Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


PROBLEMI
sad me zval tata pofuk i veli da nezna šta da radi
čopil je neku žensku i odvel doma jer je ćuo da je u EU u modi seks sa neznancem
mala ga je pitala da kad mu se starci vraćaju doma
popišal sam se od smeha

pofuk

Roditelje treba poštivati !
Tati se mora pomoći kad je teško .

.

Evo i od mene nešto…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Evo i od mene nešto…

de kako da bilo v Ljondonu

evo me……
sad sam se vratio doma
na kraju sam zavrsio sa susedom u kvartu i pričali smo na ljuljačkama
od sad svaki dan idem na ljuljačke…..neverovatnokoji je to gušt
čak sam si i kičmu rastego…prepone……ruke……suseda me skoro sterala u onu stvar da kaj ja radim…..
jos sam i letio kroz zrak……nema te sile koja me moze na ljuljački zaustaviti sam si mislio….na kraju me furala na hitnu jer sam se zdrobio na šoder kad sam izletio sa ljuljačke….inače sve je ok
pofuk

nevjerojatno, ljuljačke nevjerojatno…jeste li se možda igrali na pijesku sa kanticama i lopaticama….šalu na stranu, po frojdu su ljuljačke veoma znakovita erotska maštarija. e sad ovisi jeste se ljuljali na onima kaj vise ili na onoj kaj je jedna dole kada je druga gore. ak je ta druga, onda ste, kada ste dole, a sigurno ste teži od susede, mogli ju držati u zraku na drugoj strani, koliko god vi to želite. a onda ju opet tresnuti dole kada se vi dignete. ah,ljuljačke, ljuljačke….ljulj, ljulj…nije ništa neobično kaj ste završili na hitnoj intervenciji…pitanje je kaj ste to zdrobili na šoder…

Label

pa napisal sam kaj sam radil…pa valda ste prepoznali do sad da ja jedini pišem istinu na forumu
kod mene nema ni trunke laži
desilo se naprosto to da sam se samo htio ljuljati na ljuljački….da mi je doslo zaljuljati susedu vjerojatno bi to naprvio ako bi mi ona dala mig…..buduci da se to nije desilo ja sam se ljuljao
kaj je tu čudno??? Vi odma imate asocijacije i jos u njoh vučete frojda pa to onda čisti swingeraj ispada
ja sam napiso samo istinu kaj sam radio
pofuk

ma ne sumnjam ja u to da ste vi neporočni… ljuljanje vam je – tko bi gori taj je doli, a tko doli gori ustaje…lijepa je to raomantika po noći se ljuljati…kaj bi tek bilo da vam je susjeda namignula…

Label

stvarno neznam kaj da odgovorim na ovo
jedino ni da ni ne
http://www.youtube.com/watch?v=L823Bu25N1g
pofuk

haha, to znači ni vrit ni mimo…

http://www.youtube.com/watch?v=tomHMD74-xA

Label

pa dajte mi molim Vas otkrijte istinu ako nisam previse indiskretan
ajte mi molim Vas recite zakaj ne pajkite??? to mi nije jasno nikak…..mene da oprostite na izrazu jebe insomija pa eto da ubijem vreme…ali zakaj Vi???? mlad ste čovek…pa ima Vam nacina da kvalitetnije provedete vreme nago ovde……i jos u ovo vreme noci….pa vreme je za pajkiti
stvarno mi niste jasni
pofuk

eto dali ste mi dobar savjet….ajme već je pol četri..sad vidim. lijepo do vas da brinete….znate ja nemam vrt ko naša b…pa da me priroda budi i da idem okopavati i slušati kak raste blitva…ovdje mi, u gluvo doba noći lažno izgleda da mi lupa na kreativnost. uzmite, recimo da radim noćnu smjenu na carini i brojim prolaznike…jedan, dva, pet….oh počelo mi se zbilja spati….zapravo to brojim ovce…sedam, osam…ljuljam se…11, 12…ajte i vi spati, pobogu. ma kakva insomnija. ne da vam se. vjerojatno su vas onda, kada ste bili mali pofuk, terali spavati, a sad baš nećete za inat. laka vam noć…a i meni

Label

Ne sijeci istinom kao nožem, nego je govori s ljubavlju…

Paramahamsa Swami Mahesvaranan

New Report

Close