Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


ŠTA SAM DANAS RADIO

gledo sam stankovića i mislim da sam našo srodnu dušu
bila je neka simpatična žena kod njega u gostima
čini mi se da je to ova žena bila

neverovatno kolko imam zajedničkog sa tom ženom
ta žena kaže da ju je profesor htio natjerati da skine križ jer da inače neče ići na neki izlet titovim stazama…žena je to odbila….ta žena je isti ja…….meni je profesor u osnovnoj školi rekao da prestanem djeliti huba-buba kaugume koje sam doneso iz trsta po razredu jer da sam skupa sa svojim kolegama zasro čitav razred sa tim kaugumama…čak me je i ucjenio da me neće voditi u oborovo na primanje u omladince jer me ionako još ima na piku što sam se preždero kad su me primali u pionire i što sam prespavo trenutak kad sam trebao započeti pjevati HEJ SLAVENI( jer kao treba netko sa apolutnim sluhom točno početi himnu jer u to doba najgoreg komunizma kako je rekla dotična gospodja nije bilo akustične vilice a kamoli klavira kojim bi se dala intonacija)…….ja sam mu lepo odgvorio nek mi se samo preti da me neće voditi na primanje u omladince jer ću u tom slućaju uzeti politički azil……..profa je poludio i stero me je kod pedagoga , a ja sam na putu ka pedogogu uskočio u upaljeni warburg od staroga pofuka i već smo za 2 i pol vure bili u egzilu u trstu i lizali sladoled kao jedna fina složna familija……..kad sam se vratio opet sam podjelio čitavom razredu žvake…..nakon sljedeće pretnje dotičnog profesora mesec dana smo živjeli na relaciji ŠOPING TROKUT trst,leibnitz,graz…….vratili smo se tek kad se smirila politička situacija u razredu( čitaj kad su moje kolege poput nekih goveda žigosali u omladince)
enivej ….ovo uopce nije bitno……odusevljen sam sa tom ženom koja je danas bila kod stankovica jedino mi uopće nije jasno šta je govorila
pofuk

de pofuk lepa su to vremena, lepe kape, lepe žvake, lepo lepo

de moram da se pohvalim da ne pejem

RAZMIŠLJANJA

kao što svi znao 25 tog smo slavili 20 godina neovisnosti i drzavnosti
bio sam na dosta domjenaka…jako je lepo bilo…..
tako sam išo sa domjenka na domjenak….prišao mi je jedan obozavatelj
kaze on meni…gospon pofuk…dajte se molim Vas osvrnite na hrvatsku glazbenu scenu….što bi Vi izdvojili kao bitno..u 20 godina naše države…..
razmišljam ja i razmišljam…..prvi na pamet mi je pao moj nikada prezaljeni DINO DVORNIK
kažem ja u sebi ne…..bjesansam na njega jer je mogao više napraviti a i previše ga još uvijek volim tako da nisam objektivan…….MAJKE…..ne…….GIBONNI…..imao je jedan trzaj i to malo duzi ali se pretvorio u šlager pevača čije pesme slušamo po liftovima kad idemo u velike koorporacije ili šoping centre……TBF…..ne….stali su sa onim live albumom……..TONI CETINSKI….ne …njega se nisam ni setio…….KAWASAKI TRIP……makar su imali pobjedničku stvar za evroviziju(ANTONIJA) ..ne…..to je vec vidjeno 70 tih u velikoj britaniji……razmisljam dalje…misli me nose…..i odgovorim tom obozavatelju
COLONIJA…..frajer se skoro srušio na pod…pita on mene da šta je meni……kažem ja njemu…to je to…….poslušajte onu jednu njihovu stvar neznam ni kak se zove….IMA U TOJ PESMI JEDAN stih
SVE OKO MENE JE GRIJEH……

DA ……JOŠ JEDNOM SAM MU NAPOMENUO….TAJ STIH…SVE OKO MENE JE GRIJEH JE VRH….to je po meni to…..to je obilježilo……

http://www.youtube.com/watch?v=RmNiVTIC0Vk

pofuk

Putovanja su lijepa radi povratka…

bosanska izreka


b****aa draga, gdje su fotografije s putaovanja? dajte da uživamo, jer znamo da super fotkate…

Label

http://www.youtube.com/watch?v=N4OVqVXvg_Q
pofuk

fenomenalno gospodine pofuk. bravo, izvrsna mjuza. vidim da mijenjate kurs muzičkih priloga otkada se naša b******* vratila s puta. prpa vas je da vas ne bi s oklagijom maznula…moram i ja malo pripaziti…

