Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


cijenjena Labelle
nisam Vas porazio niti sam imo ikada Vas namjeru poraziti…ako sam nekoga porazio u životu onda sam to samog sebe….iz toga proizlazi da nisam zadovoljan….logika mi baš i nije jača strana iskreno Vam kažem,jedino nastojim gledati stvari u životu kako realno stoje…..e sad …da li to čak graniči sa utopijom kako mi moja sekretarica prigovara ( što je totalno kontradiktorno,da ne kažem apsurdno) presudite sami
pofuk

ak vam, logika, poštovani gospodine pofuk, nije jača strana, kak onda možete realno sagledati stvari, pitam se, pitam…čini mi se da imate zaista pametnu sekretaricu, jer znade što je utopija. još k tome si dopušta da vam prigovara. možda da ju unapredite, ne baš u čuvara državnog pečata, jer ova zemlja nema pečat koji bi joj pripadal, već u čuvara vaših misli, na primjer…

Label

sad ću Vam sve objasniti…neki dan sam sa sekretaricom bio na kafi….rekla mi je : čula sam da su navodno nekakvog isusa iz sabora strpali u remetinec….nisam ni kužil o čemu priča a ona je nakon polusatne debate sama sa sobom donesla zaključak da bumo na kraju ona i ja postali saborski zastupnici i to ne svojom zaslugom kaj smo nekaj pametni ili bogzna kak uspješni i radini nego da kak su krenuli ne bu nitko više imal za sedit u saboru….tako da eto…ako me jednog dana vidite u saboru nemojte se niš iznenaditi…..to znači da sam stvarno švorc jer bum krenul tam na ručak po 13 kn
AUH opet bezveze trabunjam…..jedino kaj mi se čini izgledno je da uskoro napuštam forum jer mi je pun kufer dionica i bespotrebnih minusa
pofuk

znate kaj? kopati po smeću ili sjediti u saboru, jedno je te isto. razlika je samo kaj oni koji u saboru sjedeći kopaju po smeću, imaju još i jeftin ručak. ovi drugi bokci si ni taj jeftini ručak nemreju priuštiti, već jedu ostatke koji su ovi iz sabora bacili u smeće. i tak se sve reciklira.
vili šekspir nam je davno ispričal da kad umre kralj i pojedu ga crvi, a siromah tim crvom ondak peca ribu i poslije si tu ribu speče, ispada da je kralj jelo sa prosjačkoga tanjura.
sve vam je to, da oprostite, isti drek.
minus i minus, uvijek daje još veći minus, no nebute vi, čini mi, se napustili forum, jer zgleda, nemrete spati ko ni pafknego, a koji puta ni ja. a dosada je okolo i noć je duga…

Label

pa…..trezveno razmisljate…mogu samo te reći
pofuk

ubiše dallas majami…toliko o lebron jamesu
pofuk

"Tko se ne protegne prema pokrivaču
tome ozebu noge…"

Goethe

BAKICAAA,
lako ćemo mi za noge , mnoge boli glava zbog toga što nisu znali koliki im je pokrivač a koliko duge noge

.

BAKICAAA,
lako ćemo mi za noge , mnoge boli glava zbog toga što nisu znali koliki im je pokrivač a koliko duge noge

gde te bole noge

pofuk

pofuk

de bre sto to bilo da bude

http://www.youtube.com/watch?v=EIwPaTUxBIw


pofuk

de bre sto to bilo da bude
[/quote]
pa pustim Vam jednog od najjačeg kompozitora 20 stoljeća koji je samo osto zapamcen po ovoj stvari medju masama a Vi prigovarate…..neverovatno
ali sta ja imam da prigovaram …..kako SNEZANA SAVIĆ KAZE SRCE NIJE KAMEN I ZATO SME DA PLAČE
evo …..pustit cu VAMA SNEZANU SAVIĆ KAD VAM KARMINA BURURURURUANJAAA NE VALJA
auh kako Vi samo mozete u ponedjeljak da me raznjupate
eto samo za Vas
A JA ODOH PLAKATI UMESTO SNEŽANINOG SRCA
http://www.youtube.com/watch?v=URbzfg_Lv9A&feature=related
pofuk

New Report

Close