Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

predraga labelle…..prekrasna je stvar ali to nije ta stvar…..nikako da je najdem….
evo ……sad me to toliko raznjupalo kaj je nemrem naci da dajem onome ko je pusti danas na virtualki
1 dionicu tep-a…znači…molim ko je prepozno stvar iz mojeg posta da je stavi na virtualnu zajednicu danas i dajem mu jednu dionicu tepa
pofuk

ipak sam ja čisti profić a neznam se snalaziti sa netom a našao sam
evo to je ta stvar od ivanovića
ZA GOSPODINA PERO7

A JEDNA MENI ZA DUŠU

pofuk

p.s. IPAK NEDAM JA TAKO LAKO SVOJ TEP…NITI JEDNU DIONICU ……A TOLIKO SAM BIO BJESAN ŠTA NISAM MOGAO NAĆI TU STVAR DA SAM SKORO DAO NEMORALNU PONUDU

O NE…….DANAS BU OPET OVAJ NAŠ DRAGI PAVKNEGO DOŠO POD GASOM NA FORUM
PITATE ME KAKO ZNAM
PA LJUDI KOJI SU SKLONI KAPLJICI UVIJEK NAJDU NEKI RAZLOG ZA NACUGAT SE
AKO NIŠTA DRUGO ONDA BU DANAS REKEL DA SE NACUGAL ZATO KAJ JE VIDOVDAN
RADJE NEMOJ PITI NAŠ DRAGI PAVKNEGO NA DANAŠNJI DAN……PREOPASAN JE DANAS DAN
SVA SRANJA SU SE DESILA U POVIJESTI NA DANAŠNJI DAN OSIM VERSAJSKOG UGOVORA 1919.GODINE KOJI JE OZNAČIO KRAJ PRVOG SVETSKOG RATA ALI NI TAJ UGOVOR NIJE BIO DOBAR JER KAO ŠTO ZNAMO POSLE JE DOŠO 2.SVETSKI RAT…….KLONI SE KAPLJICE DANAS
pofuk

PROBLEMI
sad me zval tata pofuk i veli da nezna šta da radi
čopil je neku žensku i odvel doma jer je ćuo da je u EU u modi seks sa neznancem
mala ga je pitala da kad mu se starci vraćaju doma
popišal sam se od smeha

pofuk

PROBLEM!

krivo sam ukuco nalog????
sad mi više nije do EU…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

a rekla žena da popravim puknut okvir,
al’ kaj kad dobro vidim na desno oko, a tam je staklo in,
a na lijevom je u torbici, a ja mislio da je u okviru!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ak je ko od virtualaca kupio….molim lijepo da vrati…
ipak se radilo o zabuni…..stoga…..čekam………………………………

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


PROBLEMI
sad me zval tata pofuk i veli da nezna šta da radi
čopil je neku žensku i odvel doma jer je ćuo da je u EU u modi seks sa neznancem
mala ga je pitala da kad mu se starci vraćaju doma
popišal sam se od smeha

pofuk


ja bi sad uzvratil poziv tati,
da vidim….javlja li se uopće???

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


ipak sam ja čisti profić a neznam se snalaziti sa netom a našao sam
evo to je ta stvar od ivanovića
ZA GOSPODINA PERO7

A JEDNA MENI ZA DUŠU

pofuk

p.s. IPAK NEDAM JA TAKO LAKO SVOJ TEP…NITI JEDNU DIONICU ……A TOLIKO SAM BIO BJESAN ŠTA NISAM MOGAO NAĆI TU STVAR DA SAM SKORO DAO NEMORALNU PONUDU


gospodine, dragi, došle su mi suze na oči, moram priznati, jer me u srce dirnula violina i gitara. i onaj blondi dunav. baš mi je to divno za buđenje i da mi tako nadahnuto počne dan.
što se ove druge, u vezi radmana stvari tiče, nisam sigurna da su to napisali ivanovići braća. otkud vam to? naravno, to se čuje na svakom uglu, a evo i jedan dečec tu svira, malo nespretno i sramežljivo, ali dirljivo.
http://www.youtube.com/watch?v=q8FjeYs1aUQ

Label



PROBLEMI
sad me zval tata pofuk i veli da nezna šta da radi
čopil je neku žensku i odvel doma jer je ćuo da je u EU u modi seks sa neznancem
mala ga je pitala da kad mu se starci vraćaju doma
popišal sam se od smeha

pofuk


ja bi sad uzvratil poziv tati,
da vidim….javlja li se uopće???
[/quote]
po ovak istraživački nastrojenom tati, nameće se pitanje vjerodostojnosti mame gospodina pofuka. naime, zna se tko mu je tata, to je sigurno, ali od tih silnih neznanki možda je krivoj pripisan mali pofuk…mislim da bi se svo troje trebali obratiti radmanu na temeljiti DNK

