Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…dragi Pero,još ste mladi…pred vama je još svjetla budućnost…

…inače kod kuće stalno nešto moderiram,pa mi ovdje nekako više paše da oklagiju ostavim malo postrani… [rolleyes]

e…bako…ja sam…..cuj…..ajte molim te …daj pomogni ovom nasem dragom Peri7 da se ufura na ovij stranici i da tu ostane……pa vidis kaj moderatori rade iz njega……objasni mu da mu je bolje na virtualnoj zajednici boraviti nego da njegove postove sele iz teme u temu……pa pol dana zgubim da najdem di su mu objavili post
pofuk

Ovo je interesantno , ja u 23:09 još ne vidim moj post jer je još na moderiranju a vi ga očito vidite već 10 minuta .

.

zato sto imamo veze kod moderatora
pofuk


…dragi Pero,još ste mladi…pred vama je još svjetla budućnost…

…inače kod kuće stalno nešto moderiram,pa mi ovdje nekako više paše da oklagiju ostavim malo postrani… [rolleyes]

Draga BAKICAAA ,
je jako sam mlad , ko rosa u podne .
Što sam stariji sve sam bolji i već dugo , dugo vjerujem da je budučnost pred menom .
Tak i ja kao i vi , stalno nešto po kući moderiram pa kad mi dođe da bi trebal uzeti pilulu , (da bi mi bilo bolje ), ja malo pišem zločeste postove , onako , kao terapiju .
(još ne vidim moj post od 22:53 )

.


zato sto imamo veze kod moderatora
pofuk

Jasno mi je , nije se to moglo postići bez mazalice u obliku pajcekove riti

.

i njih dvojica su se slatko smijala bakaaakičinoj moderatorici [lol] [lol] [lol]
http://www.wat.tv/video/fra-diavolo-1bjv5_2fgqp_.html

Label

Osjećaj vremena zavisi od intenziteta življenja;
jedan sadržajan dan duži je u sjećanju od prazne godine,
i sigurno,vrijedniji od nje…

a.n.

….jutro….
pofuk

OSVRT NA TRGOVINSKI DAN
..dobro …to je to….odo ja….
bok
pofuk

…evo me…bako si tu??
pofuk

ukinuo kerum predstavu pred premijeru u splitskom hnk. Predstava se "maršal". doslovno je reko da se dosjetio, jer da je jako pametan. pitanje jel se dosjetio iz svog džepa refundirati ogromnu lovu koja je utrošena za predstavu od raskošnih kostima nadalje. već je bilo predviđeno da na premijeru dođe josipović ivo, ali su isfabricirali da je podmetnuta bomba.
prije nego je kerum u splitu postao što je postao, zabranio je izložbu jedne konceptualne umjetnice koja je obljepila zidove vrećicama njegovog dućana. jel postoji netko tko bi mogao zabraniti keruma?
davno je silvije foretić komponirao"koncert za rog i svijeću". i, bio je to zaista koncert za rog i svijeću. svirao je rog ispred upaljene svijeće…danas bi se to moglo izvesti u počast kerumu. pa da netko podmetne bombu….

Label

New Report

Close