Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

dakle nije ni zbog toga. Onda to da smo čekali da kokoš prije uskrsa izlegne zlatno, barem fabergeovo jaje od tog progutanog lančića

Label

bako…..ajte da te pitam…..al mi iskreno odgovori kao i uvijek molim te
od kud nama u porodici kockarski duh???
pofuk


bako…..ajte da te pitam…..al mi iskreno odgovori kao i uvijek molim te
od kud nama u porodici kockarski duh???
pofuk

…pa kaj ne znaš da nam je Ostap Bender bio u rodu… [cool] [proud]

ta pijandura stara ofucana????
pofuk

Bok dragi virtualci, novi i "stari"…….malo je zdravlje slabije al bu bolje….valjda….nego,evo malo čitam službeni glasnik,plan malih komunalnih akcija gradske četvrti Maksimir….i kaj vidim…..

Kosa, Bukovački vijenac, I. odvojak

uređivanje i asfaltiranje pješačke staze

80 x 1 m

105.900,00 kn…..?????……to je inaće stazica kojom sam išel prije 30-tak g. u OŠ…….da,da,eto m2 je 1323,75 kn…..ovi budu zajebali i tunele i wc i šefa stanice…..sad je baš onaj stakleni iz HSS-a na dnevniku pa mi popustila koncentracija……..no, pozdrav ljudima dobre volje…

evo i mene moderrrrillrii

nekak se zadnjih 30 let ne osecam dobro…..skuzil sam da mi je problem u psihi
evo do sad sam se pokušo skulirati i sabrati….nejde
ipak je moja pokojna baka imala prav kad je rekla da jedine pazle u životu koje nije mogla složit su ljudska psiha
pofuk

"Ako i nije počeo najbolje, svaki dan se može početi iznova…"

a.n.

najbolje da zaboravimo ovaj dan
pofuk

sam sam nakon pol godine otvorio mejl jer ocekujem jedan vrlo vazan dopis i kad imam kaj vidjeti
javljaju mi da mi je gadafijeva kćer poslala mejl
nis mi nije jasno……nisam se sa tom porodicom čul od samita nesvrstanih na kubi a bogami ni vidio
kaj moguce da je to neki virus ili su se setili svog prijatelja pofuka samo kad im je tesko
kaj mislite ??? da uopce otvorim taj mejl……pa mislim…ono…..placam benzin skoro 10 kuna i sad da joj jos odgovaram na mejl?????
pofuk

http://www.youtube.com/watch?v=qYhmjxO7-rc&feature=channel_video_title

http://www.youtube.com/watch?v=3QKK47bK_WA&feature=related

pogle kako je slatka, diddy

Label

New Report

Close