Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

pa nermem verovati…danas sam mislio uletit i izletit na dalekovodu jer sam skuzio da mogu samo na ciganjsku foru zaradit jer sam od te sorte……i kaj se desi??? normalno prepavam
pofuk


pa nermem verovati…danas sam mislio uletit i izletit na dalekovodu jer sam skuzio da mogu samo na ciganjsku foru zaradit jer sam od te sorte……i kaj se desi??? normalno prepavam
pofuk

joj,joj,pofuk….pa prati forum…..znaš ima jedan forumaš…..kad on napiše RAKETA……ti mam cigaretlina…..ne ognja….CIGARETLINA…..ibara..no…onda i ti…..kužiš…..

kad je Maša rekla tata konj……ja sam pod stolom išel VAU,VAU


pa nermem verovati…danas sam mislio uletit i izletit na dalekovodu jer sam skuzio da mogu samo na ciganjsku foru zaradit jer sam od te sorte……i kaj se desi??? normalno prepavam
pofuk

Vi ste tankoćutni poštovani.
Vi ste to predosjetili, takvu oluju, buru.
I to vas je umorilo. Preventivno, jer da ste ostali budni to bi vas uništilo, rastrgalo.
Tako da je bolje da ste prespali jedan takav triler!

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Odi bambusat ne hebi tu….

…ah,te haljine… [wink]

…a evo,još moje dvije omiljene…

[smiley]

…Šta li radi moja ljubav…

…po obicaju nista…..
pofuk

????????????????????
…mljac…….

pofuk

p.s. laku noc

"Posrnut ćete, ali nećete pasti; a ako se i desi – izuzetan slučaj – baš i sam pad, nećete se povrijediti nego ćete, čim se pridignete, produžiti mirno i bodro svoj put.

Različiti ste od svega oko sebe, sve vam prijeti i sve vas ugrožava, ali vam se ne može ništa zlo i nepopravljivo dogoditi, jer u vama, od začetka vašeg, živi skrivena i neuništiva iskra životne radosti koja je moćnija od svega što vas okružuje.

Samo ćete cijelog vijeka, sve do posljednjeg daha, patiti zbog svog neprirodnog položaja u svijetu u koji ste bačeni.

Tako se može reći da vam je, kroz sve mijene i obrate dugog života, dvoje zajamčeno i osigurano: duga patnja i sigurna pobjeda…"

Ivo Andrić
"Znakovi pored puta"

http://www.youtube.com/watch?v=JnWu18KLRt4 …….a evo jedne meni drage….krema društva…..bravo brankec

Što ima windfuckersi?

New Report

Close