Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…auuu…pa jel danas ono petak?…

…kako sam samo to mogla zaboraviti… [rolleyes] [proud]

Tob 100% od silnog adrenalina koji danas vlada forumom, danas je dan D… [lol]

Bojim se ja da bi ovo mogla biti jedina tema koja neće ići u čišćenje kad se zakotrlja ovo sa Ingrom, Dalekovodom, Hanfom, Mupom, i ostalim kraticama koje nešto znače [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

…kolega Ivan,možda nam još jedino tema seks radi konkurenciju…ali eto petak nam je izmaknuo… [lol]


…kolega Ivan,možda nam još jedino tema seks radi konkurenciju…ali eto petak nam je izmaknuo… [lol]

Madajte, pas koji laje ne grize [thumbsup] O tome se ne priča, to se radi!!!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

…odoh i ja pod svoju jorgan planinu…možda tamo nema policije… [lol] [lol]

U ljudskom životu sadašnjost je uvijek najvažniji čas;

uvijek je najvažniji onaj čovjek koji upravo pred tobom stoji,

a najpotrebnije djelo uvijek je ljubav…

Lav Tolstoj

a kaj je mozda bio petak!?!?
imam osjecaj da sam sa cetvrtka probudio se u subotu!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

trg cvijeća, ljubavi moja
otiđoh na cjetni trg i vidjeh tamo zakamufliranu styriju. ukibila hypo banka kojoj je styria najjači klijent da će putem njezine kupnje večernjeg i njemu pripadajuće tiskare na cvjetnom imati i svoj dio kolača (hypo ima svoje prostore). tako je horvatinčić posto dežurni gromobran za oboje. dobio je svoj dio zaherice protiv svih transparentnih legalističkih procedura.
veliki igrači za mali narod, koji tako postaje još manji. ne može u austriji, al tu može,
pogotovo jer je i bandić dobio jedan zagrizek.
Tlače nas sa niskim stropovima, da bi se valjda dobilo na katovima, ventilacije nema. šoping until droping gdje se ljudi tuku za krpice koje su pet kuna niže, dok istovremeno na trgu policajci cipelare prosvjednike. a kada padne mrak, kao velika jahta u maloj luci sa neonskim svjetlima od centra nestaje trg.
uzalud tu postoji oktogon kao parametar europe i lijepog življenja….
i tako umjesto da prema onoj prevertovoj, (a on je bio francuz) možemo citirati „otišao sam na trg cvijeća da kupim cvijeće za tebe, ljubavi moja, možemo samo sklepati „para dupe vrti“

Label

Što je i virtualka po novom moderirana? [angry]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Što je i virtualka po novom moderirana? [angry]

…ma nije,ali možda ćemo pitati dal smijemo i disati… [lol] [lol]

..ja pustio tihomira bez pitanja , al budite bez brige ..rekli su mi da nema veze ako je bežični internet .. [thumbsup]

…pa dobro gdje nam je naš dragi pofuk…sumnjivo je to meni…da mi unučić nije prešao u suprotni tabor… [proud]

New Report

Close