Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

PREMJSTENO IZ TEME TEHNICKA ANALIZA

EVO DECKI ….KRATKOROCNA TA BEZ MACD ZA IGH ZA KRAJ TJEDNA….POSLE BUMO VIDLI
http://www.fotosearch.com/AGE027/g71-359777/
pofuk

draga bako….neznam kak da te to pitam ali me nekaj interesira
citam u zadnje vreme postove na forumu i mislim si da li tu ima uopce ko normalan
pa daj pogle molim te kaj je frajer napisal na djuri…….nesto u smislu lepo je gledati kad dionica raste…..ja sam ovak i onak ulazil i kad dojde na 150 kn izaci cu van……PA TO JE TAKO SNAZNO TAJ TIP NAPISAL…..NEVEROVATNO……PA TO KAO DA JE NAPISAL LAPO JE GLEDATI KAK KRUŠKA RASTE….sve si mislim da je ko bog i luka bebić nas forumas….vidis kak se pernar vratil na forum
pofuk

PREMJESTENO IZ TEME DDJH-r-a


Živo me zanima kaj si misli bogec koje je danas kupio onih 9000 komada u paketu po 44, ili 45 kn…


vjerujte mi nis si ne razmislja jer je vec to foldao i izgubio 5 do 7 iljada kuna….sad mi se javio
kad sam ga pitao zakaj je kupio….rekao je da mu se zablesnulo ko muhi na onu stvar…..prklinje sam sebe kaj nije sluso gospodina pleyboya ali veli da si nemre pomoci jer da ne voli kurviše i da zakaj bi forumas plejboy bio i u dionicama i u zenskama uspjesniji od njega
pofuk
p.s. ja se samo nadam da ovaj nas forums lauda nije izgorio ….al je juce jurio

…hm…pa dal je to moj najdraži unuk postao moderator?

…Vjeko,pa jesil ti to na bolovanju?

..ne ….samo sam dobio privlegirani status pa mi sad objavljuju postove…doduše ne na temama kojim pisem,vec mi ih premjeste
pofuk


..ne ….samo sam dobio privlegirani status pa mi sad objavljuju postove…doduše ne na temama kojim pisem,vec mi ih premjeste
pofuk

…jel to ko u Big Brotheru …,na otpad… [smiley]

….pofuk i to je nekaj [lol] …..a zakaj Vi ne želite mene za prijatelja [cry]….je to pošteno?

pa kaj Vas ne bi zelio za prijatelja….pa Vi ste moj prijatelj
pofuk

noć

baka spava pa cu ja

i u najveceg junaka puška je slabija od pera kvalitetnog pregovarača
pofuk

…evo,sad sam čula jedan vic…

…Kako ćeš utvrditi dal ti je žena vjerna?

…Pošalješ je u Big Brother kuću… [lol] [lol] [lol]

Pofuk, Silvestre, Baakice, Zlatni i ostali iz virtualne zajednice, hoćete li se pridružiti Dalmatincima na druženju koje organizira Octopus?

odgovorio bi na sljedeci nacin….

nisam ginekolog, al’ mogu probat…

idem proucit "temu", a potom trazit da me puste…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close