Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

….evo me……vrnul sam se sa jaruna….bilo je prekrasno……odlično su organizirali…nenamtljivo…..a pazite već je 20 godina od onutka stranke……dobivamo izbore
pofuk

Gospon pofuk ,

nije 20 godina već 22 godine iako ja nisam umješan .

A drugo , morat ću opet pozvati Moderatore da nad Vama izvrše promatranje (Monitoring) zbog puštanja nepočudne glazbe .

Čovjek koji ide 22 godine na Jarun i drži do sebe ne pušta takvu glazubu .

Pa jel hočete da nam zbog Vas odgode ulaz u EU ?

.

Gospon pofuk ,

nije 20 godina već 22 godine iako ja nisam umješan .

A drugo , morat ću opet pozvati Moderatore da nad Vama izvrše promatranje (Monitoring) zbog puštanja nepočudne glazbe .

Čovjek koji ide 22 godine na Jarun i drži do sebe ne pušta takvu glazubu .

Pa jel hočete da nam zbog Vas odgode ulaz u EU ?

de nemoj

evo cu da pustim neku bečku skolicu?


Gospon pofuk ,

nije 20 godina već 22 godine iako ja nisam umješan .

A drugo , morat ću opet pozvati Moderatore da nad Vama izvrše promatranje (Monitoring) zbog puštanja nepočudne glazbe .

Čovjek koji ide 22 godine na Jarun i drži do sebe ne pušta takvu glazubu .

Pa jel hočete da nam zbog Vas odgode ulaz u EU ?

de nemoj

evo cu da pustim neku bečku skolicu?
[/quote]
gospodine pavknego, moram vam potajno priznati, meni nešto nije jasno i možda ćete mi vi znati objasniti. ali oprostite mi, moram vam reći, vi ste meni veoma tajnoviti… vi ste, naime tajanstven muškarac. pitam se sa kojega ste planeta došli. neptun, saturn, a najizglednije je to mars. a mars je jako udaljen od zemlje. iako me čudi na na svom marsu ne komunicirate s marsovcima i podastirete im svoje briljantne ideje, ovdje ste dobrodošli, jer mi smo zemljani veoma gostoljubivi i tolerantni. dirljiva je vaša potreba da komunicirate sa nama zemaljcima… zaista se trudite i veoma ste druželjubivi, iako niste savladali naš zemljani jezik i padeže. no mi vas, unatoč tome, razumijemo…sve je to za pohvalu

Label

ojte spavati labelle….evo do sad sam slavio sa mojih htzejcima….i kaj bi rekli da im velim da ste Vi opet na forumu
pofuk

hvala vam na brižnosti dobri gospodine pofuk….nemojte im reći molim vas, jer bi se ljutili…oni trebaju poslušnike, a ja to baš i nisam do kraja….ma kao što vidite, ne da mi spati gospodin pafknego. jako se brinem zbog njega.

Label

šteta za VAS tak kvlitetno osoba a povodi vreme na ovom kretenskom forumu
pofuk

de ste drugari

Priznaje , tko mi je obrisao post ?

pofuk ?

Labelle ?

Marsijanci ?

.

Priznaje , tko mi je obrisao post ?

pofuk ?

Labelle ?

Marsijanci ?


eh, pero7 nisam, časna riječ, niti ne vidjeh vaš post. možda je to učinio gospodin pofuk. vidjeh ga ljutoga kak se smuca oko vašega posta. možda ga je maznuo…

Label

evo me……gledo sam fudbalsku utakmkicu HDZ protiv Mladez HDZ…..moram priznati da su fakat dobri
malo im jos pozicija leve spojke štuca ali i to ce se popraviti…….čak sam i dres uspio užicati
pofuk

čija leva spojka ne valja od ova dva tima? od naših ili protivnika?

Label

New Report

Close