Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Ivan 1902 ,

pazite kako se ponašate u Londonu !

Nemojte zaboraviti platiti novine !

.



evo..me…dobro jutro…
ispricavam se…apsolutno ste u pravu….nece se ponoviti
ma gosp. pavknego me molio da mu pustim jednu za dušu pa sam odabro sebi za dušu
ja sam kriv i svu krivicu preuzimam na sebe
pofuk
p.s. inače ta stvar Vam je u muzičkom smislu u narodnjaka vrh….to Vam je nešto kao bachova fuga
…znam …znam….ali sad cete Vi reci pa to je narodnjak…..pa i bach je covek iz naroda
p.p.s. evo jos jednom napominjem nece se ponoviti i ispricavam se ako nekome numera nije odgovarala…..steko sam dojam da poskrivečke slušaju pojedini forumaši turbo folk pa sam si misliozašto da im ne pruzim barem jedan kvalitetan narodnjak

de pofuk de neku istorijsku de da mi srvce tika taka igra
de ne tuzete se vo ne more da iko bude los drugarot

de pofuk de si breeee?
[/quote]
ŽELJE ,ČESTITKE I POZDRAVI

pofuk

ajjjmmoooo….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0




evo..me…dobro jutro…
ispricavam se…apsolutno ste u pravu….nece se ponoviti
ma gosp. pavknego me molio da mu pustim jednu za dušu pa sam odabro sebi za dušu
ja sam kriv i svu krivicu preuzimam na sebe
pofuk
p.s. inače ta stvar Vam je u muzičkom smislu u narodnjaka vrh….to Vam je nešto kao bachova fuga
…znam …znam….ali sad cete Vi reci pa to je narodnjak…..pa i bach je covek iz naroda
p.p.s. evo jos jednom napominjem nece se ponoviti i ispricavam se ako nekome numera nije odgovarala…..steko sam dojam da poskrivečke slušaju pojedini forumaši turbo folk pa sam si misliozašto da im ne pruzim barem jedan kvalitetan narodnjak

de pofuk de neku istorijsku de da mi srvce tika taka igra
de ne tuzete se vo ne more da iko bude los drugarot

de pofuk de si breeee?
[/quote]
ŽELJE ,ČESTITKE I POZDRAVI

pofuk

[/quote]

lepo lepo

ISKRENA SUĆUT PORODICI I SVIM ISTINSKI ZALJUBLJENICIMA U FUDBAL

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/preminuo-najveci-hrvatski-trener-tomislav-ivic-clanak-303861

pofuk


ISKRENA SUĆUT PORODICI I SVIM ISTINSKI ZALJUBLJENICIMA U FUDBAL

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/preminuo-najveci-hrvatski-trener-tomislav-ivic-clanak-303861

pofuk

Mnogo velik čovek

Laka ti zemlja [bye] [cry]



ISKRENA SUĆUT PORODICI I SVIM ISTINSKI ZALJUBLJENICIMA U FUDBAL

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/preminuo-najveci-hrvatski-trener-tomislav-ivic-clanak-303861

pofuk

Mnogo velik čovek

Laka ti zemlja [bye] [cry]
[/quote]
da…i ne samo da je bio velik covek nego je bio i duša od čoveka
i ne samo to nego je i kužio fudbal
IVICA OSIM,TOMISLAV IVIĆ,JOSE MOURIHNO,MOJA SEKRETARICA,pofuk….
to je to….ostalo nas je samo znači 4 makar imam dojam kak se lose u zadnje vreme osecam da uskoro brojka pada na 3
pofuk
p.s. a i sekretarica mi na kafi baš nije nekak dobro danas zgledala

de celi da pejem ne mogu da verujem da nas je snjor IVIĆ napusteo

pa bre ako je ko znao o fudbalu onda je to ta VELIČINA GOSPODIN IVIĆ

[bye]

de sav sam se zelijevao i de sve oko mene jeste mokor ali ne mokro od alkohola ili etanola ili… nego od suza

de si bree pofukk [cry]


de sav sam se zelijevao i de sve oko mene jeste mokor ali ne mokro od alkohola ili etanola ili… nego od suza

de si bree pofukk [cry]


dajte mi molim Vas jedno vreme prestanite govoriti bree
iskreno Vas molim……pa nemrete vjerovati kaj se meni dešava od kad ste Vi došli na forum
izajdem na kafu van i non stop čujem breeee…..okrecem se …nis mi nije jasno……ko na terazijama se osecam…a ono u zagrebu sam……onda sam pito konobara da kaj to ljudi poceli govoriti breee
veli meni konobar da mi se čini isto ko i njemu od kad je proslih par dana čito virtualnu zajednicu na poslovnom forumu
ajte molim Vas cijenjeni gospodine pavknego jedanput za moju dušu recite KAJ
unaprijed hvala
pofuk



Gospon pofuk ,

kaj ste Vi sa g. pavknegom ovce čuvali kad Vam govori ti ?

I šta mu dođe ono " bre " ?


ma iskreno Vam kazem nemam pojma…..čovjek je valjda usamljen i želi pozornost….meni ne smeta kako mi se ko obraća…..ako g.pavknego uživa kad mi govori bre neka uziva…..jedino mi nije jasno zakaj me zove da idemo van piti…..kao prvo u zadnje vrijeme uopce ne pijem jer se ne osecam dobro kad se nacugam a kao drugo di cu ici van sa nepoznatim tipom lokati????? dost kaj me na dionicama ljudi guze,još bi mi samo falilo da me netko pijanog naguzi pa makar to bio i nadasve simpatičan g.pavknego
pofuk
[/quote]

Gospon pofuk ,

baš mi je drago da više ne pijete .
A ni manje .
A ono " bre " vam dođe isto kao " bolan " , prema Klaiću , od milja , skračenica (turcizam) , od riječi umo-bolan , odnosno đu-bre .
Mi te riječi ne koristimo , jer je to nama uvredljivo .
[/quote]

Gospon govori Hrvatski isto ko Bandić Zagrebački , ili Jadranka Engleski .

.



de sav sam se zelijevao i de sve oko mene jeste mokor ali ne mokro od alkohola ili etanola ili… nego od suza

de si bree pofukk [cry]


dajte mi molim Vas jedno vreme prestanite govoriti bree
iskreno Vas molim……pa nemrete vjerovati kaj se meni dešava od kad ste Vi došli na forum
izajdem na kafu van i non stop čujem breeee…..okrecem se …nis mi nije jasno……ko na terazijama se osecam…a ono u zagrebu sam……onda sam pito konobara da kaj to ljudi poceli govoriti breee
veli meni konobar da mi se čini isto ko i njemu od kad je proslih par dana čito virtualnu zajednicu na poslovnom forumu
ajte molim Vas cijenjeni gospodine pavknego jedanput za moju dušu recite KAJ
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

kaj ima duze pofukk

New Report

Close