Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Onda je ipak bolje da ti vjerujem nego da ga vodim kući[cool]

[emo_cool]

a di je bakicaaa? [cool]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

bakiceee…

Kad ti postave pitanje na koje ne želiš odgovoriti, nasmješi se i pitaj: Zašto pitaš[smiley]

[emo_cool]

bakiceee…


Kad ti postave pitanje na koje ne želiš odgovoriti, nasmješi se i pitaj: Zašto pitaš[smiley]

U pravu si Matejice…”zašto pitaš”…želim znat di su mi prijatelji i prijateljice i imam pravo na to!
Kad je MReich umra nećete virovat da sam plaka ka malo dite, ka da sam ga poznava…a ništa… samo smo se čuli priko virtualne i moja izjava sućuti obitelji i prijateljima bila je besprijekorno iskrena…
Sada nam se na forumu ne javljaju neki nama znani “forumaši”…pa di su…je su li bankrotirali, je li ih neko uvrijedio ili su nestali… ma nema veze…ko ih hebe kad se ne javljaju…
A ne lipi moji…ima veze i te kakve. Samo što smo mi postali hladni, bezosjećajni i čisto nam se j… šta će se komu dogodit i šta ćemo napisat, hoćemo li drukat ili vriđat ili ti pametovat bez truni ljudskosti šta će bit i hoće li to komu nanit kakvo zlo, ma koga hebe kad ne kuži ove igre. Naslađivanje tuđoj nevolji, bez truni savjesti, morala, da se pomogne nekomu ko vapi za pomoći a umisto pomoći narugivanje bez granica.
Prije koji misec sam napisa: gotovo je starom burzom…sad nastupaju aždaje koje će ist žive ljude bez ikakvih skrupula i sve dotle dok ne nalete na veću koja će i njih pojest a zatim i sama potonit u raljama pohlepnosti…
A oni non-stop analize po ovomu-po onomu a rezultata…nula, isprazni ili još bolje prazna nakalapanja koja ništa ne govore a još manje rezultata daju…
Tako je burza izgubila dušu…
A ovdje na virtualnoj pokušavam se sjetiti dragih nam forumaša-ca i burze koja je imala dušu…
[bye]

virujen ti

bakiceee…

BAKICEEE[sad][cry]

@Šangajac
Ovo što sam ja napisala je samo izreka čini mi se Dalaj lame i nema veze sa Bakicooom[sad]

[emo_cool]

dalaj koga

ninna…

New Report

Close