Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

ah niš….sve po starom…..kaj ima kod Vas novo???
pofuk
p.s. molim samo bez muzike i kukanja kak ste si popili


ah niš….sve po starom…..kaj ima kod Vas novo???
pofuk
p.s. molim samo bez muzike i kukanja kak ste si popili

de al malo lemuna uzemes pa de jos malo lemuna i malo octa i bolje da bude svim znades da to ne moze da bude lose…

Gospon pofuk ,

svaka čast .
Vidim da ste otvorili školu domaćih jezika za strance .
Kako bi bilo , da prvo starog Purgera Bandića naučite Zagrebačku šprehu ?

.

Gospon pofuk ,

svaka čast .
Vidim da ste otvorili školu domaćih jezika za strance .
Kako bi bilo , da prvo starog Purgera Bandića naučite Zagrebačku šprehu ?


pa iskreno mislim da ja nemam njega niš učiti…možda bi prije on mene imo kaj naučiti
pofuk


Dobro!? Koji ste k**** ovo napravili od virtualke?



Dobro!? Koji ste k**** ovo napravili od virtualke?

[/quote]
jutro…….ISTINA
pofuk

ŠTA SAM DANAS RADIO

gledo sam stankovića i mislim da sam našo srodnu dušu
bila je neka simpatična žena kod njega u gostima
čini mi se da je to ova žena bila

neverovatno kolko imam zajedničkog sa tom ženom
ta žena kaže da ju je profesor htio natjerati da skine križ jer da inače neče ići na neki izlet titovim stazama…žena je to odbila….ta žena je isti ja…….meni je profesor u osnovnoj školi rekao da prestanem djeliti huba-buba kaugume koje sam doneso iz trsta po razredu jer da sam skupa sa svojim kolegama zasro čitav razred sa tim kaugumama…čak me je i ucjenio da me neće voditi u oborovo na primanje u omladince jer me ionako još ima na piku što sam se preždero kad su me primali u pionire i što sam prespavo trenutak kad sam trebao započeti pjevati HEJ SLAVENI( jer kao treba netko sa apolutnim sluhom točno početi himnu jer u to doba najgoreg komunizma kako je rekla dotična gospodja nije bilo akustične vilice a kamoli klavira kojim bi se dala intonacija)…….ja sam mu lepo odgvorio nek mi se samo preti da me neće voditi na primanje u omladince jer ću u tom slućaju uzeti politički azil……..profa je poludio i stero me je kod pedagoga , a ja sam na putu ka pedogogu uskočio u upaljeni warburg od staroga pofuka i već smo za 2 i pol vure bili u egzilu u trstu i lizali sladoled kao jedna fina složna familija……..kad sam se vratio opet sam podjelio čitavom razredu žvake…..nakon sljedeće pretnje dotičnog profesora mesec dana smo živjeli na relaciji ŠOPING TROKUT trst,leibnitz,graz…….vratili smo se tek kad se smirila politička situacija u razredu( čitaj kad su moje kolege poput nekih goveda žigosali u omladince)
enivej ….ovo uopce nije bitno……odusevljen sam sa tom ženom koja je danas bila kod stankovica jedino mi uopće nije jasno šta je govorila
pofuk

pofuk

oborovo…

pa tam sam ja primljen u pionire!!!

enivej, samo da znate….žvake su vam bile OK,
samo malo preskupe…vidlo se već tada da u Vama leži budući poduzetnik…

ipak mogli ste dilat i koju bazooku, njih sam više volio…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ja nisam dilao…ja sam djelio…..vec je ona u meni čučio filantrop…
pofuk

aha,

imali ste dilera…aha njemu sam dao dinare…
danas mi više taj Vaš diler nebi više mogao uvaljivati žvake zbog tehničkih problema u ustima…

dobro je znati da s Vama nisam imao direktnog kontakta, već preko dilera…
isto nam je i danas s dionicama, što smo žvakali, žvakali i u jednom i u drugom slučaju ostaje neka gorčina u ustima, a od ovih drugih i nervoza želuca…

no dobro….mali ipak nije imao preveliku proviziju….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


aha,

imali ste dilera…aha njemu sam dao dinare…
danas mi više taj Vaš diler nebi više mogao uvaljivati žvake zbog tehničkih problema u ustima…

dobro je znati da s Vama nisam imao direktnog kontakta, već preko dilera…
isto nam je i danas s dionicama, što smo žvakali, žvakali i u jednom i u drugom slučaju ostaje neka gorčina u ustima, a od ovih drugih i nervoza želuca…

no dobro….mali ipak nije imao preveliku proviziju….


krivo ste me shvatili….ja nisam dilao kaugume več dijelio kako bi imo puno prijatelja i kako bi me svi voljeli…..mene novci nisu interesirali……doduše…moj ćale je imo jednu od prvih stomatoloških privaznih klinika u jugoslaviji pa sam se tu nekako naplatil……čak mi i dan danas dolaze ovi kaj sam im djelil žvake na popravak zubiju……ali kao što rekoh…nije mi namjera bila zaraditi novac….ali kad su se vec karijesi pojavili…mislil sam si…pa nemogu mi prijatelji krezubi okolo po zagrebu hodati
pofuk

New Report

Close