Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Gospon pofuk ,

kaj ste Vi sa g. pavknegom ovce čuvali kad Vam govori ti ?

I šta mu dođe ono " bre " ?

Gospon pofuk ,

kaj ste Vi sa g. pavknegom ovce čuvali kad Vam govori ti ?

I šta mu dođe ono " bre " ?


ma iskreno Vam kazem nemam pojma…..čovjek je valjda usamljen i želi pozornost….meni ne smeta kako mi se ko obraća…..ako g.pavknego uživa kad mi govori bre neka uziva…..jedino mi nije jasno zakaj me zove da idemo van piti…..kao prvo u zadnje vrijeme uopce ne pijem jer se ne osecam dobro kad se nacugam a kao drugo di cu ici van sa nepoznatim tipom lokati????? dost kaj me na dionicama ljudi guze,još bi mi samo falilo da me netko pijanog naguzi pa makar to bio i nadasve simpatičan g.pavknego
pofuk


Gospon pofuk ,

kaj ste Vi sa g. pavknegom ovce čuvali kad Vam govori ti ?

I šta mu dođe ono " bre " ?


ma iskreno Vam kazem nemam pojma…..čovjek je valjda usamljen i želi pozornost….meni ne smeta kako mi se ko obraća…..ako g.pavknego uživa kad mi govori bre neka uziva…..jedino mi nije jasno zakaj me zove da idemo van piti…..kao prvo u zadnje vrijeme uopce ne pijem jer se ne osecam dobro kad se nacugam a kao drugo di cu ici van sa nepoznatim tipom lokati????? dost kaj me na dionicama ljudi guze,još bi mi samo falilo da me netko pijanog naguzi pa makar to bio i nadasve simpatičan g.pavknego
pofuk
[/quote]

gde ti to izvuko
ne razumem te

bre gde odoh ja
pit bre pit


Gospon pofuk ,

kaj ste Vi sa g. pavknegom ovce čuvali kad Vam govori ti ?

I šta mu dođe ono " bre " ?


ma iskreno Vam kazem nemam pojma…..čovjek je valjda usamljen i želi pozornost….meni ne smeta kako mi se ko obraća…..ako g.pavknego uživa kad mi govori bre neka uziva…..jedino mi nije jasno zakaj me zove da idemo van piti…..kao prvo u zadnje vrijeme uopce ne pijem jer se ne osecam dobro kad se nacugam a kao drugo di cu ici van sa nepoznatim tipom lokati????? dost kaj me na dionicama ljudi guze,još bi mi samo falilo da me netko pijanog naguzi pa makar to bio i nadasve simpatičan g.pavknego
pofuk
[/quote]

Gospon pofuk ,

baš mi je drago da više ne pijete .
A ni manje .
A ono " bre " vam dođe isto kao " bolan " , prema Klaiću , od milja , skračenica (turcizam) , od riječi umo-bolan , odnosno đu-bre .
Mi te riječi ne koristimo , jer je to nama uvredljivo .

Zeko trči šumom i viče:
Ej bre dabre idu zebre!
Ko bre?
Ma ne bre kobre dabre.Zebre bre.

Zebre?
Ma da bre dabre.Zebre…

[lol] [lol]

brë – turcizam (bire) teško prevodiv uzvik: služi za:
1. za isticanje, naglašavanje iskaza (ama, ta)
2. za pojačavanje pri obraćanju
3. za odobravanje, divljenje, čuđenje, iznenađenje
4. u službi veznika (i, pa, te)

Taj se uzvik nalazi i u bugarskom, rumunjskom, albanskom, turskom i novogrčkom jeziku.

u kolko jezika se nalazi taj bre???? pa onda je ovaj naš novi cijenjeni gospodin pavknego svetski čovek
jedino kaj se mora priznati da je posto dosadan sa tim bre( pazite ko mu to veli jer ja mislim da ne postoji dosadniji tip od mene)……..meni je čak došlo da ga pošaljem u beograd da ide tolko brekati…pa mislim da bi ga čak i tam sterali u onu stvar…….sad vidim da se bre koristi i dalje…..ajte molim Vas koje je najudaljenije mesto od ovog foruma…turska ilibugarska …mislim turska…nek ide tam brekati…pa kad se dobro izbreka onda nek se vrati ovde na forum i nek onak svijež kaže gde si pofuk breeeeeeeeeee……umro bi od smeha………ja sam u biti doso do zaključka da gospon pavknego tu na forum dolazi uzeti predah od trejdanja i onda to najavi kao breijk….ali kaze breeeee
pofuk

..evo me…našo sam nekaj pa uživajte

pofuk

Gospon pofuk ,

glazba je u redu .
A g.pavknego je provokator sa svojim brekanjem.

.

gde si pofuk breeeeeeeeeee


gde si pofuk breeeeeeeeeee

ne secam se kad sam zadnji puta nekog stero u onu stvar…..mislim da ak mi nastaviš još neko vreme cca.20 godina govoriti breeeeeeeeee da bus bil prvi u 21.stoljeću kojeg sam steral u onu stvar i pazi kojeg li apsurda….steral bum te bez razloga jer nisi ti problem nego je problem u meni…..oprosti ak sam bil drzak ali imam dojam da me pere klimakterij od kad sam počeo petljati sa dionicama……evo juce sam si navecer razmisljo kaj je meni to potrebno….svaki put kad uključim kompjutor me pere vrućina i hladan znoj….kolko sam ja upoznat sa sindromima klimakterija to je to ili me ZSE i dionice hebu
pofuk



gde si pofuk breeeeeeeeeee

ne secam se kad sam zadnji puta nekog stero u onu stvar…..mislim da ak mi nastaviš još neko vreme cca.20 godina govoriti breeeeeeeeee da bus bil prvi u 21.stoljeću kojeg sam steral u onu stvar i pazi kojeg li apsurda….steral bum te bez razloga jer nisi ti problem nego je problem u meni…..oprosti ak sam bil drzak ali imam dojam da me pere klimakterij od kad sam počeo petljati sa dionicama……evo juce sam si navecer razmisljo kaj je meni to potrebno….svaki put kad uključim kompjutor me pere vrućina i hladan znoj….kolko sam ja upoznat sa sindromima klimakterija to je to ili me ZSE i dionice hebu
pofuk
[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=dLzXYDOMWuk

de evo deni ovo na vuha i onda nemas da razmisljas o breee i ovcama i tele 2 i deno no na vuha

ajde yehudi opali jednu po strunama za škvadru na forumu

pofuk

New Report

Close