Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…avaj,a da mi unučić nije pozvan na informativan razgovor…ka ono običan građanin,koji ima baku na sumnjivom forumu…

…možda mi ga sad ispituju…koliko vaša baka ima dionica…a je li…a ma nemojte…i Ingrine kažete,i od Dalekovoda,znači…

…i sve vam je kažete poklonila…a vi prodali na najnižoj točki…

…a sad nam je sve jasno…

[proud] [cool]

…avaj,pa koliko je to već sati…pa blizu mi je policijski sat…

…odoh promijeniti peti put zaporku,kaj je sigurno sigurno je…

…i onda pod jorgan planinu…valjda policije nema …još… [rolleyes]

Sanjao sam da bi život trebao biti radost.
Probudio sam se i shvatio da je život napor.

Radio sam i uvidio da je u naporu radost…

R. Tagore

varšavska ima ime grada, pa je tako i geto. ima sve – i banke kino i školu i samostan i ulaz u pakao, pardon, garažu. u vrtu zatvorenog restorana zagorec, gdje ima probe neki band, dva su mercedesa propucana mecima. kip tina koji se u pozadini utapa u bajaderama postal je horvaTINčić. Preko puta dućan sa budom u izlogu i brod koji se zove – s dobrim vjetrom. za ne vjerovati, pogledajte.

Label


…avaj,a da mi unučić nije pozvan na informativan razgovor…ka ono običan građanin,koji ima baku na sumnjivom forumu…

…možda mi ga sad ispituju…koliko vaša baka ima dionica…a je li…a ma nemojte…i Ingrine kažete,i od Dalekovoda,znači…

…i sve vam je kažete poklonila…a vi prodali na najnižoj točki…

…a sad nam je sve jasno…

[proud] [cool]



…avaj,pa koliko je to već sati…pa blizu mi je policijski sat…

…odoh promijeniti peti put zaporku,kaj je sigurno sigurno je…

…i onda pod jorgan planinu…valjda policije nema …još… [rolleyes]


🙂

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

jaca
nameće se pitanje, je li srebrna lisica baš po svuda srebrna.

mislim da je dobro slijediti ovaj primjer

Label

strah me napisat vise i

s tockom…..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ma evo me….bil sam na otvorenju horvatincicevog centra…..do sad smo bili tamo…..mjuza je bila perfektna….neprestano je gobac pjevao svoju stvar U GARAŽU….rekel je tomek da bu ga prek huljića lansiro sa tim hitom u svetske zvezde…bil je mali od todorica…htel sam ga pitat za dionice al mi je gobac rekel da dost hebem forumase po forumu,da samo jos fali da i prestelonaslednika zahebavam sa glupostima…..
evo samo sxam se štel javit….jedno vreme cu biti odsutan jer mi ni dobro
pozdrav svima
pofuk
p.s …ste vidli kak su se i demonstracije raspale…..kak sam i najavio……kod nas se sve raspadne….kad ih vode ne mastoviti ljudi….oni hebu skvadru i sirote murjake setnjom po gradu i zaustavljaju promet……to je problem kaj ljudi nemaju maste…..lepo su trebali ici u horvatincicev centar u HA END EM i isprobavati citave dane kosulje i hlace i nis ne kupiti..i tak po ostalim ducanima isto..pa da vidis kak bi im posel išel……inace nemam niš protiv tomeka horvatincica…..JEDINO NI SMEL ZAZIDATI ONAK STANARE….MAKAR MI JE JEDAN DOBAR POZNAVAOC GOSPODARSKO POLITICKIH PRILIKA REKAO DA JE I TO IMaL PRAV JER DA NAM JE TAK I ONAK BILO BOLJE U DOBA MRAKA

…a vidim da mi je unučić od ovog informativnog malo dezorjentiran…al doći će on sebi… [rolleyes]

…ah,odoh i ja spremit oklagiju pod jastuk,pa pod jorgan planinu…

…što je sigurno,sigurno je… [lol] [lol]


…a vidim da mi je unučić od ovog informativnog malo dezorjentiran…al doći će on sebi… [rolleyes]

…ah,odoh i ja spremit oklagiju pod jastuk,pa pod jorgan planinu…

…što je sigurno,sigurno je… [lol] [lol]


🙂

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

dobar dan ma gdje god bili……..po uredima, krevetima, ulicama, život je lijep iako baš vrijeme nije bog zna šta.
poslovni dnevnik kaže ako se pretplatimo da smo pretplaćeni za uspjeh. drugim riječima nam poručuju da oni su uspješni od naših pretplata

Label

…avaj,što je ovo…počeo mi komp plivati… [angry] i ovako mi se vrti u glavi..,a sad još i ove turbulencije…

New Report

Close