Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

KAKO SAM PROVEO DANAŠNJI DAN
danas sam se prošeto po gradu…..stvarno SPEKTAKL……nisam mogao vjerovati…na šta to liči
oduševljen sam…..išo sam u kladu….bilo je negde oko 15 sati i nisu me pustili preko trga jer nisam imo kartu koju sam doma zaboravio….sva sreća da me nistu pustili….sve bi mi u kladionici popadalo
vidio sam čovjeka u autu KOJI JE PROŠAO PORED MENE….od nekud mi je bio poznat…mahnuo mi je ….ja sam mahnuo njemu i jedan drugome smo uputili smiješak…….tad sam nešto osjetio i skužio da je to PAPA…….sjajan tip….makar mi se iskrno na početku nije baš i dopadao( sad sam tek skuzio da je bila greška u meni jer nisam mogao preboljeti što nisam slušo sekretaricu kad mi je rekla da stavim na irskoj kladionici na njega kolko god hocu novaca jer da je to zicer desetljeca….čak mi je rekla da nemoram ni čekati bijeli dim jer da je to to….a pazite kvota je bila iznad 3……..da ona osjeća da je on taj Božji poslanik).Mozda mi se i nije dopadao zato sto mi se jos uvijek više dopada njegov prethodnik…..
sve u svemu jako simpa čovjek……….čak je okrenuo i glavu prema meni kad je auto odlazio…..
onda sam pod tim dojmom krenuo doma da se dobro nažderem…….nisu me pustili da predjem ulicu…..onda sam stajao,još neki tip je došo do mene….tvrdio je da je Papa njega gledao ali je lagao..ja znam da je samo mene gledao……..onda su se skupili još neki ljudi……i opet su se skupili…..nakon nekog vremena se skupilo toliko ljudi oko mene da sam shvatio da im je došlo iz one stvari u glavu da sam ja taj…….skupili su se oko mene kao oko nekog sveca………kad sam već htio početi propovjedati neki tip je rekao:dobro ..kad ćete nas konačno pustiti da predjemo ulicu
policajac je otvorio neko železo i mi su ko neka marva koja ide na pojilo prešli ulicu
krenuo sam doma……i kad…zaustavi me neki tip i gleda me kao da vidi sveca….ja gledam njega i on mene pito nesto na nekom jeziku da di je centar grada……kako sam zanjemio uletio je jedan policajac…..tip je isto pito tog policajca…..drugi policajac se dero …šta njega pitaš pa on ti je pandur…on ti to nezna……..nevjerojatno kakav dan…….prvo me odusevio covjek u autu ( to je bilo iskreno i za očekivati) ali da sam naletio na policajca koji ima smisla za humor….ZA NEVEROVAT……
SVAKA MU ČAST
NAKON DANAŠNJEG DANA MOGU REĆI DA SAM ISPUNJEN…..DA SAM NAŠAO SVOJ DUHOVNI MIR
pofuk

Vjera poziva dušu da pođe dalje, no što može vidjeti…

William Clarke

Vjera poziva dušu da pođe dalje, no što može vidjeti…

William Clarke


priprema ju za drugi svijet

pofuk

PIRAT SA KARIBA DOŠO NA CROBEX
bil sam sad sa nekim dečkima iz kvarta na fudbalu
fina ,pristojna deca…..jedino kaj me jedan tak zveknul sa loptom u oko da nis ne vidim
stoga molim ako je netko dobar sa djoni depom da mi nabavi pnaj povez za oko jer neznam kak bum ovaj tjedan buljil u ekran…….ak nema nikog na forumu da si je dobar sa njim….onda molim ak je netko bio na premijeri filma da mi to posudi na tjedan dva….fakat nis ne vidim na lijevo oko
unaprijed hvala
pofuk

evo gospon pofuk, tko bu vam posudil povez. rado će vam ga dati. njemu više ne treba, jer mu je i ono zdravo oko zatvoreno. odazival se na ime – moshe dayan

Label

evo gospon pofuk, tko bu vam posudil povez. rado će vam ga dati. njemu više ne treba, jer mu je i ono zdravo oko zatvoreno. odazival se na ime – moshe dayan


hvala najljepša….ajte mi samo recite koji mu je nick nejm na forumu pa da mu se na privat javim da mi pošalje to
pofuk

to je teško reći, jer i meni je nepoznato ali obratite se sa svojim problemom organizaciji mossad, oni će vas sigurno razumjeti. evo o mossadu
Mossad (המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים, Ha-Mossad le-Modiin ule-Tafkidim Meyuhadim, je izvještajno-sigurnosna agencija zadužena za obavještajna djelovanja u inozemstvu. Ustrojen je u prosincu 1949. kada je prijedlog Reuvena Shiloha za njezino osnivanje prihvatio premijer David Ben Gurion. Sjedište agencije je u Tel Avivu, a sadašnji ravnatelj (od 2002.) je Meir Dagan.

Mossad se sastoji od osam glavnih odjela, a sektor za prikupljanje informacija je najveći odjel. taj resor vam treba. ako im dobro objasnite problem vašega oka, shvatit će da je stvar je ozbiljna, pa će odmah djelovati. ako ne, moj savjet broj dva je da se obratite depovoj partnerici iz pirata sa kariba -keiri knigtley da mazne đoniju taj povez i dade ga vama

Label

ha ha ha ha ha…..odlicni ste….sad mi je jasno zasto sam odma imao simpatije prema Vama
svaka Vam čast…..ha ha ha ha ha
pofuk

Kad bih jezike ljudske i anđeoske govorio,
a ljubavi ne bih imao,
bio bih kao mjed koja zveči ili praporac koji ječi…

Apostol Pavao


Kad bih jezike ljudske i anđeoske govorio,
a ljubavi ne bih imao,
bio bih kao mjed koja zveči ili praporac koji ječi…

Apostol Pavao


zvone praporci

Label

OSVRT NA TRŽIŠTE KAPITALA

SVAKE GODINE U PROLJEĆE IMAMO BEJBI BUM NE FORUMU

pofuk

pofuk

New Report

Close