Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


bako …ja sam….čuj imam jedan problem…..čini mi se da mi ipak malo fali euro skepticizma……nekak se tak europski osećam…nekakav me europski ponos fura…..ko da vise ne zivim u hrvatskoj….evo sad sam bil u dućanu po 10 deka parizera i uopce nisam to kupio….kupil sam si grande padano i neki talijanski dvopek te španske masline te 10 deka neke čiketine ……ljudi su me pozdravljali…..ma nisam uopce ni odgovorio im…ipak sam ja europejac…..i to europejac nacionalist……
enivej Do you think it should go to the commune for European nationalists???
pofuk

nema veze, gospodine pofuk, kaj se obraćate samo našoj b…. u vezi vašega jelovnika…privukle su me vaše delicije. samo, jedan mali detalj nedostaje…vaša adresa. ne znam, možda ste to kupili za goste, ali mislim da mogu i ja u tom slučaju biti vaš gost. ta, nemojte biti sebični. kaj vam koristi ak uživate sami, a ne podijelite svoj odabir sa drugima. još ak imate maslinovog ulja i dobroga vina, eto me…

Label

pa znate da bi Vas pozval ali stvarno nisam u nekom stanju…..sve rolete su mi popadale i sve mi je ravno
iskreno se ispričavam ali za drugi put imate moj poziv uz moje iskreno veselje
pofuk

auuuuuuuu, rolete su vam popadale! onda ste u mraku. odmah si kupite bočicu merlota, okrenite se tri puta oko sebe, pljucnite iza svojih leđa, pozovite se na getea i viknite – merliht! (više svjetla) . on je doduše trtljao nešto i o islamu, mislim gete, pa bi možda bilo dobro i da pritom, klanjate pa će vam se otvoriti nebesa…pod pretpostavkom da ste. pritom, ispili cijelu bocu vina

Label

da dodam, poznato je da je gete za ručak uvijek maznuo bocu vina, a mozak mu je ostao pritom fenomenalno bistar

Label


da dodam, poznato je da je gete za ručak uvijek maznuo bocu vina, a mozak mu je ostao pritom fenomenalno bistar

jedino je probrem sta ja uopce nemam mozga
pofuk

de ste pacovi?

tu drukate p puumpate si prosek ko jurkajine na Korzu sram vas budi

recite cijenjeni pavknrgo….kako Vam mogu pomoći…..šta Vas muči??
pofuk

de da kupim neke sepsolete?

gde da nadem lek protiv dr oetkera?

pogledao sam sad malo bolje na kojim temama pišete i šta pišete
daklem terapija bi za Vas bila sljedeca
u 8h 2x posta na virualnoj zajednici + 1 na adrisu
u 16h 2xposta na virtualnoj zajednici +1 na adrisu +1božjakovina
u 24h 4xposta na virtualnoj zajednici +1 na adrisu + pola posta na temi best buy( Vi napišite cijeli…nece biti previše za Vas)

pofuk


recite cijenjeni pavknrgo….kako Vam mogu pomoći…..šta Vas muči??
pofuk

jeste vi lekar pofuče?

New Report

Close