Label


fenomenalno gospodine pofuk. bravo, izvrsna mjuza. vidim da mijenjate kurs muzičkih priloga otkada se naša b******* vratila s puta. prpa vas je da vas ne bi s oklagijom maznula…moram i ja malo pripaziti…

ne bih isao tako daleko…..ja bih rekao sad sa jedne distance (kad sam malo bolje razmislio na miru) da smo se svi malo pogubili na čelu samnom dok nase baxye nije bilo na forumu…..ujedno je i nas novi prijatelj pavknego prolazio u to vrijeme kroz tesko razdoblje života,da ne kazem krizu identiteta pa je i cugo previse…i tako…to nas je sve odfuralo negde drugde……ali eto…bitno je da smo se svi zivi i vise manje zdravi vratili na kakav takav kolosjek…….evo…ja priznajem da sam se u tom teskom razdoblju dok baxye nije bilo na forumu totalno pogubio…..sad sam tek shvatio da sam privatitzirao ovu temu poput fredi merkurija i qeena na live aidu 1985 godine ( doduse oni su ipak bili nesto kvalitetniji od mene)…jos jednom se ispricavam svima za nanesene dusevne patnje i boli sa moje strane dok baxye nije bilo na forumu…..nemojte sad da moja isprika pokrene lavinu isprika na forumu kao zadnjih par godina u političara
pofuk



fenomenalno gospodine pofuk. bravo, izvrsna mjuza. vidim da mijenjate kurs muzičkih priloga otkada se naša b******* vratila s puta. prpa vas je da vas ne bi s oklagijom maznula…moram i ja malo pripaziti…

ne bih isao tako daleko…..ja bih rekao sad sa jedne distance (kad sam malo bolje razmislio na miru) da smo se svi malo pogubili na čelu samnom dok nase baxye nije bilo na forumu…..ujedno je i nas novi prijatelj pavknego prolazio u to vrijeme kroz tesko razdoblje života,da ne kazem krizu identiteta pa je i cugo previse…i tako…to nas je sve odfuralo negde drugde……ali eto…bitno je da smo se svi zivi i vise manje zdravi vratili na kakav takav kolosjek…….evo…ja priznajem da sam se u tom teskom razdoblju dok baxye nije bilo na forumu totalno pogubio…..sad sam tek shvatio da sam privatitzirao ovu temu poput fredi merkurija i qeena na live aidu 1985 godine ( doduse oni su ipak bili nesto kvalitetniji od mene)…jos jednom se ispricavam svima za nanesene dusevne patnje i boli sa moje strane dok baxye nije bilo na forumu…..nemojte sad da moja isprika pokrene lavinu isprika na forumu kao zadnjih par godina u političara
pofuk
[/quote]
na ovo ste mislili, gospodine pofuk, kaj ne?
http://www.youtube.com/watch?v=lDckgX3oU_w

Label

a može i ovo
http://www.youtube.com/watch?v=Y0I8cxBdQWY

Label

sad sam trazio da Vam pustim onu stvar od brace ivanović ( radman je sa njima svojedobno brijo po parizu)sta se izvodi vise nego od štrausa na lepom plavom dunavu pa nikako da najdem
molim ako netko ima taj klip……znate na koju stvar mislim…ona braca ivanović sta se izvode po svim trgovima i holivudskim filmovima gde su rusi u igri…stvar ide…na na …naaaa…na ..na …..naaaaaaaaaa…na na….naaaa….na na na——–na na na
—ma znate koja
za to vreme predlzem da poslusate ove ivanoviće
isplati se
http://www.youtube.com/watch?v=22lLLfBPJXs

pofuk


sad sam trazio da Vam pustim onu stvar od brace ivanović ( radman je sa njima svojedobno brijo po parizu)sta se izvodi vise nego od štrausa na lepom plavom dunavu pa nikako da najdem
molim ako netko ima taj klip……znate na koju stvar mislim…ona braca ivanović sta se izvode po svim trgovima i holivudskim filmovima gde su rusi u igri…stvar ide…na na …naaaa…na ..na …..naaaaaaaaaa…na na….naaaa….na na na——–na na na
—ma znate koja
za to vreme predlzem da poslusate ove ivanoviće
isplati se
http://www.youtube.com/watch?v=22lLLfBPJXs

pofuk


evo prepoznala sam po ovom vašem na..naaaaaaaaa..na.naaaaaaaaaa. to je to i vidla sam radmana kak brije po parizu uz ove zvukove….

Label

Draga Labelle,

ova glazba je lijepa .
Pokazali ste da se i s harmonikom da svirati lijepa glazba .
Valjda će sad gospon pofuk shvatiti šta se svira u EU .
Od kad je BAKICAAA otišla na put g.pofuk se raspojasao i davio nas je sa seljačkom balkanskom glazbom koju ne slušaju ljudi koji drže do sebe .
Pa 20 godina je prošlo od kada smo raskinuli sve veze s takvom glazbom .
Bez uvrede , gospon pofuk s takom glazbom zagađuje virtualku .
Nije ni čudo da ga satima moderiraju i promatraju .
To što je njih Radman brijao u Parizu nije mjerilo za glazbu .
I nas je Radman obrijao u Splitu . Pa šta ? Ništa .
Pozdrav

.

…au vidim da je jutros diskusija o glazbi…evo vam malo za promjenu portugalskog fada…što je suština njihove životne filozofije i duha…

…moja prijateljica mi je ipak priznala da zatvara troja vrata u kući kad to sluša njezin muž…

[lol] [wink]

New Report

Close