Label



ipak sam ja čisti profić a neznam se snalaziti sa netom a našao sam
evo to je ta stvar od ivanovića
ZA GOSPODINA PERO7

A JEDNA MENI ZA DUŠU

pofuk

p.s. IPAK NEDAM JA TAKO LAKO SVOJ TEP…NITI JEDNU DIONICU ……A TOLIKO SAM BIO BJESAN ŠTA NISAM MOGAO NAĆI TU STVAR DA SAM SKORO DAO NEMORALNU PONUDU


gospodine, dragi, došle su mi suze na oči, moram priznati, jer me u srce dirnula violina i gitara. i onaj blondi dunav. baš mi je to divno za buđenje i da mi tako nadahnuto počne dan.
što se ove druge, u vezi radmana stvari tiče, nisam sigurna da su to napisali ivanovići braća. otkud vam to? naravno, to se čuje na svakom uglu, a evo i jedan dečec tu svira, malo nespretno i sramežljivo, ali dirljivo.
http://www.youtube.com/watch?v=q8FjeYs1aUQ
[/quote]
tu stvar je napiso krajem 19 stoljeća jovan ivanović…….bio je vodja rumunjskog vojnog orkestra
vjerojatno se zvao ION ILI JON jovanović
najpoznatiji su braća ivanović koji su izvodili tu skladbu sa kojima je radman brijo…..po parizu
jedan je ivanović umro a za drugog neznam dal je ziv…..interesantno je kod te brace da nisu ni note znali ….koristili su se takozvanom suzuki tehnikom sviranaj( bez znanja čitanja nota,,znaci na sluh)
kad je jedan od tih ivanovica došo na jadran 80 tih godina proslog stoljeca i vidio da moj prijatelj zna note…odma mu je poklonio gitaru……kad sam ja to čuo….reko sam mu nek mi proda tu gitaru…prijatelj mi je reko da ju je odma zapio…..meni nis nije bilo jasno jer je onda imo svega 7 godina…..evo to Vam je cista istina i o ovoj stvario i ko ju je napiso i ko ju je proslavio…….
izvodjenija je nego na lepom plavom dunavu a bogami i bolja….ipak je taj jovanović koji ju je napiso bio frajer za razliku od onih štrausova koji su bili tonči huljić svojeg doba….od štrausa jedino priznajem rikarda štrausa ali taj nema veze sa ovim tatom i sinom štrausom što su varali naciju gde god su stigli sa svojim polu pjesmuljcima koje su zvali valcer
ipak je jovan jovanović napravio najjači valcer
pofuk
evo za kraj jedan primjer

…ako ste primjetili ta muzika se koristi u vecini filmova di su tenma rusi i istocnjaci…zato sto se ne trebaju tantijemi isplacivati……to je brega samo prekopirao i tako uzo kalasnjikov i ostale stvari jer kako za ovu stvar nema tantijem tako i kod ciganskih stvari nema tantijem jer gdje ce cigicima isplatiti tantijeme kad nemaju stalnu adresu
daklem da zakljucimo……to je u povijesti jedna od najizvodjenjijih stvari…..nisu je napisala braća ivanović nego jovan jovanović na polovini 19 stoljce ,….rodom iz temišvara
pofuk




PROBLEMI
sad me zval tata pofuk i veli da nezna šta da radi
čopil je neku žensku i odvel doma jer je ćuo da je u EU u modi seks sa neznancem
mala ga je pitala da kad mu se starci vraćaju doma
popišal sam se od smeha

pofuk


ja bi sad uzvratil poziv tati,
da vidim….javlja li se uopće???
[/quote]
po ovak istraživački nastrojenom tati, nameće se pitanje vjerodostojnosti mame gospodina pofuka. naime, zna se tko mu je tata, to je sigurno, ali od tih silnih neznanki možda je krivoj pripisan mali pofuk…mislim da bi se svo troje trebali obratiti radmanu na temeljiti DNK
[/quote]
mislim da nije potrebno……moj tata ni bil promiskuitetan do nedavno….neki dan je bil na pregledu prostate i rekel mu je doktor da mora non stop ševiti kako bi izbjego rak prostate
do tad je bio jedino aktivan sa mamom pofuk…pitate me kako to znam…..pa mama misli da ima osteoropozu ili jos neke probleme sa kukovima i koljenima….ali ja znam da to nije to……znam da je to od svojedobnog prevelikog trošenja sa starim pofukom
pofuk

New Report

Close