Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


http://teletekst.hrt.hr/?str=120-01
pofuk

meni je kosorka mnogo lepa žena
imade ona epu kosu
imade ona lepe dugmadi i broševe
ali najlepša je kada je danas primila času i zapevala

živlia kosorka i eu

da…..ali znate sta me interesira…kad cete maknuti ovu crvenu petokraku sta imate u profilu
pofuk


da…..ali znate sta me interesira…kad cete maknuti ovu crvenu petokraku sta imate u profilu
pofuk

http://www.youtube.com/watch?v=CveV6eWMMqQ

de si pofuk?

ivana 7

ke je to?


de sve sam zalio oko shebe

sav sam od alkoholsa

ne mogu da pisem vise normaljno

ima ko kaku psmu?

Label

ne smije tolko piti taj pavknego…..stvarno steta za njega
pofuk


molim neka se, po tom pitanju, smjseta izjasni pero7.
no, ipak mi zgleda da bi to mogao biti racinger. nedavno je bio ovdje i imao dobar uvid u dionice i cecu i cijelu situaciju. mislili su da su ga dobro izolirali, ali brus…sve je, preko svevišnjeg uspio saznati…dakle ni bog ne može spasiti našeg pavkengu

Gospođo Labelle ,

U vezi Vašeg pitanja mogu Vam reći da dajem punu podršku Moderatorima da spotove gospona pofuka stave na promatranje i Monitoring zbog puštanja nepočudne glazbe .

Zar sa takvim pjesmama misle ostati na vlasti ?

Osim toga se zalažem da na Virtualki ne uslužuju pijane goste .

.


ne smije tolko piti taj pavknego…..stvarno steta za njega
pofuk

de evo me ma nije to nista

izvinjavam se ako sam koga povredeo

ma niste nikog povredili…..jedino kaj sam primjetio…od kad ste Vi dosli na forum si na virtualnoj zajednici dobivamo kuljake…..neverovatno…..i pobogu ostavite se tog alkohola vec jedanput
mlad ste čovek,imate prijatelje koji Vas vole( mi na forumu),situirani ste,žene Vas primjećuju,znate reći bre,lepe crte lica imate,ukratko ..potpun ste proizvod i alkohol Vam nije potreban…ni ne shvacate koliku patnju svojim bliznjima izazivate konzumirajuci alkohol…..eto….ko ce meni da ispravi te sve jedinice koje sam dobio u diskusiji sa vama???
pofuk


ma niste nikog povredili…..jedino kaj sam primjetio…od kad ste Vi dosli na forum si na virtualnoj zajednici dobivamo kuljake…..neverovatno…..i pobogu ostavite se tog alkohola vec jedanput
mlad ste čovek,imate prijatelje koji Vas vole( mi na forumu),situirani ste,žene Vas primjećuju,znate reći bre,lepe crte lica imate,ukratko ..potpun ste proizvod i alkohol Vam nije potreban…ni ne shvacate koliku patnju svojim bliznjima izazivate konzumirajuci alkohol…..eto….ko ce meni da ispravi te sve jedinice koje sam dobio u diskusiji sa vama???
pofuk

de pofuk mlad u srvcu smo svi alde ne moremo svi biti lepi i pametni zato ima da se konzultujemo sa to tobom bre.

de ocena je ocena ali vreme koje provodimo na forumu je vreme koje je vise od vremena iz kačka

de pofuk neku pesmu na privat, moram da kazem da sam odlučeo da budem lep

de dao sam ti jednu lepu ocenu 100%

New Report

Close