Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


ma frajer je senzacija za razliku od mog brokera
pofuk

Gospon pofuk ,

pa gdje ste našli tog brokera koji tako dobro svira harmoniku ?
Možda bi mu bilo bolje da se posveti isključivo harmonici a ne Vašem portfelju .
Pa vidite da mu brokerski posao baš i nejde .

.



ma frajer je senzacija za razliku od mog brokera
pofuk

Gospon pofuk ,

pa gdje ste našli tog brokera koji tako dobro svira harmoniku ?
Možda bi mu bilo bolje da se posveti isključivo harmonici a ne Vašem portfelju .
Pa vidite da mu brokerski posao baš i nejde .
[/quote]
pa orpostite svidjo se Vama taj lik sa spota ili ne mozete mu stvarno priznati da je senzavija
pa ste vidjeli u kaj se zadnjih dana pretvorila ova tema dok se ni umesal taj pevač….od kad se on pojavio sa svojim hitom vidite da vise nema forumaša pavknego……eto ..barem mu zbog toga moramo skinuti kapu…..meni nije jasno kako moderatori ne rade svoj posao kad je u pitanju ova tema…..pa ovo je jedna od najkvalitetnijih stranica na svim forumima i onda dojde taj gospodin pavknego i sroza virtualnu zajednicu na najniži mogući nivo i moderatori ga puste da unistava jedinu istinsku preostalu vrijednost….a ovo kaj se tiče mog brokera imate prav…kao i uostalom masu puta do sada…..sad nemam bas love da mu poklonim harmoniku ali cu mu sljedeci tjedan kupiti frulu pa nek piči po njoj dok pojedini forumaši naše portfelje šišaju poput ovaca…..danas sam baš gledo na dolcu cijene frula…..nisu uopće skupe
pofuk
p.s. ste vidjeli kak se gospodin pavknego više ne usudi doći na ovu stranicu……vrlo brzo je izgorio i na vrijeme skužio da nema tu kaj tražiti…..nek si breka na temi best buy

@pofuk
kolega umjesto da zaželiš kolegi dobrodošlicu a ti tako….izgleda da je kolega na putu između splita i zagreba možeš ga potražiti u subotu [lol]

Gospon pofuk ,

kad je riječ o šišanju ovaca , možda bi najbolje i bilo da mi prodamo naše dionice i kupimo ovce .
I da šišamo mi naše ovce .
Svaka dionica , jedna ovca .
Kao što je znano , svaka ovca daje janje .
A janje je puno bolje nego dividenda koju djele naše tvrtke .
Dividenda je obično 1 do 2 posta .
A ako na 1 ovcu dobijete jedno janje , to vam je prinos 100 % , ne računajući vunu koju šišamo .
Vjerojatno je i pavknego to shvatio i otišao čuvati ovce .

Konzultirajte se sa svojim brokerom u vezi izbora pasmine ovaca za portfelj stada .
Pasmina ? Jel se to tako kaže i za ovce ? Ili samo za pse ?

.



@pofuk

kolega umjesto da zaželiš kolegi dobrodošlicu a ti tako….izgleda da je kolega na putu između splita i zagreba možeš ga potražiti u subotu [lol]

ne pada mi na pamet jer sam skor izvuko zivu glavu……..ma išo sam ja jedne godine to promatrati sa socijološkog aspekta ..neznas ko je agresivniji…..pederi ili ovi kaj ih tuku….skor su me pederi zbombali jer su i oni na prvu skužili da sam pederčina
pofuk

gde je da bude pofuk…?


gde je da bude pofuk…?

rečite….baš smo se brinuli di ste Vi
pofuk



gde je da bude pofuk…?

rečite….baš smo se brinuli di ste Vi
pofuk
[/quote]

gde pa u kafani, pejem i pejem…
de ima kaka pesma…?

evo…ispunjeno

pofuk

http://www.youtube.com/watch?v=im5cO8LlkeE

gde ne uzdajjj se u mene drugara

gospon pofuk ,

pažljivo sam gledao al Vas nisam prepoznao .
Koji ste Vi ?
Jel onaj lijevi koji pjeva i pleše ?

.

gospon pofuk ,

pažljivo sam gledao al Vas nisam prepoznao .
Koji ste Vi ?
Jel onaj lijevi koji pjeva i pleše ?


ja sam Vam ova plavojka na spotu krsno ime maja
pofuk

New Report

Close