIH I NEKONSOLIDIRANIH REZULTATA NA ZSE ZA RAZDOBLJE OD 01.01.2011.DO 30.06.2011.

KATEGORIJA: TEHNIČKA ANALIZA forumas MACHETTE za primjenu znanja tehničke analize na dionici TEP
BEST BUY GOSPODJA ivana7,svaki njezin post pola foruma u psihozi čeka kao što je publika na koncertima MAJKL DJEKSONA čekala njegov moonwalk
MALO POLJOPRIVREDNO GOSPODARSTVO forumaš lopina zbog količine meda i mlijeka koje je proizveo na ZSE
MODERTOR TEKUĆEG RAZDOBLJA Vjeko
MEDJUGENERACIJSKA SOLIDARNOST I OBITELJ bakxya
CENZURA forumaš xy jer zbog njega nemogu citirati mamu od moje mame
OSVJEŽENJE I OTKRIĆE TEKUĆEG RAZDOBLJA nedavno preminuli forumaš kuruza koji je stradao u frontalnom sudaru sa moderatorima na ovom forumu
MUZIČKI UREDNIK onaj simpatični mačor silvestre šta pušta mjuzu na disc jockeyu
IZDAJICA TEKUĆEG RAZDOBLJA forumaš minibar jer ga je moj špijun našao da komentira na sajtu od tv nove
NAJPISMENIJI FORUMAŠ drOEKTER
EDUKACIJA MALIH DIONIČARA forumašxy jer sam čitajući 2 dana njegov blog naučio sve što mi je potrebno da znam o burzi a ako mi nešto neće biti jasno nazvat cu cuvenog ZIMZELJENA(nadam se da je još živ) pa će mi on još objasniti šta meni a bogami i forumašuxy nije jasno
SUSRETLJIVOST forumaš Pero7
POLITIKA forumaš žorž
ATMOSFERA naš mačak silvestre sa virtualke
NENAMETLJIVOST I ALKOHOLIZAM forumaš pavknego
SVJEŽINA forumaš labelle
LITERATURA I MARKETING forumaš barmen i njegova čuvena knjiga koju je otkrio sa 5 godina zakašnjenja
NESTALI forumaš GERONIMO
OZBILJNOST forumaš alabama
GUBITNIK i BUDALETINA TE NERADNIK forumaš pofuk
DALMACIJA forumaš zeko
pofuk
p.s. REVIZORSKA KUĆA pofuk

New Report

Close